Ugrás a kommentre

Rogue One spoileres topic


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Diego Luna elárult pár dolgot a filmről. A történetet Jyn Erso szemén keresztül látjuk majd. A filmtől talán sokan valami fantasy beütést várnak de ennek az ellentéte lesz. Ez egy meghitt történet, ami teljesen valóságosnak hat. Szerinte az összes SW film közül a Rouge One a legrealisztikusabb, ami olyan emberekről szól, akik nagyon hasonlítanak hozzánk. Hősök, különleges képességek nélkül. Amijük van az a meggyőződés és a hit, hogy változtathatnak a dolgokon. Azt is elárulta, hogy rengeteg akció jelent volt, számos ilyenben meg is sérült. Még most is nagyon fáj a mellkasa. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ez pontosan mit jelent? :hmm:

Nem lesz beúszó sárga betűs kezdés.

 

De ez már korábban is kimondásra került, nem? Úgy emlékszem, írtuk itt már korábban, hogy nem lesznek beúszó betűk és star wars opening. Vagy az akkor még nem volt hivatalos?

Nem volt hivatalos. Akkor még gondolkodtak rajta, hogy mi legyen, benne volt a kalapban az is, hogy olyan lesz mint eddig. Szerencsére nem így lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt hivatalos. Akkor még gondolkodtak rajta, hogy mi legyen, benne volt a kalapban az is, hogy olyan lesz mint eddig. Szerencsére nem így lesz.

Ah, emlékszem. Közben előkerestem én is:

 

Nem lesz bevezető szöveg a film elején.

 

http://port.hu/article/41027

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt gondolom, hogy egy új stílus, egy új "sorozat" kezdési stílusa kell, hogy legyen. A további story-filmek viszont már hasonlítsanak erre.

Ez nagyszerűen elválasztaná a sorszámos és egyéb filmeket!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt gondolom, hogy egy új stílus, egy új "sorozat" kezdési stílusa kell, hogy legyen. A további story-filmek viszont már hasonlítsanak erre.

Ez nagyszerűen elválasztaná a sorszámos és egyéb filmeket!

Én is így gondolom. Lehetne neki egy olyan egyedi stílusa amit a továbbiakban minden story filmnél lehetne használni.

 

Én is vevő lennék egy egységes stílusos story muvis bevezetésszerűségre.

 

---------------

 

November 24 -én exkluzív betekintést kapunk a filmbe az ABC adón.

Jöhet! :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, jól néz ki de az X-szárnyúak az EPIV -ben támadják meg a halálcsillagot először. Remélem ezt nem akarják átírni csak egy látványos csata kedvéért.

Na pontosan ez a gondom az eddigi story filmek témaválasztásával.

Aggódnunk kell, hogy ne piszkáljanak bele "szent" dolgokba. Nyilván nem lesz elrontva.

De akkor is fix keretek közé kell egy filmet berakni, ami nehéz gondolom.

Annyi pálya lehetne sw belül, amit szabadon lehetne boncolgatni. Könyörgöm, a 3. Story film ne OT-s legyen..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na pontosan ez a gondom az eddigi story filmek témaválasztásával.

Aggódnunk kell, hogy ne piszkáljanak bele "szent" dolgokba. Nyilván nem lesz elrontva.

 

Szerintem ettől nem kell tartani hisz elvileg külön embereket fizetnek arra azért, hogy koherens legyen az új kánon.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.