Ugrás a kommentre

A szereplők


Ajánlott hozzászólás

2 órával ezelőtt, Wilde írta:

Úgy tudom elvileg Jannah Lando lánya lett volna, ráadásul valami olyami volt az ötlet, hogy kifordítják a Rey és a szülei között lévő kapcsolatot (tehát, hogy Rey vár a szüleire a Jakkun, hogy visszatérjenek, itt pedig Lando várt volna a lányára a Pasaanán, hogy visszatér hozzá), de aztán lehet ez is benne volt abba a több, mint 10 perces kivágott anyagban, meg sok is lett volna talán a Skywalker és Solo család, meg a Palpatine család után még a Calrissian családot is behozni a történetbe, de így pusztán a filmből nekem is úgy jött le, hogy mintha rámozdult volna Jannahra a végén. 

Na még csak az kellett volna. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Donát írta:

Na még csak az kellett volna. :lol:

A végén amikor leültek már megijedtem, hogy az lesz a végkifejlet amit Wilde is írt. :D Annak is drukkoltam, hogy ne legyenek rokonok Finn és Jannah.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Ody Mandrell írta:

A végén amikor leültek már megijedtem, hogy az lesz a végkifejlet amit Wilde is írt. :D Annak is drukkoltam, hogy ne legyenek rokonok Finn és Jannah.

Szerintem Lando csajozott. Vegyétek hozzá az EpV-ös karakterét. Egyértelmű. Once a playboy, always a playboy.

lando calrissian GIF by Star Wars

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a kb. 20 éves Jannah "kissé" fiatal lenne a 60 éves Landóhoz, hogy az rámozduljon. "Vén nőcsábász" ide vagy oda. Persze előfordulhat, de nem hinném, hogy egy Star Wars filmben ilyet akarnának üzenni. 

Nekem valamiért az volt a legelső gondolatom, hogy a lánya, esetleg unokája lehet. Az, ahogy a származásáról kérdezte ("Honnan jöttél?"..."Derítsük ki.") nekem ezt súgta. Legalábbis fura volt, hogy ez a két egymás számára random karakter ilyen formában külön jelenetet kapott. Talán, akárcsak Finn (Erőérzékeny vagy sem?) esetében, itt is direkt vette sejtelmesre JJ a dolgot. Mindenki odaképzelheti a neki tetsző választ.

 

Ha már szereplők... sajnáltam Snapet. :( A Poe Dameron képregénysorozatból kiderül, hogy az egyik, ha nem a legjobb barátja volt Poe-nak. Nem csoda az a hatalmas felkiáltás a halálakor. Viszont Jesst hiányoltam. Plusz érdekes lett volna, ha esetleg feltűnik Suralinda Javos és Karé Kun is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Darth Sky írta:

Nekem valamiért az volt a legelső gondolatom, hogy a lánya, esetleg unokája lehet.

De ez teljesen abszurd. Addig nem is látták egymást, és hirtelen tudja Lando, hogy ez a nő a rokona? Honnan? Jó esetben is amikor elvitték még kisgyerek volt, most meg felnőtt nő. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, hogy abszurdnak tűnik. És szerintem se legyen mindenki egy ismert karakter a rokona, ennyire azért nem kicsi a Galaxis. Mégis ez volt az első gondolatom, nem az, hogy az öreg csajozni akar (az inkább Poe volt Zariival). Különben anno a Rey Palpatine teória is milyen abszurd volt... :) 

Jannah-t kiskorában ragadta el az Első Rend, ki tudja, hogy a szüleivel mi történt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bomarr írta:

Ebben a filmben az egyik legjobb hogy néha nagyon random tud lenni. Klaud a Millenium Falconon szerintem jó poén. Ha jól látom még keze sincs úgyhogy biztos nagy segitség a többieknek :D

Lehet ő szerelő. Mintha egy panelt szerelt volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
2 perccel korábban, Darth Porg írta:

 (ahogy az imax is súlyos élmény, javaslom mindenkinek 1x itt is megnézni)

Épp ezt írtam kb. egy hete. Az új filmek közül ez üti a legnagyobbat az IMAX-ban. De akkorát, hogy a fal adja a másikat!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez gyanítható volt. A kamera még mutatta is, hogy a Tantive IV fejjel lefelé zuhan, a föld közelébe került és a pilótafülkében is benéz a kamera, amint kigyullad az egész koceráj Nunb körül. Persze a halálát nem láttuk, de ezek szerint a Tantive IV abból a zuhanásból már nem jött ki egyben. :( 

Mondjuk nem értem, minek kellett visszahozni ezt a hajót. Igazából csak egy díszletelem volt, a csatában alig-alig látható, és a végén "újra" elpusztítják, off-screen. Ezért igazán kár volt. Inkább csináltak volna helyette egy új hajót, amiből iszonyúan kevés van a filmben.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Darth Cupsy írta:

"Fanservice" bár a rosszabbik fajtából, mert ki mondaná meg kapásból, hogy az pont a Tantive IV nem egy másik koréliai korvett

Mint ahogy a ROTS-ban is volt. :D Először Tantive IV, de utána kitalálták, hogy nem az...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Whill írta:

Számomra a folytatástrilógia egyik legnagyobb bűne, hogy off-screen ölték meg Ackbart.

Ackbar halála tökéletesen látható az ep8-ban, még az is megcsodálható, hogy a tűz elnyeli. Ennél on-screenebb nem lehetne. ;) 

Nien Nunb halála is látható végső soron, mert azt is látni a filmben, hogy tűz terjed szét a pilótafülkében, és legjobb tudomásom szerint Nunb nem tűzálló. Plusz fejjel lefelé zuhant a Tantive IV a föld felé (még a villámok a hajtóművét is megrágták). Épp csak lemaradt a becsapódás, de ha azt láttjuk is, akkor is csak a Tantive IV pusztulása lett volna meg - miközben szerintem sokan azt sem fogták fel, hogy Nunb vezeti, vagy, hogy az a Tantive IV -, nem láttuk volna Nunb halálát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézem ezt a Babu Frik-et, hát... A cukiságfaktor megvan, az tény. Viszont, ebben a szerepben Benicio del Toro karakterét jobban el tudtam volna képzelni. DJ egy nagyon érdekes, összetett (mellék)szereplője az sw-nek és számítottam rá, hogy az utolsó részben is előveszik. Kár érte. 

Szerkesztve: - cyrano
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.