Ugrás a kommentre

Bolygók


Ajánlott hozzászólás

  • 1 hónappal később...

Érdekesek voltak a hiperszökkenés alatt látott helyszínek is. Az a bolygó tele tornyokkal nagyon felkeltette az érdeklődésemet. Másik dolog: A végén, amikor bolygóról bolygóra mutatják a csillagrombolók hullását, én vártam volna egy PT bolygót is. Ezt kihagyott ziccernek tartom. De egyébként elégedett voltam így is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi a véleményetek, az első bolygó, ahol Kylo és az Első Rend mészároskodik, lehet a Mustafar? Kívülről úgy festett, én nekem egyből az a bolygó ugrott be. A felszínen ugyan most egy erdőben harcoltak, de a Rogue One-ban már láttuk, hogy vannak barátságosabb szegmensei is, mint az, amit az ep3-ban láttunk. Sőt a Ventress-könyvben az is kiderült, hogy nem csak bányák vannak, de városok is találhatóak rajta. És az az erdő felégetett volna, hasonlított ahhoz, ahogy kinéznek az erdők vulkánkitörés után, a földet pedig sűrű hamu fedte. Túl sok és túl nagy pusztítás ez ahhoz, hogy néhány rohamosztagos és a helyiek összecsapásának eredménye legyen.

Aztán meg, az Exegolra vezető útkeresőkből ugye kettő volt, akárcsak a Sith-ekből. Az egyik Palpatine tróntermében a Halálcsillag II-n volt eldugva, ahol szándéka szerint tartósan tartózkodott volna. A másik ezek alapján lehetett Vader kis birodalmában, a Mustafaron elrejtve.

A Wookipedia persze már így is hivatkozik rá, de megerősítést még nem találtam - egész pontosan semmi vonatkozó, hivatalos infó nincs még a kezdő bolygóról, de imádnám, ha tényleg Mustafar lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Dzséjt írta:

Mi a véleményetek, az első bolygó, ahol Kylo és az Első Rend mészároskodik, lehet a Mustafar?

 

Képes útmtató:

 

Spoiler

Kvázi megerősíti, hogy igen, az a Mustafar.

 

Amúgy a szivárgások sokkal bővebbnek írták le ezt a jelenetet, egy kastélyszerű valamiben (Vader kastélya?) találta meg Kylo a Wayfindert azok szerint. És a filmet nézve nekem is az volt az érzésem, hogy "itt rohadt sokat forgattunk, de nincs idő ennyi mindenre, csináljunk egy gyors meshup-ot az egészből". Az egész harci szekvencia nekem ezt a benyomást keltette.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt lett volna az orákulumos jelenet eredetileg, csak az az újraforgatásokkor kikerült a filmből. De amúgy maga az orákulum látszott is az egyik BTS videóban... és pont úgy nézett ki, ahogy annak idején JediPaxis lerajzolta :D

 

Nem tudom ez a csávó honnan jutott hozzá ilyen dolgokhoz, de Abrams helyében én körbeszaglásznék a Bad Robotnál... a csávónak nem volt olyan filmje ami ne szivárgott volna ki...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

A bolygók terén fantasztikusat alkotott a film! Akik eddig az új világokat hiányolták, hát most megkapták. :) 

Ezzel egyetértek, tényleg nagyon jó új helyszínek kerültek be a filmbe, főleg a Kijimi és az ott játszódó jelenetek tetszettek nagyon... viszont mégis az új bolygók mellet a legjobban annak örültem, hogy a Tatooine is feltűnt és ott fejeződött be a történet. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Yoda József írta:

Nem tudom ez a csávó honnan jutott hozzá ilyen dolgokhoz, de Abrams helyében én körbeszaglásznék a Bad Robotnál... a csávónak nem volt olyan filmje ami ne szivárgott volna ki...

Vagy direkt csinálja. :P  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor a mustafari őslakosok jó sokat szívnak a sötét Erőhasználók miatt. A képregények szerint, amikor Vader elkezdte építeni a kastélyát ostrom alá akarták venni a helyet. Nem sok sikerrel persze. Egyébként ezzel a szemmel nézve a képregényben szereplő figurák meg a filmben lévők tényleg eléggé hasonlitanak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Kenobi tábornok írta:

Engem az EXEGOL érdekel az új bolygók közül a legjobban :) A redditen már fel is raktak a Képes útmutatóból egy kis ízelítőt. Érdekes sztorija van. Én már elő is rendeltem a könyvet. 

Ezt privátban el tudnád nekem küldeni? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

spoileres topik, szóval elfér úgy. 

 

Amúgy ez a Mustafar kiakasztott most, pedig a filmben nem is eszméltem rá, hogy ez az a bolygó! :yes: 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is gondoltam a Mustafarra, de elvetettem, amikor megláttam az erdőt. A vulkanikus környezet miatt nem hittem volna, hogy fák is megélnek a bolygón. Bár, ha légkör (oxigén) van... :) 

Szép kapocs az Ep3-RO kettősével. Kár, hogy Vader kastélya már nem fért bele. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Darth Sky írta:

Én is gondoltam a Mustafarra, de elvetettem, amikor megláttam az erdőt. A vulkanikus környezet miatt nem hittem volna, hogy fák is megélnek a bolygón. Bár, ha légkör (oxigén) van... :) 

Halott fák voltak, ki tudja mióta. :) A kastélyért szerintem is nagy kár. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vader kastélyát hiányoltam, de annyi baj legyen. Érdekes volt látni Mustafar egy másik oldalát. :hmm:

 

A bolygókkal úgy-ahogy megvoltam elégedve. Exegol és azok a gyors váltakozású helyszínek tetszettek, a többi meg a szokásos, szép táj.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, Vincent. Anno a Hosnian Prime-ot tévesen Coruscantnak néztem, és bántam, hogy kiderült, nem az volt. Kicsit féltem, hogy most meg Mustafarral járok így, de akkor hip-hip-hurrá, Mustafar szerepel az ep9-ben. Így máris nem bánom, hogy a film végén csak a Tatooine-t látjuk, ami részben képviseli a prequel érát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.