Ugrás a kommentre

The Phantom Menace - 3D


Ajánlott hozzászólás

Gyerekek, én veletek akarom megnézni, úgyhogy ne szakadjunk már két felé...

 

Egyébként pedig diákigazolvánnyal nem kevesebb a jegy? Én viszem az igazolványom, csak jelezni kell a pénztárnál, hogy hány diák jegy meg hány normál, és az igazolvány felmutatásával olcsóbb. Vagy nálatok ez sem így működik? Vagy a 3d-snél ez nem így van?

 

Diákigazolvánnyal, szemüveggel 1340-be kerül. Úgy működik, ahogy leírtad. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egyetlen dolgot nem pártolok, és az az, hogy két részletben nézzük meg, ha már megbeszéltük, hogy együtt szeretnénk. Ha már Oldie lefoglalta a 13:45- ös előadásra a helyeket, akkor én arra szavazok. Köszi, Oldie, az intézést. :)

Egyébként azt lehetne, hogy aki hamarabb kezdene, az előtte is talizik és beszélget, rákészül hangulatban (azért ez sem lenne rossz :)), és utána jöhet a film, azután pedig az élmények megvitatása. Annyira még nem lesz késő utána sem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A későiségről tudnék mesélni, a péntek esti Mom-os 21:45-ösre megyek, és másnap hat után kelnem kell :evil:

Milán, köszi a diákos infot, igyekszem diákot is és szemüveget is magammal vinni pénteken :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen 11, így be tudunk iktatni egy fórumtalit és a vidékieknek nem kell még egyszer a későbbiekben a vonatköltséget kifizetni egy tali miatt ha már most amúgy is Budapesten lesznek, és azért is szavazok a 11-esre mert semmi negatívum nincs benne, ha olyanok is fel tudnak érni simán akik messze laknak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen 11, így be tudunk iktatni egy fórumtalit és a vidékieknek nem kell még egyszer a későbbiekben a vonatköltséget kifizetni egy tali miatt ha már most amúgy is Budapesten lesznek, és azért is szavazok a 11-esre mert semmi negatívum nincs benne, ha olyanok is fel tudnak érni simán akik messze laknak.

Én 13.45-re szavazok, de ha a 11-esre szavaz a többség, azt is meg tudom oldani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van foglalásunk a 11:00-s előadásra is, mindenki számára, így szerintem oktalanság lenne puszta sértődöttségből a 13:45-öst választani. Mindenki írta, hogy fel tud érni időben, s ha a 11-est választjuk, egy jó kis fórumtalit is tudunk tartani, ide-oda loholás nélkül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van foglalásunk a 11:00-s előadásra is, mindenki számára, így szerintem oktalanság lenne puszta sértődöttségből a 13:45-öst választani. Mindenki írta, hogy fel tud érni időben, s ha a 11-est választjuk, egy jó kis fórumtalit is tudunk tartani, ide-oda loholás nélkül.

 

 

Ez a lényeg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van foglalásunk a 11:00-s előadásra is, mindenki számára, így szerintem oktalanság lenne puszta sértődöttségből a 13:45-öst választani. Mindenki írta, hogy fel tud érni időben, s ha a 11-est választjuk, egy jó kis fórumtalit is tudunk tartani, ide-oda loholás nélkül.

Remek. :) Oldie, tényleg remélem, hogy nem haragudtál meg nagyon, és eljössz 11-re, ha már a többség erre szavaz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megoldottam a dolgot, csütörtökre rendeltem magamnak. :) Modulzáró után pont jól fog jönni egy kis kikapcs. :D

 

Pildi: Ebbe nem mennék bele. Levontam bizonyos tanulságokat. :)

Ez annyira jellemző. :D Akkor menjél egyedül csütörtökön, úgy is csak magadra tudsz gondolni. Jó szórakozást. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megoldottam a dolgot, csütörtökre rendeltem magamnak. :) Modulzáró után pont jól fog jönni egy kis kikapcs. :D

 

Pildi: Ebbe nem mennék bele. Levontam bizonyos tanulságokat. :)

Oldie, én őszintén nem értem a problémád. Konkrétan mit is csináltál azon kívül, hogy itt összefoglaltad a jelentkezőket? Lefoglaltad előre az időpontot? Ennyi? Ez volt a nagy szervezés? Csak mert azért legyünk őszinték, ez nem egy nagy kaland. Igazából semmi dolgod nem volt, akkor meg mire sértődsz meg? Mert a többség 11-re szeretne menni? Most sértődjek meg én is, mert nem 13:45-kor kezdünk?

 

Egyáltalán, nem is értem, mi volt ez a vasszigor a jelentkezőkkel szemben. Zéró tolerancia, mintha már legalábbis előre megvetted volna az összes jegyet. Ehhez képest annyi történt, hogy leadtál egy jegyfoglalást, ami meg abszolút semmiféle kötelezettséggel nem jár, csupán annyival, hogy 30 perccel az előadás előtt fel kell venni a jegyeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lényegében tök mindegy lenne nekem is a 11 vagy a 13:45, de mivel egy szem mozi kedvéért nem szívesen adok ki nem kevés pénzt - még ha Star Wars, akkor sem - a jelenlegi anyagi helyzetben, ezért mindenképpen örülnék utána egy spontán fórumtalinak is. Eleve a filmezés után miatti beülés volt a fő indok, hogy Karrde későbbi időpontját elvetettük, szóval pofátlanság lenne most meg pont azt kihagyni. Na jó, nem feltétlen kell kihagyni, de azért nem mindegy, hogy két-három vagy négy-öt órát van alkalmunk beszélgetni. Szóval 11-es.

A hóhelyzet meg akármikor akadály lehet, de az Avatarral ellentétben most nem aznap esik - már ha esik, mert momentán már mást mondanak -, hanem már esett jócskán, ehhez már csak hozzá tehetnek. Vagyis relatíve nem lesz meglepetés senkinek, hogy télen hirtelen krízismennyiségű hó esik. Nem mellesleg, akik akkor lekésték a filmet, azok a délután négyórás előadást is lekésték volna, hiszen azonnal fordultak, hogy egyáltalán hazajussanak még abban az évben. Szerintem most sem kockáztatna egy film miatt senki, akinek a vonata képtelen befutni már Pestre.

Másrészt, ez az egész szakadásosdi elkerülhető lett volna, ha nem csak két ember véleménye lett volna meghallgatva a rendelés előtt.

 

A későiségről tudnék mesélni, a péntek esti Mom-os 21:45-ösre megyek, és másnap hat után kelnem kell :evil:

Az szép, de akkor gondolom te már nem is mész haza.

Mondjuk vasárnap én is fél ötkor kelek, szóval... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se értek sok mindent nyugi. :) És szerintem ez több szót nem is érdemel. :) Le vagyok támadva, de tuti túlélem. ;)

 

 

Érdemelne, mert nem értjük a sértettség okát. Komolyan kiváncsi vagyok arra hogy azon miért kell megsértődni hogy 13:45 helyett 11-kor mennénk? Kicsit hamarabb kell kelni. És?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se értem mitől lett elvi kérdés a kiválasztott időpont. A többségnek 11 jó, menjünk 11-re. Várom :)

Én majd holnaptól leszek szerintem besózva. :D

 

Ma megvettem a jegyet a holnap esti vetítésre, és egy pillanatra megint 12-nek éreztem magam :)

Aztán az élménybeszámolót el ne felejtsd ám. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Másrészt, ez az egész szakadásosdi elkerülhető lett volna, ha nem csak két ember véleménye lett volna meghallgatva a rendelés előtt.

 

Az szép, de akkor gondolom te már nem is mész haza.

Mondjuk vasárnap én is fél ötkor kelek, szóval... :)

Nahát erről van szó. Kb. arra számítottam, hogy nem lesz nagy tülekedés a foglalások tekintetében, tehát elég lett volna tegnap este megbeszélni, hogy mi a jó, nem pedig ennyivel előre. Tök fölösleges volt az egész cirkusz.

 

Igen, maradok Pesten. Suli hétvégén a szokásos, ott alszom a barátnőmnél (tök rendes tőle, hogy ennyiszer ott tudok aludni nála, de már egy-két csoporttárs is felajánlott hasonlót, hogy ne kelljen péntek későn haza vonatozni, aztán szombat hajnalban vissza).

Az a vasárnap sem lesz egyszerű fél ötös felkeléssel :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.