Ugrás a kommentre

Az Obi-Wan Kenobi sorozat


Fulcrum

Ajánlott hozzászólás

24 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Grogut max. háttér elemként tudom elképzelni.

Ja, igen én is. Max látnánk egy jedit néhány pillanatra, akinek egy gyanús formájú csomaggal sikerül elmenekülnie. Ennyi tökéletesen elég lenne nekem és bele is férne.

Ha már a Bobában elkezdték..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Ja, igen én is. Max látnánk egy jedit néhány pillanatra, akinek egy gyanús formájú csomaggal sikerül elmenekülnie. Ennyi tökéletesen elég lenne nekem és bele is férne.

Ha már a Bobában elkezdték..

Továbbfejtve, ezt persze itt egy Anakin/Vader flashback érinthetné(mert nem mindegy, hogy a flashback kié, nem lehet random) és ügyesen persze. Mondjuk Ő sokat van bactában. A Boba óta tudjuk, hogy a bacta jó flashback forrás! :)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól emlékszem, hogy a concept artok között volt egy Jedi templomos is? Mintha azt a Disney részvényesek láthatták volna. Talán ezt nem véletlenül nem mutatták be. Akkor lelőtték volna a poént Anakin  szerepeltetésével kapcsolatban a flashbackekben. Bár mostanában olvastam egy leaket, miszerint: 

Spoiler

Hayden arcát félig-meddig láthatjuk úgyis majd, amikor Obi-Wan megsérti Vader maszkját. Ez egy kicsit hajazni fog az Ahsoka vs Vader párbajra. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most eszembe jutott az, hogy állítólag lesz valami, amivel sokkolják nézőket. Nekem eszembe jutott az, hogy talán Mace Windu visszatér és megpróbálja rávenni Obi-vant és Yodát, hogy induljanak harcba a Sithek ellen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Most eszembe jutott az, hogy állítólag lesz valami, amivel sokkolják nézőket. Nekem eszembe jutott az, hogy talán Mace Windu visszatér és megpróbálja rávenni Obi-vant és Yodát, hogy induljanak harcba a Sithek ellen.

Ez engem valóban sokkolna, csak nem a jó értelemben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 03. 19. - 8:56, csoli1138 írta:

Ja, igen én is. Max látnánk egy jedit néhány pillanatra, akinek egy gyanús formájú csomaggal sikerül elmenekülnie. Ennyi tökéletesen elég lenne nekem és bele is férne.

Ha már a Bobában elkezdték..

 

Azért ez nem a Mandoverse része lesz... Ide már tényleg nagyon-nagyon nem férne be Grogu szerintem! Maradjon valami rejtély az Ahsokára, a Mando 3. évadára is!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, IndianaAndrisSolo írta:

 

Azért ez nem a Mandoverse része lesz... Ide már tényleg nagyon-nagyon nem férne be Grogu szerintem! Maradjon valami rejtély az Ahsokára, a Mando 3. évadára is!

Majd meglátjuk. Viszont az biztos hogy a saga szövetébe illeszkedni fog és akar is. A passanai is bizonyíték rá, és az eddigi ki nem hagyott ziccerek is, amik voltak a Disney érában. Egy apró utalásról fantáziáltam amúgy, egy háttérbeli dologról. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 hours ago, Darth Revan9 said:

Most eszembe jutott az, hogy állítólag lesz valami, amivel sokkolják nézőket. Nekem eszembe jutott az, hogy talán Mace Windu visszatér és megpróbálja rávenni Obi-vant és Yodát, hogy induljanak harcba a Sithek ellen.

Én inkább az Obi-Vader találkozóban remélem ezt a sokkolást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Donát írta:

Ez engem valóban sokkolna, csak nem a jó értelemben.

Hagyják már békén szegény Windut. Tényleg annyit emlegetik, míg a végén visszamászik trottyos homeless alakjában. NE!

 

24 perccel korábban, csoli1138 írta:

A passanai is bizonyíték rá, és az eddigi ki nem hagyott ziccerek is, amik voltak a Disney érában. Egy apró utalásról fantáziáltam amúgy, egy háttérbeli dologról. 

Biztos, hogy az passanai? A felnőttek nem úgy néznek ki, ahogy ez az ipse!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig az szerintem is egy aki aki lesz. Sinrich egy snivian, és a snivianok nem úgy néznek ki, ha csak át nem dizájnolták őket aki akira.

0260845eb82f2eaeda5b38a09ba7be6956f66261

Nem tudni, mikor kezd el kialakulni a kettős ormány az aki akiknál. Nambi Ghima, akivel Rey beszél, már tizenegynéhány éves, és még jele sincs az ormányának. Feltételezhető, hogy a fiatal felnőtteknek sem feltétlen van még ormánya, az csak egy bizonyos kor után alakul ki.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Nekem eszembe jutott az, hogy talán Mace Windu visszatér és megpróbálja rávenni Obi-vant és Yodát, hogy induljanak harcba a Sithek ellen.

Sose értettem, hogy miért szajkózzák az elmúlt években oly sokan, hogy Windu térjen vissza. Az egész Anakin átállása körüli drámát és az azt követő Jedi-mészárlást kábé lenullázná. Ha ezt meglépik, végeztem a franchise-zal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Nute Gunray írta:

Sose értettem, hogy miért szajkózzák az elmúlt években oly sokan, hogy Windu térjen vissza. Az egész Anakin átállása körüli drámát és az azt követő Jedi-mészárlást kábé lenullázná. Ha ezt meglépik, végeztem a franchise-zal.

Vaagy csak tojnánk rá, mint a hegylakó 2-3-4-5 re.. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Sose értettem, hogy miért szajkózzák az elmúlt években oly sokan, hogy Windu térjen vissza. Az egész Anakin átállása körüli drámát és az azt követő Jedi-mészárlást kábé lenullázná. Ha ezt meglépik, végeztem a franchise-zal.

Szeritnem főleg azért nem tudják sokan elfogadni a halálát, mert "csak" levágták a kezét - mondják, ami persze nem igaz. Sokan nem veszik figyelembe, hogy Sidious megpirította a hátsóját, méghozzá olyan erősen, hogy a csontjai izzottak. Szóval szinte biztos, hogy már ebbe belehalt. Ebbe még Vader is belehalt. Ha mégsem, akkor is legyengülve, és feltehetően eszméletlenül lett kihajítva egy iszonyú magas épületből. Tehát, ha az izzó csontok még nem is főzték meg a belső szerveit, a zuhanást akkor sem élehette túl. De sokan leragadnak annál, hogy levágták a kezét, ami túlélhető. Ja, hát az igen, de az izzó csontok és a zuhanás már nehezebben.

Persze itt is vannak kibúvók, végül is Darth Maul és Darth Sidious visszatéréséhez képest Windu visszahozása laza ujjgyakorlat lenne egy fantáziáról csak olvasott írónak is. De valóban, jó lenne, ha Windut legfeljebb ep3 előtti eseményekben szerepeltetnék. Eleve jó lenne, ha leszoknának a feltámasztásokról vagy túlélésekről. Még úgy is, hogy a Star Warsban a modern technológia és az Erő által tényleg sok mindent túl lehet élni, és a halál is máshogy működik, mint nálunk, szintén hála az Erőnek és a modern technológiának. Azért néhány halott maradjon már halott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Sose értettem, hogy miért szajkózzák az elmúlt években oly sokan, hogy Windu térjen vissza. Az egész Anakin átállása körüli drámát és az azt követő Jedi-mészárlást kábé lenullázná. Ha ezt meglépik, végeztem a franchise-zal.

Biztos sokan ezt mondták Maul, Sidious és Ahsoka esetében is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvastam egy olyan leaket mely szerint:

 

Spoiler

Obi-Wan megszerzi Reva piros fénykardját és azzal fog küzdeni Vader ellen. Milyen szép inverze lenne a ROTS-os jelenetnek, ahol mindkettőnek kék fénykarjda volt. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Kenobi tábornok írta:

Olvastam egy olyan leaket mely szerint:

 

  Spoiler elrejtése

Obi-Wan megszerzi Reva piros fénykardját és azzal fog küzdeni Vader ellen. Milyen szép inverze lenne a ROTS-os jelenetnek, ahol mindkettőnek kék fénykarjda volt. 

 

És párhuzam szerű lenne a TCW-szal, ahol minden piros volt egy négyesben! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BREAKING: Változik az Obi-wan menetrendje. Május 25 helyett két nappal később, Május 27-én fog érkezni a sorozat, rögtön két epizóddal! Visszatérnek a pénteki Star Wars napok? A további epizódok szerdánként fognak érkezni.

 

 

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

48 perccel korábban, Bence1997 írta:

BREAKING: Változik az Obi-wan menetrendje. Május 25 helyett két nappal később, Május 27-én fog érkezni a sorozat, rögtön két epizóddal! Visszatérnek a pénteki Star Wars napok? A további epizódok szerdánként fognak érkezni.

 

 

 

 

Akkor 1 héttel hamarabb is fog véget érni a mini sorozat. igy jöhet a TBB 2. évadja is, akár már június 29.-től....talán. :P   

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Valószínűleg a celebration miatt lett így.

Minden bizonnyal. Még az is lehet, hogy május 26-án lesz a Kenobi-panel, és már aznap levetítik az első két epizódot a Celebration közönségének, egy nappal a premier előtt.

 

Június 15-én a magyar Disney+-on akkor az ötödik Kenobi-részt fogjuk tudni nézni, az amerikai közönséggel egy időben, hivatalosan és ünnepélyesen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

El tudom képzelni, hogy ebben a sorozatban már lesz gyári magyar felirat már az elejétől fogva.

 

Szerintetek lehetséges ez a forgatókönyv?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.