Jump to content

Az Obi-Wan Kenobi sorozat

Recommended Posts

• 1 month later...
3 perccel korábban, Whill írta:

Remélem nem fog úgy járni ez a sorozat, mint a New Mutants. Nagyon félek, hogy a vírus miatt megint el lesz halasztva.

2021 -ben kezdik meg a forgatást. A premierdátum pedig még mindig nem ismert - bár sokan 2021 végét diagnosztizálják - szóval szerintem nincsen veszélyben. Csak a múltkori hírek voltak aggasztóak az író leváltásával. Meglátjuk, hogy ez az író mit alkot majd. Lehet ő is megy majd a levesbe... kitudja.

Hát nem mondom, hogy íróként eddig maradandót alkotott, de részemről tisztalappal indul. És különben is a Másnaposok 3 rendezője csinálta a Jokert. :D 

Kíváncsi vagyok, hogy kvázi a nulláról kezdi (JJ: ep9, vagy egy már megkezdett ötletet bont tovább - JJ: ep7)

Edited by Brodie
  • 1 month later...

Nem tudom elképzelni magam elött,hogyan fogják ezt tartalommal megtölteni több évadra menöen.Mi érdekes történt vele azon kivül hogy találkozott Maullal,és ASharad Hettel.De Darth Krayt meg sem történt akkor a második találkozó elmarad.Nem fogok meglepödni ha törlik ezt a projektet,nem látom életképesnek.

19 perccel korábban, 1valaki írta:

Nem tudom elképzelni magam elött,hogyan fogják ezt tartalommal megtölteni több évadra menöen.Mi érdekes történt vele azon kivül hogy találkozott Maullal,és ASharad Hettel.De Darth Krayt meg sem történt akkor a második találkozó elmarad.Nem fogok meglepödni ha törlik ezt a projektet,nem látom életképesnek.

Ez egy egy évados minisorozat lesz, mint a Csernobil, szó sem volt sohasem több évadról. Elmesél egy sztorit kb. 5-6 részben.

9 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Ez egy egy évados minisorozat lesz, mint a Csernobil, szó sem volt sohasem több évadról. Elmesél egy sztorit kb. 5-6 részben.

Ezzel is csak azt az érzést erösited bennem,hogy nem ez lesz az SW sikertörténete.

• Nem értek egyet 1
  • Zavaros 2
35 perccel korábban, 1valaki írta:

Ezzel is csak azt az érzést erösited bennem,hogy nem ez lesz az SW sikertörténete.

Mióta kell egy sorozatnak több évad ahhoz, hogy sikertörténet legyen? Erre is a Csernobilt tudom felhozni példának. 5 epizód az egész és a világ egyik legnépszerűbb sorozata

• Vicces 1
  • Tetszik 8
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Néhány "leak" hírt kaptunk attól az illetőtől, aki korábban a Rebels sequel híreket is osztotta. Nem a KTR csapatáról van most szó.

Az illető infókat közölt a Cassian és a Kenobi sorozatról.

A Kenobihoz kapcsolódó hírek:

- Semmi probléma nem volt a forgatókönyvvel. Volt pár változtatás, amikor Harol a színre került.

- Mint korábban megemlítette - hogy hol, azt ne kérdezzétek :D - a Crimson Dawn szervezet és más bűnszervezetek kapcsolódni fognak a sorozathoz.

- Ebben a hónapban vagy Szeptemberben fog érkezni pár casting hír, ahol bejelenthetik, hogy Joel Edgerton visszatér, mint Owen Lars.

- A további casting hír, hogy Hayden visszatér mint Anakin - flashback jelenetben - illetve Temuera Morrison, mint Commander Cody.

- Hayden 2 visszatekintésben lesz jelen Ahsokával, Codyval és Rex -szel együtt.

- Hayden akkor is jelen lesz, amikor Obi-wan egyedül van és beszélgetni fognak.

- A fiatal Luke egy röpke pillanatig fel fog bukkanni. - korábban amúgy volt egy hír, hogy egy fiatal fiút és lányt keresnek.

- Az egyik flashback jelenet Dex bárjában játszódik. Láthatjuk majd Obi-want, Anakint, Ahsokát, Rexet és Codyt, ahogy a háborútól távol egy kis pihenőt tartanak. Megható jelenet lesz. Morrison egy kicsit vissza lesz fiatalítva.

- Morrison továbbá Ewan, Joel és Cummings mellett "fő"szerepben fog tetszelegni. Nem lesz ellenség, ezt a dolgot majd a The Bad Batch c. sorozatból fogjuk megtudni. Ezt az ötletet Haroldnak Dave Filoni adta, aki egyfajta "tanácsadó" a sorozatnak.

- Cummings neve nem véletlen: Hondo tiszteletét teszi a sorozatban. A hangját Jim Cummings adja, egy stunt actor játssza majd őt. El lesz magyarázva, hogy miért mond csak annyit Kenobiról, hogy "I think we were friends".

- Az egész történet a Tatooine -on játszódik, kivétel a flashback jelenetek.

- Obi-wan, Cody, Hondo és Owen a sorozat főszereplői. Az Obi-wan és Owen közötti ellentét ki lesz bontva a sorozatban.

Edited by Bence1997
  • Like 1
  • Tetszik 3
On 5/14/2020 at 9:02 AM , 1valaki said:

Nem értem, ezt mire alapozod. Nem gondolnám, hogy az epizódok száma határozná meg a sorozat minőségét. 

Ráadásul Obi-wan vitathatatlanul a Saga egyik, ha nem a legközkedveltebb karaktere.

Ha mondjuk 6 részes lenne 60 perces epizódokkal, az már 6 óra játékidő - kb. mint az OT egyben. :) Szerintem ez nem olyan kevés játékidő. 

27 perccel korábban, caseyjones írta:

Ha mondjuk 6 részes lenne 60 perces epizódokkal, az már 6 óra játékidő - kb. mint az OT egyben. :) Szerintem ez nem olyan kevés játékidő. 

A legutóbbi pletykák szerint a sorozat mindössze 4 részes lesz. És az az 1 órás játékidő is kérdéses még, mert ha hasonló játékidővel fog rendelkezni, mint a Mandi - kb. 30-35 perc - és a 4 rész valóban igaz, akkor ennyi erővel filmként is kiadhatnák azt a 2-2,5 órás anyagot. Remélhetőleg a 6 részes évad inkább megállja majd a helyét és remélem azért kicsit bővíteni fogják a játékidőt. :)

Én jobban örültem volna ha filmként jön.

Ott volt a Mandalori ahol a 8 rész fele filler volt. Az első a harmadik és a hetedik nyolcadik részben haladt a sztori, azok is olyan rövidek voltak, hogy simán összelehetett volna vágni mozifilmmé. 

Szóval nem örülnék ha itt is filler epizódokkal bővítenék ki, mivel ez a sorozat alapból film lett volna.

A hírek viszont nagyon tetszenek. Durva látni, hogy mára mennyire megkerülhetetlen lett a TCW. Az összes készülő sorozat ráépül valamilyen szinten.

20 hours ago, ati said:

Én jobban örültem volna ha filmként jön.

Már jött egy csomó film eddig, én abszolút nem bánom, ha mostantól kiemelt figyelmet kapnak a(z élőszereplős) sorozatok. 

20 hours ago, ati said:

Ott volt a Mandalori ahol a 8 rész fele filler volt. Az első a harmadik és a hetedik nyolcadik részben haladt a sztori, azok is olyan rövidek voltak, hogy simán összelehetett volna vágni mozifilmmé. 

Szerintem a The Mandalorian nem működött volna jól mozifilmként. Én egy SW-mozifilmnél elvárnék sok látványos jelenetet (is). Szerintem a The Mandalorian abszolút nem egy mozifilmhez passzoló sztorival/környezettel bír, ahogyan az érkező Obi-wan sorozat se. 

18 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Azért jó lenne, ha elmennének a Tatuinról is. Legalább a második évadban.

Lehet hogy már volt itt, de ez egy 1 évados minisorozat lesz, ami egy kerek történetet fog elmesélni.

Lehetséges, hogy a Kenobit már a jövő hónapban elkezdik forgatni. Az MSW oldalán felröppent pletyka szerint - a terjesztő állítólag hitelesnek tűnik - a Kenobit Észak Kaliforniában fogják forgatni, legalábbis ami a külsős helyszíneket illeti. A Mandalori technikáját használják majd, a belsős jeleneteket pedig majd később a Pinewood stúdióban veszik fel. Elvileg azért, mert a Pinewood stúdióban fogják majd forgatni a Cassian sorozatot - bár Diego szerint egyelőre nem sietnek - és hogy ne legyen összefonódva a két sorozat készítése a Pinewood stúdióban, ezt a megoldást válaszották.

Érdekes lenne, mondjuk ha igaz is a hír, meglátjuk, hogy a mostani helyzet miként alakítja át a dolgokat. :)

Én is örülök ennek. Igazából azt remélem, hogy a korábbi pletyka, miszerint 4 részből fog csak állni, nem igaz. Tatooine még mindig egy kiaknázatlan terület - két városban voltunk, meg 1-2 nevezetes helyen, ennél több van benne - szóval remélem legalább 6 részt szánnak ennek a sorozatnak. :) Nameg a hosszra is kíváncsi vagyok. A Mandi ugye 30-35 perces epizódokkal operált.

• Ody Mandrell changed the title to Az Obi-Wan Kenobi sorozat