Ugrás a kommentre

The Phantom Menace - 3D


Ajánlott hozzászólás

Azt gondoltam, hogy a tegnapi cikk után nem jöhet szánalmasabb, de jött mégpedig ugyanazon szerző tollából. Egyértelmü, hogy ő utálja a prequelt és ezt kivetíti a rajongókra.

 

cikk

Gáz, de annyiban menti, hogy egy Hollywood Reporter cikket vett át (ami egyébként szintén gáz lett, de mindegy). Végülis olyan szempontból igaza lehet, hogy van egy massziv bázis, aki egykor rajongó volt és utálja Lucast és a prequelt és ennek igyekszik is lépten nyomon hangot adni (valoszinüleg az origo irónője is ezek közé tartozik). De bevallom nagyon nem érdekel mit gondolnak. És hát valamivel nekik is el kell ütniük a szabadidejüket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok!

 

Üdvözlöm ezt a nagyszerű hírt!

Én is újra érezni kezdtem azt, amit 2005 óta nem. Nem a 3D miatt (persze kíváncsi vagyok rá, milyen az ALKOTÁS plusz egy dimenzióval) de maga a tény, hogy újra a nagy vásznakra kerülnek a filmek... hát ez leírhatatlan érzés.

 

A két linkelt cikkhez:

 

No comment.

Azt hittem már lecsengett ez a Star Wars gyűlölet, de úgy látszik nem. (Komolyan ezt sohasem fogom megérteni.... soha.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tény és való, hogy a rajongók megosztottak és van egy olyan bázis, amelyik utálja a prequelt, de ez a cikk azt sugalja, hogy minden rajongó utálja, pedig nem így van. Elég sokan szeretik azért az előzményeket is.

És mi baj van azzal, ha Lucas pénzt akar termelni ilyenekkel? Legalább így lesz pénz az élőszereplős sorozatra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megértem ha a nép pl dühös egy kormányra... mert az mindenre adót vet ki, ellehetetleníti a normális életet, stb.... de én sem értem ezt a "Lucas pénzéhsége" dolgot. Egyrészt SENKI sem fog kényszeríteni senkit, hogy menjen el, nézze meg, fizessen érte. Az megy el aki akar, nem kötelező. Komolyan nem értem a nem kötelező dolgokon miért kell kiakadni és gyűlölködni. Másrészről meg a filmipar üzlet (sajnos vagy nem sajnos.... az!) és óriási pénzek forognak benne. Senki sem csinál filmet grátisz.

 

Látszik, hogy sokan nem ismerik sem Lucast sem a VALÓDI Star Wars-t. Ha ismernék Lucas-t, tundák, hogy mennyire technológia mániás... és ha ismernék a valódi SW-t tudnák, hogy ez nem ONLY EP IV-V-VI....

 

Na mindegy... továbbra sem értem.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól, hogy egy afrikai népirtó nem engem öldös halálra, még gyűlölhetem, igaz?

 

Ezzel persze nem azt mondom, hogy utálom Lucast, és a pénzért csinált mindent, hanem azt, hogy az embereknek van véleményük és lesz is olyan dolgokról, amik amúgy nem is érintik őket, csupán látják, hallják ezeket, és ez alapján kötelességüknek érzik, hogy véleményt formáljanak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

 

Ez rendben is van, csakhogy véleményformálás és véleményformálás között is van külömbség.... méghozzá óriási.

 

Formálhatok véleményt korrekt módon... illetve bunkón, követve a jelenlegi trendet... a fikázást.

Illetve lehet fennhangon hirdetni a "véleményünket" egyetemlegesen elfogadottnak kikiáltani, és mindenkit hülyének nézni, aki nem ért velem-velünk egyet, VAGY meg lehet tartani magunknak, vagy megoszthatjuk barátainkkal, kisebb-nagyobb csoportokkal mint személyes szubjektív véleményt.... érdekes ekkor senki sem sértődik be, ha valaki ellent mond neki, mert ütközik a véleményük, max kialakul egy (sokszor nagyon jó és tartalmas beszélgetés)

 

Előbbi aberrált, gyerekes viselkedés - utóbbi marhára nem az!

 

(Az már megint más, hogy szememben a fikázás nem vélemény... csupán fröcsögés és "szándékos polgárpukkasztás - széthúzás" amit én személy szerint utálok... pont!)

 

Ja még valami: egy afriaki népírtó gyűlöletét Lucas "pénzéhségének" gyűlöletéhez hasonlítani.... nos erős túlzás.

 

ON

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

 

Túlzásnak túlzás, de ez nem változtat a tényen, hogy az emberek külső szemlélőként ítélkeznek dolgokról.

 

Az a gond, hogy annak ellenére, hogy te nem tartod a "fikázást" véleménynek, mégis többet foglalkozol vele, mint közülünk itt bárki. Engem nem érdekelnek az ilyen tartalmú cikkek, el se olvasom őket, fel se bosszantom magamat rajtuk, és nem is vagyok kiakadva, ha valaki látatlanul hülyének titulál, mert beülök majd 2012-ben egy filmre. Kit érdekel? Lépj túl ezeken, különben nehéz életed lesz!

 

On

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

 

Hát ha csak ettől lenne nehéz az emberek élete :D

(Értem amit mondasz... és a való életben másként reagálom ezt le.... megint más leírni ezt egy fórumban. Bátorkodtam (most utoljára!!) leírni, mennyire nem értem ezt a fajta emberi viselkedést.... és kész. Nem boszantalak ezzel tovább :(

 

Béke!

 

 

(Öregharcos nagymester... téma lezárva! :D )

ON

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tulajdonképpen mióta szólt róla hírt, hogy ilyet tervez Lucas? Arra emlékszem, hogy még Sir Alec Guinness halála kapcsán írták, hogy előtte lefotózták 3D, nyersanyagnak. De azelőtt mi volt?
Olvasd el a topik indító hozzászólást. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvasd el a topik indító hozzászólást. :P

Elolvastam. Legalábbis elolvastam azt, ami most a 3. oldal legalsó hozzászólása. Amúgy meg, tuti lesz valami 3D újítás. Akik voltak a londoni kiálllításon, azokat kérdezem: emlékeztek azokra a 3D vetítőkre? Úgy néztek ki mint egy vitrin amiben ott volt a 3D kép, és szemüveg nélkül is épethű volt. Amíg egyszer át nem váltott az orrom előtt a kép, azt hittem, makettet látok. Szerintem Lucas még le fog tenni egyszer valami olyan újítást az asztalra, mint 1977 -ben. Azt meg csöndesen hozzáremélem, hogy a fénykardok színeit is helyrepofozzák addigra :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Bár ez egy hosszú angol interjú, de jó tudni, hogy James Cameron bátorította George Lucast, hogy 3D-re konvertálja a SW részeket. :D Már 2005-ben mutogatta neki 3D-s prezentációit, és bátorította a nagy öreget, hogy hajrá :D

http://artsbeat.blogs.nytimes.com/2010/10/...rss&emc=rss

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy új filmenek sokkal joba örülnék.

 

Ezt a 3D-s dolgot csak azért találták ki, hogy menjenek az emberek moziba.

Fárasztó nézni....én nem rajongok érte (pedig az első poláros 3d 1994-ben láttam egy IMAX moziban az USA-ban , akkor még élveztem érdekes volt, most inkább unalmas)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.