Ugrás a kommentre

A szereplők


Ajánlott hozzászólás

2018. 12. 28. - 21:27, Ody Mandrell írta:

A fandangon lehetett szavazni a leginkább várt 2019-es színésznőre is. Íme a lista:

1. Brie Larson  (“Captain Marvel,” “Avengers: Endgame”)

2. Scarlett Johansson (“Avengers: Endgame”)

3. Daisy Ridley (“Star Wars: Episode IX”)

4. Karen Gillan (“Avengers: Endgame”)

5. Margot Robbie (“Once Upon a Time in Hollywood,” “The Lego Movie 2: The Second Part”)

....

 

Ha egy objektívabb szemüveget húzunk ehhez listához, akkor őszintén mondom, hogy Daisy az első rajta.

Magyarázat: A többiek, -persze főleg Scarlett-, korunk szex-szimbólumai, de minimum jobban hasonlítanak egy olyan lista részvevőire, hogy "ki legyen a következő Playboy címlapján?". ;)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, csoli1138 írta:

Ha egy objektívabb szemüveget húzunk ehhez listához, akkor őszintén mondom, hogy Daisy az első rajta.

Magyarázat: A többiek, -persze főleg Scarlett-, korunk szex-szimbólumai, de minimum jobban hasonlítanak egy olyan lista részvevőire, hogy "ki legyen a következő Playboy címlapján?". ;)

 

 

Azért Margot Robbie az Én a Tonya-val  megmutatta,hogy színészkedni is tud független az Oscar jelölésétől. Scarlett-et se kell különösebben bemutatni....van amikor a külső mellé társul tehetség is. 

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Kargarosz írta:

 

Azért Margot Robbie az Én a Tonya-val  megmutatta,hogy színészkedni is tud független az Oscar jelölésétől. Scarlett-et se kell különösebben bemutatni....van amikor a külső mellé társul tehetség is. 

Én a tehetségükre egy rossz szót sem mondtam. Mindegyikük igen tehetséges.

Csak arra céloztam, hogy akik szavazataiból összeállt a lista lehet, hogy nem csak az eszükre hallgattak.. ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek örülök, de remélem jól beillesztik a szerepét. Nehezen tudom elképzelni, hogy milyen jelenetek vannak a Lucasfilmnél, amiket még mi se láthattunk kivágott jelenetként. Roppant mód izgat ez a dolog, jól jöhetnek ki belőle, de ugyanakkor lehet nagyon nagy bukta is. Remélem előbbi lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tulajdonképpen róla szólt az első hat rész. Én nagyon csalódott lennék, ha nem szerepelne valamilyen módon. :)

 

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Csak nehogy gonosz szellem legyen. Mert ugye készültek ilyen concept rajzok a VII-hez.

Azt én is remélem, hogy nem lesz ilyen. Jól mutat concept artban de ennyi. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bence1997 írta:

Az EpVI végén mint jó Anakin jelent meg. Hogy hogyan képzelték gonosz szellemnek, az nekem nehezen áll össze. :D

Szellemként is elbukott. 

Something's happening. I am not the ghost I should be. I want more!  :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Leia szerepe az utolsó filmben.

"Mégsem kellett CGI-hoz nyúlni, a színésznővel ugyanis annyi kimaradt jelenet készült, amikből bőven össze tudták rakni a sztoriját a következő részben is."

Kíváncsi leszek a végeredményre. 

https://index.hu/kultur/cinematrix/2019/01/03/star_wars_9_carrie_fisher/?fbclid=IwAR1bzNkF1iu1LVvyGQkkCX8j_LUltHwftI0tT40TXMvnZAB5UY6xhxTQAPQ

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

EPVII-es kivágott jelentek, Kylo felveszi a sisakot...remélem nem az EPVII folytatása lesz ez a film.

A film azzal fog kezdődni, hogy Luke felébred, és kiderül csak álom volt a TLJ :P :lol:

 

Egyébként Leia kapcsán EPVII-es kivágott jelenetből nekem kapásból az ugrik be, hogy Maz a kezébe adja a fénykardot :) szerintem ez a jelenet simán beleillene a 9-be is, feltéve hogy Rey ugyanazt a kardot építi újjá.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg! :o Lehet, hogy Abrams anno teljesen más szerepet szánt volna Leiának csak utána a nagy átíráskor azt is teljesen megváltoztatta? 

 

Nem találom azt az előzetest. :( Tudtok youtube linket adni hozzá?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

58 perccel korábban, csoli1138 írta:

Nehogy már egy ep 7 trailerben felvezetett jelenet az ep 9 része legyen...

Miért ne? Ez legalább tényleg egy olyan jelenet, amelyről tudjuk, hogy létezik, de sosem láthattuk. Ha tippelnem kéne, azt mondanám, ezt fel fogják használni valahogyan. Egyébként meg az átadott kardot ma már simán ki lehet cserélni utólag cgi-jal is ;) nem feltétlen kell, hogy a kék kard legyen az.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Igen, Thrawn-t emlegetik a fórumokon, de ezt Grant tagadta (ami nem jelent semmit ugyebár). Thrawnnak fiatal nem? :) 

 

Egyébként a próbafelvételen Daisy Ridley-vel próbáltak egy vallatási jelenetet. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.