Ugrás a kommentre

Az Obi-Wan Kenobi sorozat


Fulcrum

Ajánlott hozzászólás

13 perccel korábban, csoli1138 írta:

Amúgy ha tavasszal forgatnak, mikor kerülhet ez a Disney+ ra? 

A mandihoz hasonlóan ezt is a Volume segítségével készítik. Mivel ott októbertől kb. februárig/márciusig forgatták mindkét évadot (ugye mindegyik 8-8 részes), így ha reálisan nézzük, a Kenobi 22 tavaszán jöhet. Bár valószínűleg az epizódszám is variálhat a dolgokon:

 

- Ha a pletykák igaznak bizonyulnak és mindössze 4 részt kapunk, azt a tavasz folyamán le is forgathatják és talán már jövő év végén nézhetjük is a sorozatot, esetleg a Mandi 3. évadja után közvetlenül indul is.

- Ha 6-8 részről van szó, akkor a már korábban említett 2022 tavasza a reális.

 

Az mindenesetre biztos, hogy ez a sorozat a Mandi 3. évadja és a Cassian sorozat első évada között fog lemenni. Előbbit jövő hónapban kezdik el, tehát a jövő év végi premiert tudják majd tartani - ha nem lesz vírusos eset természetesen - míg a Cassiant a Pinewood stúdióban csinálják, amely ugye azért neccesebb, mert kvázi olyan, mintha egy hosszú filmet csinálnának és azt a hírek szerint novembertől egészen a nyár közepéig forgatják. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
2020. 10. 22. - 12:59, Nute Gunray írta:

Azért remélem inkább a drámára helyezik a hangsúlyt a gyorsan pörgő akciódús jelenetek helyett. Ha máshol nem is, itt indokoltabb lenne.

Egyetértek, továbbá nekem a Qui-Gonnal való diskurálásai, leckéi lennének a legizgalmasabbak, remélem meglépik, mert szvsz kötelező lenne! Az már más kérdés, hogy a nem kifejezetten Star Wars fanoknak, azaz a common mozibajáróknak ez mennyire lenne érdekfeszítő. A remény hal meg utoljára, na :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Hát ha a Mandiból indulok ki, hogy micsoda meglepetéseket tud okozni, akkor szerintem joggal bízhatunk abban, hogy itt is valami maradandót fognak alkotni és egy nagyon jó sorozatot kapunk majd, amely még többet tesz hozzá a Star Wars univerzumához. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pletyka-time:

Nem tudom mennyire hiteles a forrás de elvileg a cikkben írnak arról, hogy egy főbb és három mellékszereplőt castingolnak. A társ-főszereplő egy hölgy lehet és itt meg is lett adva 3 lehetséges név: Naomi Scott, Thuso Mbedu, Anula Navlekar.

 

https://www.theilluminerdi.com/2020/11/23/obi-wan-series-casting-co-lead/

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

On 10/23/2020 at 5:37 PM , Bence1997 said:

- Ha a pletykák igaznak bizonyulnak és mindössze 4 részt kapunk, azt a tavasz folyamán le is forgathatják és talán már jövő év végén nézhetjük is a sorozatot, esetleg a Mandi 3. évadja után közvetlenül indul is.

- Ha 6-8 részről van szó, akkor a már korábban említett 2022 tavasza a reális.

Én a játékidőre leszek kíváncsi. Ha lesz 4x35-40 perc, akkor már egy mozifilmet is csinálhattak volna...

Én annak örülnék a legjobban, ha 6-8 rész érkezne, és mindegyik 50-60 perc között lenne. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, caseyjones írta:

Én a játékidőre leszek kíváncsi. Ha lesz 4x35-40 perc, akkor már egy mozifilmet is csinálhattak volna...

Én annak örülnék a legjobban, ha 6-8 rész érkezne, és mindegyik 50-60 perc között lenne. 

Ha jól tudom csak négy rész lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Én a játékidőre leszek kíváncsi. Ha lesz 4x35-40 perc, akkor már egy mozifilmet is csinálhattak volna...

Én annak örülnék a legjobban, ha 6-8 rész érkezne, és mindegyik 50-60 perc között lenne. 

A legutóbbi pletykák 4 részről szóltak. Ami, ha a Mandihoz hasonló hosszúságú epizódokkal fog operálni (kb. 30-35 perc), eléggé fura, mert akkor ennyi erővel egy 2 órás filmet is kiadhatnak a számunkra. Ha viszont mindegyik órahosszúságú lesz - vagy aközeli - akkor a történettől függetlenül szerintem elég lesz a 4 rész is, bár én reménykedek a 6 részben. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nem tudom elképzelni, hogy négy rész legyen. szerintem minimum 2-3 évaddal kellene számolni.

Vedd figyelembe, hogy ez eredetileg egy film lett volna. Én biztos vagyok benne, hogy ez egy évados sorozat lesz, ami elmeséli Kenobinak az egyik érdekesebb kalandját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A linkelt cikkben 6 részről írnak és elvileg az elsők között voltak, akik arról számoltak be, hogy a forgatás 2021 márciusban kezdődik. Hátha igazuk lesz ebben is. :)

Én amúgy egy Joel Edgerton, Hayden Christensen felbukkanást mindenképpen várok egy flashback formájában. Legalábbis Anakin személyét illetően. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A levetített anyagot nem láthattuk, de ez derült ki belőle:

 

- a forgatást jövőre kezdik

- Ewan azt mondta, hogy a legszebb az egész sorozatban, hogy újra együtt dolgozhat Haydennel. Hozzátette: a sorozat vége előtt a két karakter "keresztezi" az útját. :)

- Deborah Chow szerint a sorozat ezzel az idézettel kezdődik: "Jedinek lenni, nem mindig biztonságos".

- KK: It's the rematch of the century! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hayden vajon flashback-ben lesz a sorozatban a clone wars-ban vagy már Darth Vaderként páncélban? Utóbbi esetben nehezen lehetne együtt Kenobival hisz meg kéne ölnie, de az EP4-ből tudjuk hogy Kenobi nem bukott le az Ep3 és 4 között, azaz nem keltette fel sem a császár sem Vader figyelmét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Frenkie írta:

Utóbbi esetben nehezen lehetne együtt Kenobival hisz meg kéne ölnie

Nem feltétlen kell megölnie, Obi-Wan el is menekülhet. Lehet, hogy pont az lesz a kiindulópont, hogy Kenobi valahogy felkelti a Birodalom és így Vader érdeklődését, és el kell őket csalnia a Tatooine közeléből. Talán Tarkin sem véletlen jelenti ki olyan magabiztosan az ep4-ben, hogy Obi-Wan már rég meghalt. Lehet, hogy a vén salabakter eljátssza a sorozat végén a halálát, hogy ezzel a Birodalom és Vader felhagyjanak a keresésével, és biztonságban őrizhesse a felcseperedő Luke-ot. Ez amúgy azt is megalapozná, hogy miért csak egyévados a széria.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Hayden vajon flashback-ben lesz a sorozatban a clone wars-ban vagy már Darth Vaderként páncélban? Utóbbi esetben nehezen lehetne együtt Kenobival hisz meg kéne ölnie, de az EP4-ből tudjuk hogy Kenobi nem bukott le az Ep3 és 4 között, azaz nem keltette fel sem a császár sem Vader figyelmét.

Már korábban is írtam és most hogy valóban visszatér, újra megemlítem: itt az esély, hogy egyszer és utoljára lássuk a klónháborúkat élőszereplős kivitelben. A mandiban egy néhány jelenet erejéig mutatják a háborút, de klónok nem voltak. Itt lehet egy harcot bemutatni, ahol Hayden és Ewan remekel Temuerával. Álleesős lenne és szerintem ez a sorozat - ha tisztességesen oldják meg, és miért ne tennék - nagyon szép búcsú lesz Ewan és Hayden kettősének. Illetve az egész Skywalker Sagának. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon Kenobi a Halálcsillagos párbajuk előtt is találkozhatott Vaderrel? Több ilyen teóriát is olvastam most. Volt, aki azt vetette fel, hogy ez megmagyarázná, hogy miért nem hitt annyira Kenobi Anakin visszatérítésében. "Inkább gép már, mint ember." Lehet egyszer megpróbálta megtéríteni? Sokan még Vader egy mondatára, hivatkoznak a ROTJ-ból, amit Luke-nak mond: "Obi-Wan once thought as you did."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 perccel korábban, Kenobi tábornok írta:

Vajon Kenobi a Halálcsillagos párbajuk előtt is találkozhatott Vaderrel? Több ilyen teóriát is olvastam most. Volt, aki azt vetette fel, hogy ez megmagyarázná, hogy miért nem hitt annyira Kenobi Anakin visszatérítésében. "Inkább gép már, mint ember." Lehet egyszer megpróbálta megtéríteni? Sokan még Vader egy mondatára, hivatkoznak a ROTJ-ból, amit Luke-nak mond: "Obi-Wan once thought as you did."

Ezek jók. Kicsit nehéz elképzelni, hogy találkoztak volna, hisz mindig úgy gondoltam, hogy nem, De talán jól megcsinálják és kapunk egy olyan Obi vs Vadert h leesik az állunk. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Kenobi tábornok írta:

Sokan még Vader egy mondatára, hivatkoznak a ROTJ-ból, amit Luke-nak mond: "Obi-Wan once thought as you did."

Tényleg, jobban belegondolva ez a mondat eddig nem volt igazán megmagyarázva. Tényleg fura, hogy találkozni fognak, de csak azért, mert eddig biztosnak tűnt, hogy a két trilógia között nem futottak össze, de nem gondolom hogy valós ellentmondás lenne itt. Nem rémlik hogy bármi olyat láttunk vagy olvashattunk volna ami miatt nem futhatnak újra össze.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bomarr írta:

Tényleg, jobban belegondolva ez a mondat eddig nem volt igazán megmagyarázva. Tényleg fura, hogy találkozni fognak, de csak azért, mert eddig biztosnak tűnt, hogy a két trilógia között nem futottak össze, de nem gondolom hogy valós ellentmondás lenne itt. Nem rémlik hogy bármi olyat láttunk vagy olvashattunk volna ami miatt nem futhatnak újra össze.

Ráadásul ugye például  Luke, a képregény alapján találkozott már Vaderrel a bespini párbajuk előtt is. Szóval én sem tartom kizártnak, hogy ne találkozhattak volna. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sorozatot a SW.com-on úgy említik, hogy ez egy special event series lesz. Tehát hasonlót kell elképzelni, mint pl. a The Day of the Doctor különkiadás a DW -nál, a 24: Live Another Day(12 epizód) vagy a Twin Peaks: The Return (18 epizód). Itt valószínűleg kevesebb epizódból fog állni az egész, 4-6 rész, de cserébe esélyes, hogy hosszabb lesz a játékidő. :)

 

Hayden:

“It was such an incredible journey playing Anakin Skywalker,” said Christensen. “Of course, Anakin and Obi-Wan weren’t on the greatest of terms when we last saw them… It will be interesting to see what an amazing director like Deborah Chow has in store for us all. I’m excited to work with Ewan again. It feels good to be back.”

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Tényleg, jobban belegondolva ez a mondat eddig nem volt igazán megmagyarázva. Tényleg fura, hogy találkozni fognak, de csak azért, mert eddig biztosnak tűnt, hogy a két trilógia között nem futottak össze, de nem gondolom hogy valós ellentmondás lenne itt. Nem rémlik hogy bármi olyat láttunk vagy olvashattunk volna ami miatt nem futhatnak újra össze.

 

Viszont Vader azt mondja a Halálcsillagon hogy tanitványodként hagytalak ott, de most én vagyok a mester(mondjuk ez a magyar szöveg, remélem az angol is ez). Nekem ez azt sugallja hogy az EP3 óta nem találkoztak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Frenkie írta:

 

Viszont Vader azt mondja a Halálcsillagon hogy tanitványodként hagytalak ott, de most én vagyok a mester(mondjuk ez a magyar szöveg, remélem az angol is ez). Nekem ez azt sugallja hogy az EP3 óta nem találkoztak.

Angolban ez van: When i leave you, i was but the learner, now the master.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez olyan mondat ami eddig egyértelműen az ep.3-as találkozóra utalt, mostantól viszont arra a találkozóra fog, ami az Obi-Wanos sorozatban láttunk. "Learner" lehet Vader a két trilógia között is. Nem azt mondja szerencsére hogy a tanitványod voltam vagy ilyesmi hanem hogy legutóbb amikor még találkoztak még tanultam. Ez esetben Palpitól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.