Ugrás a kommentre

Rian Johnson új trilógiája


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

12 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Szerintem abszolút nem az anyagiakra gondolt. :) 

Akkor nem értem. Eddig Bomarr annak volt a szószólója, hogy a TLJ-t csak egy hangos kisebbség köpködi. Most akkor ez sztornó, mert a TROS rosszul nyitott?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Donát írta:

Akkor nem értem. Eddig Bomarr annak volt a szószólója, hogy a TLJ-t csak egy hangos kisebbség köpködi. Most akkor ez sztornó, mert a TROS rosszul nyitott?

Lényegében igen. Én is így gondolom amúgy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Yoda József írta:

Én is így gondolom amúgy.

Én nem. :) Továbbra is úgy gondolom, hogy annyiban lehet hibás, hogy nem csigázta fel az érdeklődést. A filmmel általában jól elvoltak a nézők, de ennyi. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Én nem. :) Továbbra is úgy gondolom, hogy annyiban lehet hibás, hogy nem csigázta fel az érdeklődést. A filmmel általában jól elvoltak a nézők, de ennyi. 

A szakik a BO fórumokon meg azt mondják, hogy a 220-as nyitással ennél többet kellett volna hozzon

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Ody Mandrell írta:

Talán igen. De a Cinemascore is A volt, mégse hozott többet. Biztos beütött a Jumanji. :D 

Lehet hogy a Cinemascore-on pont azt a réteget sikerült megkérdezni, akinek tetszett :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

34 perccel korábban, Bomarr írta:

Ráadásul Rian már le is közölte, hogy dolgozik a Knives out folytatásán. Állítólag jövőre szeretné megcsinálni. Namost a 2022-es film is jövőre forogna gondolom....

Igen, Rian gyakorlatilag nem bukott meg anyagilag (sőt), csak a szájhagyományban. Továbbra se értem miért kel utálni ezt az embert? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolkodtam kicsit. Mennyire jó, hogy Rian saját SW történetet írhat és rendezhet? A TLJ megosztotta a fanokat, ez egyértelmű. Én most azt gondolom, hogy Rian az a típusú ember, aki sokkal jobban ki tud teljesedni, ha saját történettel és saját, általa kitalált karakterekkel tud játszadozni. A TLJ egy trilógia közepe volt, így meg volt kötve RJ keze, bár a kötöttségéből kihozta a maximumot és egy - legalábbis számomra - nagyon jó SW filmet rakott le az asztalra. Ha a Disney/Lucasfilm kettős továbbra is a kötelékében tartja a fickót, a saját ötleteivel akár egy felemelő SW filmet is össze tudhat hozni, amely talán(?) még az elégedetlenkedőket is kiengesztelheti - no persze SW fanokról van szó, náluk ez nem ilyen egyszerű.

 

Az is érdekes, hogy a Lucasfilmnél már nem trilógiában gondolkodnak, hanem abban, hogy ha egy film sikeres, akkor jöhet a következő. Lehet Rian -nel az lesz, hogy papíron 3 filmre írnak alá vele, de megcsinál 1 filmet. Ha az sikeres és kedvelik a nézők + kritikusok, akkor berendelik a folytatást. Ha meg ott is megosztottság jön elő, akkor búcsút mondanak a fickónak. Szerintetek? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

56 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A TLJ-vel futott be végleg. Olyan szereplőgárdából válogathatott, hogy ihaj. Kapott egy lehetőségét és élt vele. Csinált egy újabb kasszasikert. 

Ennek semmi köze a Knives out sikeréhez, ő már a TLJ előtt is elismert rendező volt

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 4 hónappal később...

A híresztelések szerint Rian trilógiája még mindig tervben van a Lucasfilmnél. Az első film Taika filmje után fog jönni, vagyis 2026 lehet a befutó. Még semmi se biztos, de reálisnak találnám, pláne, hogy most Rian a Knives Out folytatásán ügyködik - legkésőbb 2022 őszére meg is érkezik - és utána szabad útja lenne a 2026 -os SW filmre. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Bomarr írta:

Mit takar az hogy a hiresztelések szerint? Ki hireszteli?

Itt a leközlés:

https://lrmonline.com/news/rian-johnson-star-wars-trilogy-is-still-on-the-way-lrm-topshelf-rumor/

 

A cikk amúgy kvázi kijelenti, hogy 2024 -ig nem is kapunk SW filmet, ami megmondva őszintén a LF közlési mechanikáját látva el is tudom hinni, hogy a 2022 -es filmnek keresztet vetettek. Taika filmje logikusan leghamarabb 2024 -ben érkezhet - Thor 4. miatt például - Rian meg a KO folytatásán ügyködik, ami után kitudja merre halad még. Én reálisnak érzem a 2026 -os évet, persze fentebb odatettem, hogy még semmi se biztos. Meglátjuk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 01. 13. - 21:15, Bence1997 írta:

Gondolkodtam kicsit. Mennyire jó, hogy Rian saját SW történetet írhat és rendezhet? A TLJ megosztotta a fanokat, ez egyértelmű. Én most azt gondolom, hogy Rian az a típusú ember, aki sokkal jobban ki tud teljesedni, ha saját történettel és saját, általa kitalált karakterekkel tud játszadozni. A TLJ egy trilógia közepe volt, így meg volt kötve RJ keze, bár a kötöttségéből kihozta a maximumot és egy - legalábbis számomra - nagyon jó SW filmet rakott le az asztalra. Ha a Disney/Lucasfilm kettős továbbra is a kötelékében tartja a fickót, a saját ötleteivel akár egy felemelő SW filmet is össze tudhat hozni, amely talán(?) még az elégedetlenkedőket is kiengesztelheti - no persze SW fanokról van szó, náluk ez nem ilyen egyszerű.

 

Az is érdekes, hogy a Lucasfilmnél már nem trilógiában gondolkodnak, hanem abban, hogy ha egy film sikeres, akkor jöhet a következő. Lehet Rian -nel az lesz, hogy papíron 3 filmre írnak alá vele, de megcsinál 1 filmet. Ha az sikeres és kedvelik a nézők + kritikusok, akkor berendelik a folytatást. Ha meg ott is megosztottság jön elő, akkor búcsút mondanak a fickónak. Szerintetek? :)

Nekem is hasonló jutott eszembe. Csak én attól félek, hogy Az utolsó Jedik túlságosan megosztó lett. Az rendben van, hogy a VIII. epizód bőven egy milliárd felett teljesített, de én attól tartok, hogy a megosztottság miatt - már ha tényleg megosztó, és nem egy hangos elégedetlen kisebbség "üvöltözik" - Rian következő SW filmje már fele annyit fog hozni, mint mondjuk a VIII. rész. Ebben az esetben nem biztos, hogy a Disney berendeli Johnson trilógiájának folytatását.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.