Ugrás a kommentre

The Phantom Menace - 3D


Ajánlott hozzászólás

Ezek azért már jó képek, bár nehezen feledtetik azt a borzalmas plakátot, ami először kijött :) Az első és utolsó nagyon tetszik!

Nekem is az első és az utolsó tetszik a legjobban. De főleg az utolsó sikerült frankón. Mondjuk az a második sem rossz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek nagyon tetszetősek, van bennük fantázia. Bár számomra a '99-es festménynél jobbat nem fognak úgysem alkotni.

Miért kellene jobbat alkotni? :) Miért kell mindent mindennel hasonlítgatni? Simán hozza a hangulatot. Nem ez a lényeg?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A festmények NEKEM adnak egy klasszikus, epikus űr-fantasy hangulatot. De, nehogy úgy veszünk már össze, h mindkettőnknek tetszenek a képek! :D

Nem, persze csak nem értem minek mindenhez egy negatív megjegyzés. :)

 

"jó csaj....de a másiknak nagyobb a melle"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is az első és az utolsó tetszik a legjobban. De főleg az utolsó sikerült frankón. Mondjuk az a második sem rossz.

Mostanra az utolsó tetszik a legjobban, abban van a legtöbb "fantázia".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, az első plakáttal kapcsolatban az a baj, hogy még azt sem lehetne rá mondani, hogy "jó csaj, de..."... mivel nem az. Pláne, amikor az ember látja, hogy '99-ben milyen minőséget adtak ki a kezükből, meg most... Hozzáteszem, ezek az újak, már jók, de a régihez még ezek sem mérhetők azért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És vannak olyan pletykák, hogy kiegészítő magyar szinkron készül(t). A forrást már sajnos nem tudom. Ez azt is jelenti, hogy bővített, átdolgozott változattal lehet dolgunk, ami még nyomhat a latban azoknál is, akiket csak a 3D nem érdekel. Márpedig a Baljós árnyakból is van pár jelenet, ami vissza lehetne rakni a filmbe és már a végleges trükköket is megcsinálták hozzá (ld. DVD-kiadás)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És vannak olyan pletykák, hogy kiegészítő magyar szinkron készül(t). A forrást már sajnos nem tudom. Ez azt is jelenti, hogy bővített, átdolgozott változattal lehet dolgunk, ami még nyomhat a latban azoknál is, akiket csak a 3D nem érdekel. Márpedig a Baljós árnyakból is van pár jelenet, ami vissza lehetne rakni a filmbe és már a végleges trükköket is megcsinálták hozzá (ld. DVD-kiadás)

 

Erre én is emlékszek, hogy olvastam valahol. Elvileg Zsigmond Tamara nyilatkozta, hogy behívták a Baljóshoz még szinkronizálni. Aztán majd kiderül, mi ebből az igaz.

Szerkesztve: - reaper
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre én is emlékszek, hogy olvastam valahol. Elvileg Zsigmond Tamara nyilatkozta, hogy behívták a Baljóshoz még szinkronizálni. Aztán majd kiderül, mi ebből az igaz.

Szerintem valamiféle minimális újraszinkronizálásról lehet szó, ha új jelenetek lennének akkor azzal lenne reklámozva a film.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem valamiféle minimális újraszinkronizálásról lehet szó, ha új jelenetek lennének akkor azzal lenne reklámozva a film.

 

Ezért se kiabáltam el anno a dolgot, valószínűleg ha a BD-verzióhoz képest lenne valami újdonság, jó eséllyel újra előkerült voltna a "with new surprises" szöveg is akár. Mondjuk a filmen belüli újraszinkronnal vigyázni kéne, azért majd 13 év hangban is erősen érződhet (lásd fogatverseny bemondó: nagyon hallatszik, hogy melyik részeket vették fel később, pedig ugyanaz a színész mondta fel).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnálom, de nem értek veletek egyet.

 

Egyedül az SE volt azzal reklámozva, hogy új meglepetésekkel. Se a DVD, se a BD kiadás nem, ellenkezőleg, még tagadták is. És biztos, hogy lesz változtatás a filmekben. A BD-nek köszönhetően megtudtam, h mennyi festett háttér van, amit nem is sejtettem volna, gyönyörűek, de ezeket például nem lehet átkonvertálni 3D-be. Meg amúgyis George Lucas-ról beszélünk!!! :D

 

Nem vagyok szinkronos, de azért ismerem őket, és mindegyikből sztem a legjobb került fel, és meg kell védenem őket, mert hihetetlen jók lettek a pótlások, kiváló munkát végeztek a hangmérnökök, láttam már borzalmasat Oroszlánkirály, Terminator 2...

 

Zsigmond Tamara, meg csak nem hülye. Ha azt mondta, h a 3D-hez plusz jelenethez szinkronizált, akkor csak így van, nem? Hol van már Tibur? :D

 

(Remélem a sorozat forgatókönyvét szkenneli :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi is szinkronosan tervezzük megnézni? Vagy van egyáltalán választási lehetőség?

Én attól tartok csak egy lehetőségünk lesz. Engem az érdekelne, hogy mennyi lesz a jegy+szemüveg együttesen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.