Ugrás a kommentre

A szereplők


Ajánlott hozzászólás

6 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Kánon művekben fel szokott bukkanni. A szinész szerintem nem fog szerepelni. Már az ep.7-ben fel akarták kérni, de jelezte, hogy neki a Star Wars az ep.6-al véget ért. Nem érdekli semmilyen folytatás.

Vagy mégis? :)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

47 perccel korábban, Yoda József írta:

Vagy mégis? :)

 

 

Mondom én! :D Azért arra nagyon kíváncsi lennék most miért gondolta meg magát (ha meggondolta persze...). Nyilván nem a pénz miatt, mert akkor már a TFA-ban is benne lett volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy néz ki, hogy Ackbar fia, Aftab Ackbar is szerepelni fog az Ep9-ben. Az Ep8-9 között játszódó, most debütáló Allegiance képregény 1. számában mutatkozott be, és szerintem kísértetiesen hasonlít az egyik promo képen látott mon calához, akinek a neve gyanúsan csak "mon cala tábornok".

 

pbb21f0.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Todd Fisher elárult néhány dolgot Leia karakteréről:

- 8 percnyi kivágott jelenetet hasznosítottak újra a filmhez

- eredetileg (ha a színésznő el tudta volna játszani a szerepet) ő lett volna az utolsó jedi

  • Zavaros 1
  • Szomorú 1
  • Meglepő 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még így is kérdéses mennyire sikerült őt integrálni a filmbe úgy, hogy ne legyen feltűnő a hiánya. Szerintem már hallott lesz, és flashback illetve Erő-szellem formájában látjuk viszont. Máshogy elég nehéz elképzelni őt a történetben akkor, amikor a TLJ-ben még főszereplő volt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

Google bácsi nem tudom mi alapján működik, de érdekes, hogy Matt Smith nevére rákeresve a közelgő filmjei közé sorolja a TRoS-t:

 

Amúgy most esett csak le, hogy a Matt Smith - fiatal Palpi pletykák már azelőtt repkedtek, mielőtt tudtuk volna, hogy Palpi ténylegesen szerepel a filmben...

 

6FGDJS2.png

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 11. 11. - 19:41, csoli1138 írta:

Bocsi! Ez mikor is volt, hogy Ők együtt bandáztak?

Szerintem nem véletlen, hogy ilyen sokszor mutatkozott idén Hayden SW-rendezvényeken. Remélem benne lesz a 9. részben erőszellemként vagy flashbackben.

Szerkesztve: - Whill
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Google bácsi nem tudom mi alapján működik, de érdekes, hogy Matt Smith nevére rákeresve a közelgő filmjei közé sorolja a TRoS-t:

Asszem talán a Variety hozta le azt a hírt, hogy Smith szerepelni fog a filmben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Asszem talán a Variety hozta le azt a hírt, hogy Smith szerepelni fog a filmben.

Igen, csak ugye hivatalosan nincs bejelentve, illetve ő maga úgy fogalmazott arra kérdésre, hogy benne lesz-e a filmben, hogy "As far as I can tell, I'm not."

 

Egy olyan 30% esélyt adnék rá, hogy benne lesz.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.