Ugrás a kommentre

A háttérben lévő történetek, érdekességek


Nute Gunray

Ajánlott hozzászólás

Miért érdemelne meg egyet? Ez nem erre megy hogy ki érdemli meg ki nem.

Ez a baj. Hogy nem arra megy hanem pofára. Meg előítéletes az egész. És nem mond nekem, hogy 1983 óta egyik SW se érdemelt volna meg egy technikai díjat sem mert mentem t*kön szúrom magam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, pedig azért mégis az ILM munkájáról beszélünk, ami mindig is korának csúcsa volt szerintem. Több az indoka, hogy nyerjen szerintem, minthogy ne nyerjen legalább egyet. Csak egy ilyen "tömegcikk" mint a SW nem érdemli ki az Akadémia figyelmét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a Star Wars időközben akkora branddé nőtte ki magát, hogy azt sem látom, mivel lenne több akármelyik filmje, ha Oscart nyerne. Igazából szerintem az SW esetében teljesen érdektelen az egész díj. A nézők enélkül is dollár milliárdokat költenek rá a kasszák előtt. A franchise-t gyakorlatilag mindenki ismeri, plusz ismertséget nem hozna a szobrocska. A készítők számára pedig - kiindulva a werkfilmekből és az ott látható megnyilatkozásokból- a világ legnagyobb elismerése, hogy SW-ben vehetnek részt. Persze, biztos jól esne nekik, ha ezen felül még mondjuk kapnának egy Oscart is, de én úgy érzem, hogy az SW esetében ennek jóval kisebb a jelentősége. Úgyhogy engem szinte semennyire sem izgat, hogy nyer-e bármilyen díjat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a baj. Hogy nem arra megy hanem pofára. Meg előítéletes az egész. És nem mond nekem, hogy 1983 óta egyik SW se érdemelt volna meg egy technikai díjat sem mert mentem t*kön szúrom magam.

 

Hát, az lehet, hogy nem. De mindenesetre most viszont meg KELL nyernie, mert ami ebben a filmben van az tényleg forradalmi.

 

John Knoll, a Rogue One ötletgazdája is jelölt, és azt gondolom, hogy így, hogy még ráadásul ez az egész az ő ötlete, nagyon megérdemelné az Oscar-t.

 

Viszont a production design-ban nem értem a jelölés hiányát. A TFA-nál szerintem jobb volt.

Szerkesztve: - IndianaAndrisSolo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pablo válaszolt arra hogy mit keresett Leia hercegnő a scarifi csatában.

 

"A terv mindig is az volt, hogy Leia a Tatooine-ra megy, hogy felvegye Obi-Wannal a kapcsolatot, és Raddus admirális feladata volt, hogy kíséretet biztosítson a számára. De amikor megérkeztek a hírek a scarifi csatáról, azok mindent felülírtak, hiszen abban a pillanatban náluk volt az egyetlen hadihajó."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pablo válaszolt arra hogy mit keresett Leia hercegnő a scarifi csatában.

 

"A terv mindig is az volt, hogy Leia a Tatooine-ra megy, hogy felvegye Obi-Wannal a kapcsolatot, és Raddus admirális feladata volt, hogy kíséretet biztosítson a számára. De amikor megérkeztek a hírek a scarifi csatáról, azok mindent felülírtak, hiszen abban a pillanatban náluk volt az egyetlen hadihajó."

 

Viszont akkor egy másik hiba van a gépezetben... R2 és C-3PO még yavini bázison vannak, miközben arról beszélnek, hogy Raddusék már elindultak. Holott nekik is rég a Tantive IV-en kellene lenniük

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont akkor egy másik hiba van a gépezetben... R2 és C-3PO még yavini bázison vannak, miközben arról beszélnek, hogy Raddusék már elindultak. Holott nekik is rég a Tantive IV-en kellene lenniük

Nincs hiba, mivel annyit mondanak, hogy Raddus indulni készül. Senki sem beszél múltidőben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vaderes kimaradt jelenet spekuláció a Redditen:

 

Három jelenetet listáz, az elsőben Vader és Tarkin beszélget arról, hogy Krennicet el kell távolítani és hogy legyen-e teszt lövés, a másodikban Krennic Tarkinra fegyvert ránt dühében, amit Vader kihúz a kezéből, a harmadikban a baktás jelenet lett volna kicsit másként, ha jól látom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most komolyan, kinek nem volt ez evidens?

Neked evidens volt hogy

 

"(David Ankrum hangja) a Yavin 4-en van, a hangosbemondón igazítja el a pilótákat a Scarifre és így búcsúzik: "Az Erő legyen veletek." És ottmarad a Yavinon."

 

Nekem újdonság volt, és wow! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most komolyan, kinek nem volt ez evidens?

Nekem, :D ez mondat nem volt meg nekem hirtelen az IV.-ből de igazából nem is gondolkodtam rajta hogy miért nem volt ott. Nekem az jobban tetszett volna hogy egyszerűen azért nem volt ott mert máshol volt bevetésen. Mert arra akkor most nincs in universe magyarázat ha ott volt a bázison akkor miért nem ment. Mert ő volt beosztva diszpécsernek vagy mi?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem, :D ez mondat nem volt meg nekem hirtelen az IV.-ből de igazából nem is gondolkodtam rajta hogy miért nem volt ott. Nekem az jobban tetszett volna hogy egyszerűen azért nem volt ott mert máshol volt bevetésen. Mert arra akkor most nincs in universe magyarázat ha ott volt a bázison akkor miért nem ment. Mert ő volt beosztva diszpécsernek vagy mi?

Lehet több pilóta volt, mint gép, aztán ott is hozta a terv megbeszélésekor rá jellemző negatív hozzáállást ("Lehetetlen becsusszanni a scariffi pajzson, még egy robotpilótának is") aztán inkább a lelkesebbeket vitték. :D

 

Nabo: :D

 

porkins2.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.