Ugrás a kommentre

LÁZADÓK (CSOPORT SELEJTEZŐ)


Donát

Csoport selejtező #4  

26 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson az SWSAGA Winter Madness Főtáblájára?

    • Galen Erso
      10
    • Admiral Ackbar
      6
    • General Draven
      0
    • Wedge Antilles
      7
    • Saw Gerrera
      3

A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Nagyon kíváncsian várom a LÁZADÓK csoport alakulását. Azért szép számmal akadnak itt emlékezetes karakterek, akár a Halálcsillagot indirekt felrobbantó Galenre, akár az "It's a TRAP!"  és a TCW valamint EpVII elmélyült Ackbarra, akár a kemény döntéseket is meghozni képes Draven tábornokra, vagy a kiváló pilóta és az EpIV-es teljesítményével a Rangos Arany Dzséjt Pilóta díjat elnyerő Wedge Antillesre, akár pedig az igazi gerillaharcos Saw Gerrerára gondolok. Nehéz döntés!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 perccel korábban, Donát írta:

Rangos Arany Dzséjt Pilóta díjat elnyerő Wedge Antillesre

:lol:

Hiszed vagy sem, de azzal, hogy Wedge és Draven egy helyen van, nekem feladtad a magas leckét. Alapból Wedge felé húz a szívem, mert a Lázadás legjobb pilótája, ugyanakkor a szőrősszívű Draven a legf*szább tábornok az egész kicseszett Star Warsban. :D Oké, Galen Erso is itt van, aki csak a Saga egyik legütősebb monológját mondja el (nálam Hux fanatikus fröcsögése és a Birodalom alapítóbeszéde mellett áll), meg Ackbar admirális... Nos, nála ikonikusabb módon még senki sem állapította meg a nyilvánvalót széles-e galaxisban, ráadásul holmi Halálcsillagok lövöldözése miatt azonnal visszavonulót fúj. :evil: Jól van, nem bántjuk Ackbart, nagyon jó fej ő, bár szvsz Raddus kisujjból (vagy mi a fenéje van a mon caláknak) maga mögé utasította.

És akkor Saw Garreráról, szabadságharcosról, partizánról, a lázadók Darth Vaderéről és gyakorló üldözési mániásról még szót sem ejtettem... Hajaj, ez nehéz szülés lesz. Wedge, Galen, Draven vagy Saw? Sajnálom Ackbar, de ezek mellett te nem rúghatsz labdába. És nem, ez nem csapda.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez nem egyszerű kérdés. Egyelőre nálam Galen a nyerő, de még nem adtam le a voksom. Wedge-dzset utálom, Draven egy kis beszari lett a rádió csend után, Ackbar annyira nem nőtt a szívemhez, Saw meg egy paranoiás állat. Lehet nem is olyan nehéz ez a kérdés? :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végül Galenra szavaztam. Annyira jó volt a RO, hogy amikor Luke felrobbantja a Halálcsillagot, akaratlanul is Jynre, Cassianra és Galenre gondolok, hogy mennyire büszkék lehetnek most az Erő honában. Galen nélkül alighanem a galaxis örök sötétségbe fordult volna. Lehet, hogy Saw, Ackbar, Wedge vagy Draven nélkül is, de Galen nélkül biztos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

36 perccel korábban, Donát írta:

Hát ez nem egyszerű kérdés. Egyelőre nálam Galen a nyerő, de még nem adtam le a voksom. Wedge-dzset utálom, Draven egy kis beszari lett a rádió csend után, Ackbar annyira nem nőtt a szívemhez, Saw meg egy paranoiás állat. Lehet nem is olyan nehéz ez a kérdés? :D 

 

Kevésbé drasztikusan (Wedge-t pl. nem utálom, és Draven csak szimplán nem szimpatikus), de valahogy én is Így gondolom. Galenre szavazok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végül én is Galenre szavaztam. A szememben sosem volt negatív karakter. Igaz, hogy megalkotta a Halálcsillagot, de későn jött rá, min is dolgozik valójában. Utána pedig a bosszúja beteljesítése vezérelte. Egy zseni, akit a tudása miatt kihasznált a Birodalom, de valójában jó ember volt, amit be is bizonyított. 

Ackbart is bírom, de bármennyire is játszik a nosztalgia, Galen mellett eltörpül. Wedge és Draven nálam a "nem sok vizet zavar" karakterek közé tartoznak, még ha nincs is velük gondom. Saw-nak pedig hiába van bizonyos esetekben igaza Mothmáékkal szemben, a közveszélyes szélsőségessége nem teszi túl kedvelhető figurává. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam Saw volt itt a befutó. Emberileg talán ő volt a legkevésbé szimpatikus az itt felsoroltak közül, de mégis őt tartom innen a legérdekesebb karakternek. Az, hogy rajta keresztül került igazán bemutatásra a Lázadás sötét oldala és, hogy végigkísérhettük, két animációs sorozaton és egy filmen keresztül, hogy hogyan vált belőle az az elkeseredett és csak végletekben gondokodó figura a RO-ra az ő irányába tolta el a szavazatomat, bár nem volt egyszerű döntés. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 órával ezelőtt, Donát írta:

Végül Galenra szavaztam. Annyira jó volt a RO, hogy amikor Luke felrobbantja a Halálcsillagot, akaratlanul is Jynre, Cassianra és Galenre gondolok, hogy mennyire büszkék lehetnek most az Erő honában. Galen nélkül alighanem a galaxis örök sötétségbe fordult volna. Lehet, hogy Saw, Ackbar, Wedge vagy Draven nélkül is, de Galen nélkül biztos.

Ha Wedge nem szedi le random Tie pilóta 2 nevü szereplő Luke hátsójáról, akkor is sötétségbe borul a galaxis, mivel nincs aki felrobbantsa a Halálcsillagot. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.