Ugrás a kommentre

A szereplők


Ajánlott hozzászólás

Ő a Phasma című könyv "mesélője", de szerintem nem potenciálisabb karakterjelölt, mint Torra Doza. :) Azt nem tudtam, hogy új könyvet kap, de a Phasma elég nyitottan ért véget, szóval nem meglepő. De erősen kétlem, hogy az ep9-ben megjelenik. Legfeljebb a háttérben cameozik, és majd az enciklopédiából megtudjuk, hogy ő volt az.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A slashfilm leírása szerint Jannah egy elrabolt gyermek volt, akiből rohamosztagos vált. Ez talán magyarázza majd miért is vannak egy hullámhosszon Finnel. A cikkben több részlet is volt, de már közben elrávolították. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

A tegnapi panelbeszélgetésnél, amikor a Jannah-t alakító színésznő beszélt és szóba került, hogy Lando lánya-e, akkor nagyon úgy utalt rá, hogy ő Lando lánya (nekem legalábbis ez jött le), persze elképzelhető, hogy ez is csak félrevezetés (kategórikusan nem lett kimondva semmi), de egyrészt még JJ-ből kinézem, hogy ilyen eszközökhöz nyúl, egy újonc szereplőből nem feltétlenül, főleg, hogy szinte mindenki úgy csüngött JJ-n, meg Kennedy-n, hogy jajj akkor ezt most mondhatom, vagy nem... szóval szerintem ez igaz lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Eddig nem szerettem volna ezt megírni, de attól, amit az ep8 óta csinál Mark Hamill, teljesen megváltozott róla a véleményem. Nem gondolnám, hogy bevétel alakulásában túl komoly jelentősége lenne a szavának, a de fikázók önigazolást találtak benne és a szenzáció oldalak pedig még jobban kicsavarják, a Lucasfilm felé amúgy sem hízelgő kijelentéseit és ez már igen is árt a franchise hírnevének. És mindezt a lehető legrosszabbkor kezdte el csinálni. Kicsit már a forgatás közben is, de keményen a film bemutatása után (és azóta is), pont amikor egy hangos kisebbségnek teljesen elment az esze. Meglehetősen etikátlan volt Rian Johnsonnal szemben. Volt olyan is, hogy megvédte, de minden ilyenre jut legalább 10 olyan, amiben elmondja, hogy mennyire nem ért egyet vele. Ő egy színész, nem az a dolga, hogy egyetértsen vele, meg, hogy erről nyilatkozzon úton útfélen. Persze értem én, hogy miért olyan fontos ez neki. Egyértelmű, hogy Ford miért nem csinálta ezt, ő pedig miért igen. Ford egy világsztár, aki mindent elért, Hamillnek meg volt Luke Skywalker 1977-1983-ig és ennyi.

Csak az a szomorú, hogy mindig is arra voltam kíváncsi, hogy Luke-kal mi történt a Jedi után, az ep7-es záró jelenet OMG :O az ep8-as sorsa is tetszik, csak most el kell vonatkoztatnom az ep9-re, hogy Mark Hamillt nem csípem, de Luke-ot igen. A teasernél sikerült. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ford valóban más kategória. Ő neki ha baja van azt a készitőknek jelzi: a rendezőnek, az irónak vagy a producereknek de nem a nyilvánosságnak. Ő kifejezetten figyel arra, hogyha rábólint egy projektre akkor amellett a publikum előtt ki is áll. Amikor az Indy 4 után Sia LaBeouf beszólt Spielbergre meg a filmre néhány újságírón keresztül Ford a srácot egy "kib*szot idiótának" nevezte. Emellett ezt tette hozzá:

"As an actor, I think it’s my obligation to support the film without making a complete ass of myself. Shia is ambitious, attentive, and talented – and he’s learning how to deal with a situation which is very unique and difficult.”

 

Ford professzionálisabb. Nyilván nem véletlen, hogy ő csinált nagyobb karriert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Ford professzionálisabb. Nyilván nem véletlen, hogy ő csinált nagyobb karriert.

Meg Ford szerintem úgy konkrétan telibesz*rja az SW-t. Egy meló neki a sok közül. Marknál ez más. Neki Luke A szerep. Amikor felkérték, hogy térjen vissza, nyilvánvalóan nem ilyen Luke karakterről álmodott. Ami rendben is van, de sajnos ezt úton útfélen hangoztatni valóban csak egy dologra jó: a fikázók benne lelnek önigazolást. :( 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És még magyarázkodik. Akkor ezek szerint másnak is szemet szúrt. :D

 

@Donát Viszont Ford tisztában van az SW jelentőségével, nem túráztatja magát. Az látszik, hogy melyiküknek jelent többet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 04. 28. - 15:11, Ody Mandrell írta:

A Disney oldalakon megjelentek szerint Matt Smith benne lesz a filmben. 

Nemrégiben meg azt olvastam, hogy leszedték mindenhonnan, ahol megjelent. :45: Miért titkolják ennyire vagy full kamu volt???

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 4 hónappal később...

"The Sith Trooper – In its ultimate push towards galactic conquest, the First Order readies an army of elite soldiers that draw inspiration and power from a dark and ancient legacy."

 

Sith_front-768x1024.png

 

Micsoda droid készlet. :D 

 

R2-D2_front-768x1024.png

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Babu Frikkről bővebben. 

 

‘The tiny Anzellan droidsmith works among the Spice Runners of Kijimi and can reprogram or modify virtually any droid regardless of the security measures protecting the systems’

 

"Az apró Anzellan droidkovács bármilyen droidot átprogramozhat vagy módosíthat, függetlenül a rendszereket védő biztonsági intézkedésektől."

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.