Ugrás a kommentre

CSOPORT SELEJTEZŐ 2 (Kallus, Ezra, Ventress, Kanan, Yeager)


Donát

Csoport Selejtező #2  

32 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson a Winter Madness főtáblára?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Hello mindenki! 
Nagyon ritkán szoktam írni, de ezt a szavazást nem hagyhattam ki. :) 
A mezőny nagyon erős, és ha más összeállításokban lennének, a legtöbb szereplő biztosan vinné a szavazatomat. Így viszont elég nehéz volt a döntés, ám végül Kanannak adtam a voksomat. 
Kallus és Ventress is nagy kedvencem, de Kanan lekörözi őket karakterfejlődésben. Míg az előbbi kettő már érettebb fejjel nézz szembe a múltjában lévő hibákkal/tévutakkal - teszik amúgy nagyszerűen - addig Kanan világa már gyerekkorában darabokra tőrt a 66-os parancs miatt, amiért aztán mindent meg kellett kérdőjeleznie, amiben hitt és tanítottak neki. Ezt a Kanan - Az utolsó padawan képregény nagyon jól bemutatta, ahogyan az Új hajnal című könyv pedig azt, hogy évekkel később hova vezetett ez az új irány. A könyvben szereplő Kanan még nagyon sokban különbözik attól a Specter 1-tól, aki a Rebels első részében felfedi a jedi mivoltát, és össze sem mérhető azzal a mesterrel aki feláldozza magát a családjáért. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Donát írta:

Ne feledjétek, hogy döntetlen állás esetén lesz egy 1 órás új szavazás 20:15től Kanan és Ventress között, aki azt megnyeri, megy tovább. 

 

Komolyan mondom pusztuljak meg, ha nem leszek itt a szavazásnál :D  Hajrá!

season 3 GIF by Star Wars

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Revanshist írta:

Az a baj, hogy az eredményt nézve (meg látva azt hogy Yeager-nek nem lesz meg a minimum 3 szavazat) lehet 8 előtt még szavazatot változtatok :para:

Kitartok Yeager mellett, de milyen lenne ha hirtelen Ventress-re módosítanám? :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez baromi nehéz kérdés. Yeager nekem egyelőre kevés, elég súlytalan, ráadásul a motivációit se mindig értem, egyszerűen nem áll össze a karakter. Ezrát nem tudtam különösebben megkedvelni, szóval ő is kiesik. Kanant már meg tudtam kedvelni, sokat nyom a latba a búcsúja. Ventress-t nagyon jó karakternek tartom, főképp a fejlődési íve miatt. Ez Kallus-ra is igaz, csak belőle kevesebbet kaptunk. Ventress és Kanan között vacillálok, ha nem lett volna a végjáték, akkor egyértelműen a boszira is tenném a voksom, így viszont, ha leheletnyivel is, de inkább Dume felé billen a mérleg nyelve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Bence1997 írta:

Meggondoltam magam. :D

the force awakens traitor GIF by Star Wars

 

Amúgy, meg én is hasonlón gondolkodtam volna, ha döntetlen lett volna az állás, mert akkor az Utolsó percben szavaztam volna Kanan-re. De így nem kellet manipulálnom az eredményt, köszönöm. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését
Éppen most , Adrián írta:

the force awakens traitor GIF by Star Wars

 

Amúgy, meg én is hasonlón gondolkodtam volna, ha döntetlen lett volna az állás, mert akkor az Utolsó percben szavaztam volna Kanan-re. De így nem kellet manipulálnom az eredményt, köszönöm. :evil:

Bennem volt egy olyan gondolat hogy ígyis - úgyis kihozom döntetlenre, de így hogy megláttam Kanan-on 12 van, Ventress-nek meg 10 mégse tettem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.