Ugrás a kommentre

A szereplők


Ajánlott hozzászólás

Azt egyelőre még nem tudjuk, mi lesz a sequel trilógia három főhősének sorsa, de úgy tűnik, hogy az őket alakító színészeket nem látjuk már viszont Rey, Finn és Poe szerepében sem esetleges folytatásban, sem előzményfilmben, sem spin-offban. 

 

https://variety.com/2019/film/news/star-wars-john-boyega-disney-plus-daisy-ridley-oscar-isaac-1203425292/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
10 perccel korábban, Whill írta:

Amikor az Első Rend tisztjei megbeszélést tartottak, az asztalnál ült egy idősebb, barna bőrű nő tiszt. Ő nem Sloane volt véletlen?

Nekem nem tűnt fel a nő, de hány évesnek nézett ki? Mert Sloane kb. 70 a film idején.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most így gyors vélemény az új karakterekről - addig, amíg nem lesz mindnek 1-1 topikja:

 

- D-O --> cuki kis droid, aki hál égnek nem csipog. De ezen kívül nem volt előtérbe tolva, így felejthető volt a számomra.

- Klaus --> nem emlékszem rá. :D Vagyis de, de megint csak felejthető karakter, 1-2 perces szerepet kapott.

- Baba Frik (vagy ki) --> volt 1-2 érdekes dumája, nem volt vele semmi bajom. De... ennyi.

- Zorri --> mivel gyors volt a film, ezért nagyon fura volt a viselkedése a Kijimin. Viszont tetszett. Szerintem ő az egyedüli, aki jól szerepelt. :)

- Pryde --> tipikus, arrogáns tiszt.

- Jannah --> kövezzetek meg, de a Finnel történő beszélgetésén túl nem voltam nagyon oda érte. :para:

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem D-O, Zorri, Baba, Jannah mind nagyon jók voltak. Pryde kicsit furcsán fanatikus volt így a semmiből, előzmények nélkül. Jobban működött volna ez, ha lett volna egyba régi időkből ránk ragadt birodalmi tiszt, aki most vitte volna tovább a lojalitást Palpi felé. Persze, így is érthető, hogy ő anno a birodalomnál szolgált, csak nincs mihez kötni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra az egyik legszebb szereplőkkel kapcsolatos momentum, hogy Rey-nek, Bennek és Poe-nak is egy nagy öreg ad tanácsot a továbblépéshez. Rey-nek ugye Luke, Bennek Han és Poe-nak Lando. Az Erő mindhármuk számára odairányította azt az embert, akire akkor és ott szükségük volt, akár él az illető, akár holt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Dzséjt írta:

Számomra az egyik legszebb szereplőkkel kapcsolatos momentum, hogy Rey-nek, Bennek és Poe-nak is egy nagy öreg ad tanácsot a továbblépéshez. Rey-nek ugye Luke, Bennek Han és Poe-nak Lando. Az Erő mindhármuk számára odairányította azt az embert, akire akkor és ott szükségük volt, akár él az illető, akár holt.

Goooood! Még csak most kezdjük majd lefejteni a rétegeket a filmről, már előre imádom. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, Darth Porg írta:

Lehet, hogy beteg vagyok, de nekem Lando beszólása a végén simán csajozásnak tűnt, és a csajnak be is jött, a mimikában simán benne volt... :) 

Úgy tudom elvileg Jannah Lando lánya lett volna, ráadásul valami olyami volt az ötlet, hogy kifordítják a Rey és a szülei között lévő kapcsolatot (tehát, hogy Rey vár a szüleire a Jakkun, hogy visszatérjenek, itt pedig Lando várt volna a lányára a Pasaanán, hogy visszatér hozzá), de aztán lehet ez is benne volt abba a több, mint 10 perces kivágott anyagban, meg sok is lett volna talán a Skywalker és Solo család, meg a Palpatine család után még a Calrissian családot is behozni a történetbe, de így pusztán a filmből nekem is úgy jött le, hogy mintha rámozdult volna Jannahra a végén. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, Darth Porg írta:

Lehet, hogy beteg vagyok, de nekem Lando beszólása a végén simán csajozásnak tűnt, és a csajnak be is jött, a mimikában simán benne volt... :) 

A vén kujonból én simán kinézem. Bár nekem az a jelenet inkább azt jelentette, hogy ugyan a nagy gonoszt most jól legyőzték, a kalandoknak még nincs vége, se a fiatalok, se az olyan vén rókáknak, mint Lando számára. Nem kell céltalanul lődörögniük, tengődniük, hanem itt az ideje új célt keresni, és Lando, aki mindig gyorsan alkalmazkodott, azonnal talált is magának egyet (hogy ebbe a célban az is benne van, hogy lecsalogassa a bugyit Jannah-ról, vagy csak tényleg segíteni akar az otthontalálásban, az már más kérdés :D ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Most így gyors vélemény az új karakterekről - addig, amíg nem lesz mindnek 1-1 topikja:

 

- D-O --> cuki kis droid, aki hál égnek nem csipog. De ezen kívül nem volt előtérbe tolva, így felejthető volt a számomra.

- Klaus --> nem emlékszem rá. :D Vagyis de, de megint csak felejthető karakter, 1-2 perces szerepet kapott.

- Baba Frik (vagy ki) --> volt 1-2 érdekes dumája, nem volt vele semmi bajom. De... ennyi.

- Zorri --> mivel gyors volt a film, ezért nagyon fura volt a viselkedése a Kijimin. Viszont tetszett. Szerintem ő az egyedüli, aki jól szerepelt. :)

- Pryde --> tipikus, arrogáns tiszt.

- Jannah --> kövezzetek meg, de a Finnel történő beszélgetésén túl nem voltam nagyon oda érte. :para:

Who is Klaus? Én nem kövezlek meg érte, mert nekem is csak az maradt meg belőle. Viszont az a Frik gyerek, vagy ki, símán betölthette volna, egy Ellenálló technikus, mondjuk Rose. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.