Ugrás a kommentre

The Phantom Menace - 3D


Ajánlott hozzászólás

  • 5 hónappal később...

Nekem ez a poszter olyan mintha egy főmufti unokaöccsének adtak volna fél órát és egy photoshopot. A legrosszabb fan-munkákat idézi, amin ráadásul épp csak a főszereplők hiányoznak. De mivel a nagy közönség szereti Mault ezért őt berakták a kellős közepére + pod-race.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsánat, nálam kicsit kicsapta a biztosítékot... :) Se kompozíciója, se kidolgozása nincs, számomra csak véletlenszerűen összehányt figurák, véletlenszerűen kiválasztva.

 

OFF

A BD-t lassan beszerzem, de erről majd a másik topikban nyilatkozom, ha eljött az ideje. ;) Már nagyon várom, a februári bemutatóval együtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ez a poszter olyan mintha egy főmufti unokaöccsének adtak volna fél órát és egy photoshopot. A legrosszabb fan-munkákat idézi, amin ráadásul épp csak a főszereplők hiányoznak. De mivel a nagy közönség szereti Mault ezért őt berakták a kellős közepére + pod-race.

El kell adni a filmet, és ezt ezekkel lehet elérni. Jar Jar -t mégse teheti rá, mert ugye azt "mindenki" utálja. :) Ez a poszter teljesen megfelel a marketing céloknak szerintem. Az átlagnéző Maul-ra meg a podrace -re kíváncsi.

 

Bocsánat, nálam kicsit kicsapta a biztosítékot... :) Se kompozíciója, se kidolgozása nincs, számomra csak véletlenszerűen összehányt figurák, véletlenszerűen kiválasztva.

Nekem tetszik valamiért. Ebben nem az értelmet keresem; egyszerűen jól néz ki valamiért. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem föleg attól gáz, hogy még csak meg se próbálták összesimitani, vagy valami esztétikus rendbe szedni az egyes darabokat. Mintha az első pár kép ami a gépükön lett volna gyorsan copy-pastelték volna. Meg ilyen fan-munkákban visszaköszönő effekt is van Maul kardjánál, amitől nekem még amatörebbnek néz ki (az a kör). Pedig volt amikor ez volt a szint:

 

star_wars_episode_one_the_phantom_menace_ver2.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szó, mi szó, nem ez a legjobb hivatalos poszter, és Zoli minden elfogultság nélkül kisujjból jobbat hegeszt, de nekem tetszik. Bár fura a balkezes Maul, de mégis csak az ott Darth Maul, ott van a két legjobb fogat is, és már csak néhány Naboo vadász, meg STAP hiányzik, és a film minden királyságossága rajta lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mai klubnapon megerősítette Zsigmond Tamara, hogy lesznek új jelenetek az ep1 3d-s verziójában. Már volt bent felvenni 1-2 új mondatot, de valószínűleg a közeljövőben is be fogják még hívni.

Lehet itt már Darth Mault ketté se vágják, csak leugrik, de közben a kamera megmutatja az ejtőernyőjét... komolyra forditva: ez izgalmasan hangzik :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mai klubnapon megerősítette Zsigmond Tamara, hogy lesznek új jelenetek az ep1 3d-s verziójában. Már volt bent felvenni 1-2 új mondatot, de valószínűleg a közeljövőben is be fogják még hívni.

 

:o

 

Na erre aztán egyáltalán nem számítottam! :o Lehet, h naiv vagyok?

 

Sokáig volt végleges a BR verzió. Nem is mondták ugyan, de azt nem gondoltam, hogy fél év múlva, már lesz egy javított verzió.

 

A poszteren nincs feltüntetve, de attól még lesz IMAX 3D? Mert azért össze sem hasonlítható többlet élmény.

 

 

 

Bomarr: Ezen óriásit nevettem! :D

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokáig volt végleges a BR verzió...

Bosszant is kicsit. Most változtattak, igazán hagyhatták volna pár évig így, vagy tették volna már eleve azt a bővítést is erre a lemezre. Jó, tudom, akkor nem a 3D-ben lenne újdonság, de egyrészt, elégedjenek már meg a +D-vel, másrészt, nem hiszem, hogy olyan jelentős bővítés lenne.

Akaratlanul is felmerült bennem a The Big Bang Theory ama epizódja, melyben Sheldonék oltárira be akartak jutni az Indiana Jones újravetítésére, mely tíz másodperc extra jelenetet tartalmazott. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bosszant is kicsit. Most változtattak, igazán hagyhatták volna pár évig így, vagy tették volna már eleve azt a bővítést is erre a lemezre. Jó, tudom, akkor nem a 3D-ben lenne újdonság, de egyrészt, elégedjenek már meg a +D-vel, másrészt, nem hiszem, hogy olyan jelentős bővítés lenne.

Akaratlanul is felmerült bennem a The Big Bang Theory ama epizódja, melyben Sheldonék oltárira be akartak jutni az Indiana Jones újravetítésére, mely tíz másodperc extra jelenetet tartalmazott. :)

 

Egy kicsit én is becsapva érzem magam, noha nem mondták, h végleges de ne fél évre rá, jöjjön az újítás. Mellesleg kíváncsi vagyok, h mi lesz a bővítés amibe Padmé is szerepel. A trailert is olyan jó lenne 3D-ben látni, de azért már változtam egy kicsit. 2008-ban képes voltam a TCW trailer miatt beülni a Speed Racerre, a ROTS teaser miatt meg a Colin Farell féle borzalmas Nagy Sándorra. :D A 3D testőrre sztem nem vagyok képes. :D

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kicsit én is becsapva érzem magam, noha nem mondták, h végleges de ne fél évre rá, jöjjön az újítás. Mellesleg kíváncsi vagyok, h mi lesz a bővítés amibe Padmé is szerepel. A trailert is olyan jó lenne 3D-ben látni, de azért már változtam egy kicsit. 2008-ban képes voltam a TCW trailer miatt beülni a Speed Racerre, a ROTS teaser miatt meg a Colin Farell féle borzalmas Nagy Sándorra. :D A 3D testőrre sztem nem vagyok képes. :D

 

Tesóm pont azt nézi most amúgy. Ha tudtam volna, hogy előtte vetítik (nem jutott eszembe, pedig olvastam már itt), elmegyek vele. Anno én a ROTS teasere miatt a Hihetetlen családot néztem meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tesóm pont azt nézi most amúgy. Ha tudtam volna, hogy előtte vetítik (nem jutott eszembe, pedig olvastam már itt), elmegyek vele. Anno én a ROTS teasere miatt a Hihetetlen családot néztem meg.

 

Nálunk már adják? :o Akkor Magyarországon nem az előtt lesz, mert csak okt. 21-től jön a teaser. Szerintem ne sajnáld, h Paul W.S. Anderson újabb remekművéről lemaradtál. Tényleg, a hihetetlen családot is megnéztem a trailer miatt, de az legalább nagyon jó.

 

De, hogy a TPM-nél maradjak, soha nem felejtem el amikor '98-ban(?) megjelent a teaser, és a rajongók megváltották a jegyet a filmre ami előtt adták, vonultak be jelmezbe felöltözve, majd a teaser után ki, és be egy másik filmre, és volt akinek így ment el az egész napja. A HD korszakban, a gyors net világában, 2011-ben ez már eléggé megmosolyogtató :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mai klubnapon megerősítette Zsigmond Tamara, hogy lesznek új jelenetek az ep1 3d-s verziójában. Már volt bent felvenni 1-2 új mondatot, de valószínűleg a közeljövőben is be fogják még hívni.

Vicc.... :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vicc.... :roll:

 

Én nekem is ez volt az első szó ami eszembe jutott, csak nem mertem leírni, mert féltem, h nem értünk egyet.

 

George Lucas 1997: "Egy híres filmrendező egyszer azt mondta, hogy a filmeket nem befejezik, hanem abba hagyják. Ennek ellenére, én szerettem volna befejezni őket"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nekem is ez volt az első szó ami eszembe jutott, csak nem mertem leírni, mert féltem, h nem értünk egyet.

 

George Lucas 1997: "Egy híres filmrendező egyszer azt mondta, hogy a filmeket nem befejezik, hanem abba hagyják. Ennek ellenére, én szerettem volna befejezni őket"

Meglátjuk mi lesz belőle. Még az is lehet, hogy Tamara nem jól emlékszik. :)Egyébként én tartom, hogy nekem egyelőre ez a BD ultimate SW kiadás. Pár Padmé mondat miatt nem fogom újra megvenni. Maul esetleges zuhanásáról már nem is beszélve.

 

Egyébként írhatsz akkor is ha nem értesz velem vagy mással egyet. Nincs azzal semmi baj.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként írhatsz akkor is ha nem értesz velem vagy mással egyet. Nincs azzal semmi baj.

 

Persze, csak nem szerettem volna, hogy úgy tűnjön, h már látatlanba már nem tetszik vmi. Mert eddig szinte minden változtatás tetszett, max. olyan van, amit "nem értek, h miért volt fontos, de nincs vele bajom." Maga a koncepció az ami nagyon nem tetszik, h kiadunk vmit szeptemberben, de februárba már nem azt küldjük moziba.

 

Nem is pár Padmé mondat miatt gondolkoztam el, hanem, h a végén Zéének lesz igaza, és a 3D-s verzióknak még szebb lesz a képminősége. És nem biztos, h csak ennyi, csak Zsigmond Tamarának, és az Ep1-nek ennyi.

 

Én is szeretném, ha a BD lenne az Ultimate kiadás, mert szép kiadás, érdekes, pont nekem való extrákkal. De ha másabb lesz az új, akkor nem bírnám ki, h ne vegyem meg, de az 7 év múlva lesz még :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.