Ugrás a kommentre

Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Állítólag külön álló lesz igen, de nem gondolom hogy ennek bármi köze lenne Gordonhoz, Jokernél is szimplán így döntöttek és kész. A Joker is nagyon jól megállja szerintem önmagában a helyét.

 

A DC-ben én annyira nem vagyok benne mint a Marvelben úgyhogy én már rég nem tudom mi az ami egy univerzum, mi reboot stb. így a többire nem tudok válaszolni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szimplán akkor még nem foglalkoztak annyira ezzel a kérdéssel. Úgymond továbbvitte az előző 2 film történetét, de folytatásnak nevezni elég merész tekintve, hogy csak az Alfrédot játszó színész tért vissza. A 2 Tim Burtun féle egyértelműen egybe tartozik, a másik kettő, meg csak Batman filmek. Mivel sok közük nincs egymáshoz, ezért kár is kontinuitást keresni bennük

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:

Állítólag külön álló lesz igen, de nem gondolom hogy ennek bármi köze lenne Gordonhoz, Jokernél is szimplán így döntöttek és kész. A Joker is nagyon jól megállja szerintem önmagában a helyét.

 

A DC-ben én annyira nem vagyok benne mint a Marvelben úgyhogy én már rég nem tudom mi az ami egy univerzum, mi reboot stb. így a többire nem tudok válaszolni. 

A Joker film sztorija viszont egyértelműen elhatárolódik a DC mozi univerzumos Jokertől. Gondolom azért is akarták ezt, hogy az Öngyilkos Osztat visszaemlékezései ne korlátozzák a Joker filmet.

Batmanre visszatérve. Hivatalosan is megerősítették a készítők, hogy a the Batman-nek nem lesz köze a DC mozi univerzumhoz, vagy tényleg csak pletyka?

Egyébként szerintem simán lehetne a The Batman is része a filmes univerzumnak, csak Batman fiatalkorát mutatná be.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

A Joker film sztorija viszont egyértelműen elhatárolódik a DC mozi univerzumos Jokertől. Gondolom azért is akarták ezt, hogy az Öngyilkos Osztat visszaemlékezései ne korlátozzák a Joker filmet.

Batmanre visszatérve. Hivatalosan is megerősítették a készítők, hogy a the Batman-nek nem lesz köze a DC mozi univerzumhoz, vagy tényleg csak pletyka?

Egyébként szerintem simán lehetne a The Batman is része a filmes univerzumnak, csak Batman fiatalkorát mutatná be.

 

Úgy konkrétan tudtommal nincs hivatalosan megerősítve, de úgy beszélnek róla a készítők hogy ez standalone lesz. Eredetileg a DCEU része lett volna, de miután Affleck otthagyta a projektet más irányba kezdtek el gondolkodni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Állítólag érkezni fog az HBO Max -ra egy új DC sorozat, amelyen Matt Reeves fog atyáskodni. A sorozat a gothami rendőrségre fog fókuszálni - elvileg Jeffrey Wright főszereplésével - és ugyanabba az univerzumba tartozna, mint a jövőre érkező mozifilm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Iqvi írta:

A Batman? Amúgy pletykálnak rgy Zatana filmet is.

Aha, a The Batman film univerzumában szerepelne ez a zsarus DC sorozat...

 

A Zatanáról meg: sok mindent pletykálnak, Justice League Darkot, Constantine is visszajön elvileg, meg tudja még kicsoda. Bár hogy mi lesz a jövőben DC fronton arra kíváncsi vagyok, márcsak a Flash film miatt is, mert tudtommal Cyborg is szerepel majd benne/vagy csak akarják? Cyborg meg nem tudom hogyan lesz a jövőben, mert az utóbbi időben a színész erősen nekiesett Whedonnak és néhány tagnak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Állítólag érkezni fog az HBO Max -ra egy új DC sorozat, amelyen Matt Reeves fog atyáskodni. A sorozat a gothami rendőrségre fog fókuszálni - elvileg Jeffrey Wright főszereplésével - és ugyanabba az univerzumba tartozna, mint a jövőre érkező mozifilm.

Ilyen sorozat már volt. Ez volt a Gotham.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 07. 10. - 19:59, Bence1997 írta:

Aha, a The Batman film univerzumában szerepelne ez a zsarus DC sorozat...

 

A Zatanáról meg: sok mindent pletykálnak, Justice League Darkot, Constantine is visszajön elvileg, meg tudja még kicsoda. Bár hogy mi lesz a jövőben DC fronton arra kíváncsi vagyok, márcsak a Flash film miatt is, mert tudtommal Cyborg is szerepel majd benne/vagy csak akarják? Cyborg meg nem tudom hogyan lesz a jövőben, mert az utóbbi időben a színész erősen nekiesett Whedonnak és néhány tagnak. :D

Pontosabban azoknak, akik szétcseszték az Igazság Ligája és az Öngyilkos Osztag filmeket.

Ha jól tudom, akkor azok közül már egyik sem dolgozik a Warnernél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Vajon ez a film mennyire fog hasonlítani a korábbiakhoz? Maradnak a nolani realizmus talaján? Vagy egy összetettebb Batman jön?

Az eddig látott Bat-járművek alapján én a realizmusra tippelnék.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

Júniusban elkezdtem egy szuperhős óriásmaraton pár napja végeztem a Marvellel (nemcsak MCU) és folytattam is egyből a DCEU-val most nézem a Justice League-t és akármilyen is lett nagyon sajnálom, hogy valószínűleg mostanában nem fogunk majd látni hasonló team up-ot a DC hősöktől. Talán ha a Snyder Cut sikeres lesz akkor elgondolkodnak újra a csoportos mozikon... remélem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Batman kontra Robin.

A történet a Baglyok Bíróságát és a Született gyilkost ötvözi. Remekül megcsinálták ezt az animációs mozit. Végig pörög, megfelelő a dráma, az akció és a feszültség. Vajon csinálnak majd ilyen Batman filmet valaha?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A DCFandome végül két részletben lesz megtartva: az első menet most szombaton a "Hall of Heroes" címet kapta - itt főleg filmek és játékok lesznek - míg a szeptember 12. -én lévő "Explore the Multiverse" eseményen a sorozatoké lesz a főszerep. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, hogy az új Batmanhez mit szóljak. Állítólag Reeves, a rendező trilógiában gondolkodik, már az első részben lenne utalás Jokerre, a másodikban főszereplő lenne a Joker és a harmadik részre is visszatérne. Ez a koncepció valahogy a Sötét Lovag trilógiára emlékeztet nagyon. Ugyebár, a Ledger nem halt volna meg, akkor a harmadik részben visszatért volna, mint Joker.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.