Ugrás a kommentre

Szavazás - a negyedik évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

10 perccel korábban, Bence1997 írta:

Szerintem a zenéknél mindegy hogy a szám vagy az epizód van ott. :)

Ha mindegyik másik részben volt akkor szuper. :D Esetleg majd az epizód címét írjuk oda.

 

10 perccel korábban, Bence1997 írta:

Az epizódoknál én a wookiet vettem figyelembe. Amúgy is ahol part 1 és part 2 volt ott külön néztük meg őket. De javíthatom, ha szükséges. :)

Elég ha átírja a kategóriát aki eddig már jelölt. Mindig egynek vettük az ilyen részeket, már a TCW óta is. A starwars.com-on is így vannak fent. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ha mindegyik másik részben volt akkor szuper. :D Esetleg majd az epizód címét írjuk oda.

Javítottam. :)

 

8 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Elég ha átírja a kategóriát aki eddig már jelölt. Mindig egynek vettük az ilyen részeket, már a TCW óta is. A starwars.com-on is így vannak fent. :)

Ezt is. :) Mostmár jó minden, remélhetőleg. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mellékszereplőknél Palpatine-t nem lehet jelölni? És Minister Hydan-t? Nekem adná magát...

 

Thrawn főszereplő vagy mellékszereplő? Ha nem főszereplő, akkor mindenképpen a mellékszereplős listára kívánkozik... Governor Pryce is... mi alapján van ez a jelölt lista összeállítva a mellékszereplőkre? Nem látok benne rációt, csupa olyan név, akit úgy kell előbányásznom az emlékezetemből, a kézenfekvő nevek meg sehol.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez a jelöltlistát úgy állítottam föl, hogy a mellékszereplőknél azokat vettem számításba, akik 1 résznél többet szerepeltek. Namármost most látom, hogy ez addig volt érvényes, amíg az epizódoknál part 1 és part 2 volt. :D

 

Ja, és nem kéne meghosszabbítani a jelöltszavazást? Csak mert eddig 3 -an szavaztunk. :hmm:

 

De amúgy meg igen, ez kvázi egy "ajánlás", különösen a mellékszereplőknél van az, hogy bárkit jelölhetsz, aki nem főszereplő. A többi meg amúgy ugyanaz lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Donát Jogos! Thrawnék hiányáét észre se vettem. :facepalm: 

 

@Bence1997 A jelölésnél még nem annyira fontos a részvétel, de azért jó lenne egy nagyobb aktivitás. Legalább a törzstagoktól. Meglátjuk holnap estig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Íme egy újabb jelölés akkor. :) 

 

Legjobb mellékszereplő:

Kallus
Minister Hydan
Sheev Palpatine
Rukh
Pryce kormányzó
Thrawn
 

Legjobb idegen karakter:
Thrawn
Garazeb Orellios
Rukh
Hondo Ohnaka
Hera Syndula
Cikatro Vizago

 

Legjobb negatív karakter:
Thrawn
Rukh
Pryce kormányzó
Tiber Saxon
Darth Sidious/Palpatine/Emperor
Brom Titus
 
Legjobb droid:
Chopper
AP-5
Kutaszdroid
IG-RM testőrdroid

IT-O vallató droid
RA-7 protokoll droid

 

Legjobb űrjármű:
Ghost
Star Destroyer (Chiemera)
TIE-Defender
U-wing
X-szárnyú
TIE bombázó

 

Legjobb felszíni jármű:

614-Ava speed bike
AT-DP Arc Cannon prototípus
RGC-18 felszíni sikló
TX-225 GAVr „Occupier” combat assault tank
Joben T-85 speedster bike
AT-AT

 

Legjobb zene:
Passing the Sword (Heroes of Mandalore)
Kanan and the Fire (Jedi Night)
Nobody More Than Kanan (DUME)
Sabine Arrested (Wolves and a Door)
Kanan’s End Credit (World between Worlds)
Hera’s Arrive (A Fool's Hope)

 

Legjobb angol hang:
Freddie Prinze Jr.
Dee Bradley Baker
Ian McDiarmid
Lars Mikkelsen
Ashley Eckstein
Mary Elizabeth McGlynn (Arihnda Pryce)
 
Legjobb epizód:
Heroes of Mandalore
In the Name of Rebellion
Wolves and a door
World between Worlds
A Fool’s hope
Family Reunion & a Farewell

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...

yTnQEJt.jpg

 

Hölgyeim és uraim, kedves Star Wars rajongók! Eljött a pillanat, amikor megválaszthatjuk a Rebels utolsó évadának kedvenceit. A folyamat a szokásos, van egy szép szavazólapunk, amin megjelölhetitek kedvenceteket a jelöltek közül. Mivel a 4. évad már fél éve véget ért, mankóként ezúttal minden kategóriában vannak képek, illetve videók és zenék is szolgálják a könnyebb visszaemlékezést. A szavazás ezzel a pillanattal veszi kezdetét és egészen vasárnapig, azaz október 7. 23:59-ig tart. Szavazni emitt lehet:

 

https://dzsejt.polldaddy.com/s/szavazas-a-negyedik-evad-legjobbjai

 

Szavazzatok, hogy megtudjuk, nektek mi tetszett a legjobban a Star Wars: Rebels utolsó évadában!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Leadtam én is a szavazatomat. Hát az egyik kategóriánál fifty-fifty volt, de volt 3 olyan, ahol nagyon kemény volt a döntés. De ez is jelzi azt, hogy milyen erős volt a szezon. :)

 

@Donát készülök, készülök, most éppen a köszöntőmet írom. (amit holnap el is kezdek írni :hehe:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szavaztam. :) A legjobb epizódnál bajban voltam. Tegnap néztem meg egymás utám 4-et (Jedi éjszakájától a világ a világok közöttig) és ezek között nagyon nehéz volt dönteni. Ez a 4 rész (szerintem) nem csak a negyedik évad, hanem az egész Rebels sorozatban a legkiemelkedőbb. Talán az egész SW univerzum egyik legjobb sztorija. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.