Ugrás a kommentre

The Phantom Menace - 3D


Ajánlott hozzászólás

Jó lenne tudni a vetítési időpontokról is. A napokban néztem a palace honlapját és úgy tűnik, hogy be van halva a Várható filmek szekció, ahol legalább a dátumok nyilvánvalóak voltak.

 

Február 7-én este fogják felrakni a 11-ei műsort, hacsak addig nem paterolják át a régi Palace mozik műsorát a Cinema City honlapjára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell emiatt aggódni, a tv-spotokhoz mindig ilyen alsó-kategóriás szinkronszínészeket szednek, köze se szokott lenni a rendeshez.

Sidiousnak azért Grúber Hugó volta hangja, és Obi-Wan is Anger Zsolt hangján NEEEEE-zet. Persze szerintem is csak a spothoz készült ez a sebibe szinkron. Lefolynék a székről, ha a Blu-ray kiadás után - ahol ugye pont még szinkron betoldás is van - új szinkronnal lepnének meg minket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy tv-spotnak minek új szinkron? Nem egyszerűbb, ha az eredetit vágják ki?

 

Ráadásul úgy, hogy a trailernek még az eredeti volt összevágva.

 

De nem hiszem, hogy új szinkron lesz. Sőt nem is kell az első 3 résznél mert nagyon jók (kivéve Sidious az Ep1-ben). De, a múltkor elhatároztam, h szinkronosan is végignézem, a filmeket, a 4. részig jutottam. Különböző hangok, 3PO-nak, Yodának, Palpatine-nak, irgalmatlan rossz szövegkönyv...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sidiousnak azért Grúber Hugó volta hangja, és Obi-Wan is Anger Zsolt hangján NEEEEE-zet. Persze szerintem is csak a spothoz készült ez a sebibe szinkron. Lefolynék a székről, ha a Blu-ray kiadás után - ahol ugye pont még szinkron betoldás is van - új szinkronnal lepnének meg minket.

Csakhogy az eredeti szinkronban Sidiousnak és Palpatine-nak két külön magyar hangja volt. Sidiousnak Melis Gábor, Palpatine-nak Grúber Hugó.

Reménykedtem, hogy ezt a hibát orvosolják az új bemutatóra úgyhogy számomra ez a spot most reménysugárként hatott :D

 

Szerk: Ja most vettem észre, hogy már más leírta. Nem baj, én azért még reménykedek :)

Szerkesztve: - Lok Durd
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csakhogy az eredeti szinkronban Sidiousnak és Palpatine-nak két külön magyar hangja volt. Sidiousnak Melis Gábor,

Nemmondod. :o Éppen ezért írtam, hogy itt viszont más volt a hangja, plusz azért nem senkiket hívtak be, ahogy Obi1 fogalmazott. Vagyis ezek új szinkronhangok a spotban, a spothoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemmondod. :o Éppen ezért írtam, hogy itt viszont más volt a hangja, plusz azért nem senkiket hívtak be, ahogy Obi1 fogalmazott. Vagyis ezek új szinkronhangok a spotban, a spothoz.

Később észrevettem én is, hogy már írtál, azért is szerkesztettem meg utólag.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemmondod. :o Éppen ezért írtam, hogy itt viszont más volt a hangja, plusz azért nem senkiket hívtak be, ahogy Obi1 fogalmazott. Vagyis ezek új szinkronhangok a spotban, a spothoz.

A szinkron minőségére céloztam ezzel, hogy nem szabad komolyan venni, mert ezekre a tévés promókra konkrétan a szomszéd szobából hívnak be embereket, sose a kész filmből vágnak ki.

Amúgy elsőre se Anger Zsoltot, se Grúber Hugót nem hallottam ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvan az órarendem, 16:45-ig órán vagyok, leghamarabb fél 6-ra érek a Nyugatiba. Nem olyan tárgy, hogy lelépjek. Nekem ez kicsit későinek tűnik, szóval nem sok reményt fűzök ahhoz, hogy jó legyen időpontilag.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jövőhéten már premier!

Mióta az új munkahelyemen vagyok, az élet egy reumás, járókeretes, jégen mászkáló csiga sebességével telik. Most, hogy elkezdtem várni a jövő hét szombatot, az a rohadt csiga megállt. :) Egy hét, meg egy kicsi, és két óra erejéig újra (újra?... :)) tizennégy éves lehetek. :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alább olvashatók akik véglegesen leadták a jelentkezést. Innentől a visszamondás, lécci,lécci még én is mennék típusú jelentkezések automatikusan kivégzéssel járnak. Aki akart és tud jönni, az úgy érzem jelentkezett.

 

Frenkie+1 fő +szemüveg

Ody

Bomarr

Pildi

Kolmilan +szemüveg

Donát

Dzséjt

Lara +szemüveg

Oldfighter +szemüveg

 

Innentől mikor kikerülnek a vetítési időpontok automatice megindítom a rendelési folyamatot. Azért, hogy mindenkinek f*sza kis rálátása legyen a vászonra két részre fogom venni a rendelést. Tekintettel, hogy a szemüveggel már rendelkezőknek más fajta jegy kell, ők külön sorba lesznek elültetve. Ha valaki mégis talál még magánál szemüveget, vagy szerezz valahonnan, akkor az sürge jelezze.

Egyéb kiegészítések. Mivel kezdési időpontot nem akaródzott senkinek se megadni, ezt úgy értelmezem, hogy a déli tizenkettő-egy közötti, körülbelüli időpont az mindenkinek tökéletesen megfelel. Így aki vidékről jön, az még szekérrel is felér(het). Egy újabb Avatar típusú élményt nem hinném, hogy a közlekedés szempontjából bárki szívesen még egyszer átélne. Előreláthatóan hét végén egy ekég csúnya havazás veszi kezdetét, a fagyokról nem is beszélve.

Ha esetleg jómagam, vagy/illetve több vidéki nem érne fel időben akkor egy pösti embörnek átadom a rendelési paramétereket és átveheti a jelenlévők jegyeit. Más miatt ne maradjon le senki az élményről, úgy gondolom. Ha jól látom akkor ez a szerencsés illető Pildi lesz. :) Neki elvégre csak pár "sarkot" kell utaznia. :P:D Továbbá, jó lenne priviben majd telefonszámot is cserélni, aki úgy érzi, hogy jelezni szeretné, ha jön, de késik. :)

Egyelőre részemről ennyi. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebből arra következtetek, hogy neki van szemüvege, sőt, ha valaki kéri, még adni is tud plusszban.

 

Igen, magamnak is, meg pluszban is van szemüvegem, sőt, Pildi is jelezte, hogy neki is van. Majd ő pontosítja. Az időpontok jövő kedden fognak felkerülni.

 

Más: most néztem, a Westendben valamit ügyködnek, és csak 9 terem üzemel. Remélem, ez nem fog bekavarni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A témához szeretnék annyit hozzátenni, hogy nem mondtuk ki véglegesen, nem jövök, mivel még nincsenek időpontok, magyarul egy háromnegyed hatos vagy hat órás még talán belefért volna (szeretném megjegyezni, hogy tegnap este óta még senki nem jelezte, nem jó ilyen időpontban, nyáron ilyenkor még akár 35 fokos napsütés is előfordulhat), ha tudnánk, hogy lesz hat előtti előadás, szombat este ez még igazán belefér, mert másnap nincs iskola, munkahely. Egyedül Pildinél lett volna gond, hogy a gyerekek miatt időben hazaérjen, meg esetleg nagyon messzire utazók.

Na mindegy, akkor így ki vagyok zárva, de hála az Erőnek, nem kell egyedül nézem amúgy sem, mert találok magamnak mozinézős társat, még talán előtte péntek estére is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.