Ugrás a kommentre

Az Obi-Wan Kenobi sorozat


Fulcrum

Ajánlott hozzászólás

Ez tipikusan olyan szitu, amiből egy szórakoztató kis mini-képregényt lehetne csinálni.

Viszont minden fan örülne, ha újra láthatná Ewan McGregort, mint Obi-Wan Kenobi.

 

Csak az a durva, hogy ezt mozifilmnek szánták és elvileg évek óta dolgoznak rajta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindig a fanok... Értem én, hogy mindenki szeretné látni, de eleve determinálja a karakter helyzetét, hogy remete volt. Egy remete élete pedig nem kalandok sorozatából áll. Na most ebbe írjál izgalmas sztorit, ami egy átlag nézőnek is érdekes. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem értem a sok kavarást a sorozat körül. Tegyék ki Ewan McGregort egy sivatagban, kamerázzák le, és megvan a sorozat. :D

 

Viccet félretéve, szerintem rengeteg potenciál van ebben a sorozatban. A Sith-ek Bosszúja végén Yoda felszólítja Obi-Want, hogy tanuljon Qui-Gontól, szerintem ezt a vonalat fogják továbbvinni. Ez pedig végtelen lehetőségek tárházát nyitja meg, simán elmehet a bolygóra a TCW Yodás részeiből, illetve egyéb Erőhöz kapcsolódó furcsa helyekre. Az már csak hab lenne a tortán, ha Liam Neeson is visszatérne szellemként.

 

A Mandalorian és Baby Yoda sikeréből tanulva biztos vagyok abban, hogy ehhez a sorozathoz is kitalálnak valami mémforrást, aki akár Jar Jar is lehetne. Az Ep 1 óta felnőtt egy generáció, érdekes lenne megnézni egy hibátlanul megírt Jar Jar-t, akit szeretnek a nézők. Így a karakterrel és szegény Ahmed Besttel is igazságot tennének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

27 perccel korábban, RacerX írta:

Kicsit hasonlít arra a jelenetre, mint amikor Leslie Nielsen az Airplane-ben nyugtatja az utasokat és közben folyamatosan nő az orra. 

"Nagyon jók a forgatókönyvek." Annyira, hogy ki is rúgták a forgatókönyvírót. :D

Ha félév csúszással kezdenek neki a forgatásnak, azért az elég jelentős. Nem csak annyi állhat a háttérben, hogy még csiszolják a forgatókönyvet. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ebből mi lesz?!

Mar csak 4 reszre tervezik?

Egyebkent szerintem van benne potencial...azert csak nem a kunyhojaban ult 19 evet.

Mos Eisley....jawak...buckalakok....Jabba....

Latatlanban segithet is akar Lukenak...vagy Oweneknek.

Egy ideje mar dolgoznak rajta.Csak kitalalnak valami utoset.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Nabopolasszar írta:

Ahhoz képest, hogy a remetesége alatt nem történt semmi, anno a mára legends Kenobi regény is ki tudott hozni kb 500 oldalt a megérkezésének első pár hetéről. Nem hiszem hogy akkora lehetetlenség lenne 6 (isten adná 10) epizódot kihozni 19 évből.

Igen, én is pont ezt a regényt akartam felhozni érvül. Kellő fantáziával bőven kitölthető a cselekmény érdekes történésekkel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag a következő lesz a sztori (érdemes ezt azért nagyon nagy fenntartásokkal kezelni):

 

Spoiler
  1. Sharad Hett would be recanonized with some changes to his character. (megj.: ő volt az a bizonyos Darth Krayt a legendákban...)

  2. Hett would go into hiding as a Tusken Raider after Order 66.

  3. The main conflict would come with Hett sensing Luke and figuring out who he is. He would seek to kill Luke out of fear that his presence would lure Vader and Palpatine to Tatooine.

  4. We find out that Kenobi has been carrying both his and Anakin's saber.

  5. As many have reported, internal conflict would revolve around Obi-Wan's PTSD and depression.

  6. Climax of final episode involves Kenobi defeating Hett with both his and Anakin's lightsabers.

  7. Final scenes are Obi-Wan putting Anakin's saber in the box, not to be reopened until A New Hope, and Obi-Wan watching Luke from a distance.

 

Hogy őszinte legyek, ez nem valami nagy durranás, bár az első pontot a Legends-fanok valószínűleg szeretni fogják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, ZoliZoltán írta:

Na ebből mi lesz?!

Mar csak 4 reszre tervezik?

Egyebkent szerintem van benne potencial...azert csak nem a kunyhojaban ult 19 evet.

Mos Eisley....jawak...buckalakok....Jabba....

Latatlanban segithet is akar Lukenak...vagy Oweneknek.

Egy ideje mar dolgoznak rajta.Csak kitalalnak valami utoset.

Luke érdekében el is utazhatott más bolygóra is. Régebben voltak itt fantáziálgatások. Szóval, azért remete, vagyis annak ismerte Luke, közel sem biztos, hogy nem voltak kalandjai. Mault is legyakta egy csapással. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Állítólag a következő lesz a sztori (érdemes ezt azért nagyon nagy fenntartásokkal kezelni):

 

  Spoiler elrejtése
  1. Sharad Hett would be recanonized with some changes to his character. (megj.: ő volt az a bizonyos Darth Krayt a legendákban...)

  2. Hett would go into hiding as a Tusken Raider after Order 66.

  3. The main conflict would come with Hett sensing Luke and figuring out who he is. He would seek to kill Luke out of fear that his presence would lure Vader and Palpatine to Tatooine.

  4. We find out that Kenobi has been carrying both his and Anakin's saber.

  5. As many have reported, internal conflict would revolve around Obi-Wan's PTSD and depression.

  6. Climax of final episode involves Kenobi defeating Hett with both his and Anakin's lightsabers.

  7. Final scenes are Obi-Wan putting Anakin's saber in the box, not to be reopened until A New Hope, and Obi-Wan watching Luke from a distance.

 

Hogy őszinte legyek, ez nem valami nagy durranás, bár az első pontot a Legends-fanok valószínűleg szeretni fogják.

 

Spoiler

Sharad Hett az apja volt, akire te gondolsz az A'Sharad Hett.

Szóval lényegében meg akarják filmesíteni a Hagyaték 16. részét?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

44 perccel korábban, HeirToGrievous írta:

 

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Értem, köszi a helyesbítést.

 

Amúgy azóta StarWarsLeaks-en a modik azt írták, hogy a szerző nem igazán tudta igazolni magát, szóval simán lehet, hogy semmi nem igaz belőle (én is erre hajlok)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 01. 24. - 14:29, Yoda József írta:

A nyilatkozata nem pont hogy cáfolja a kirúgásról szóló hírt?

A Variety szerint viszont kirúgták. 

Sőt már meg is nevezték, hogy elvileg Filoni és Christopher Yost lesznek az új forgatókönyvírók. (nem rossz páros :))

 

És a variety azért nem egy blikk vagy egy ign.hu. :D 

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Azért azt se feledjük, hogy a Resistance is az ő gyermeke valahol. ;)

Egy távoli rokon inkább. De be kell valljam hogy ez talán a munkásságának leggyengébb darabja. 

 

8 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Filoni írta a Gunslingert a Mandaloriba.

Nekem bejött az az epizód, nem tartom nagyon rossznak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.