Ugrás a kommentre

A The Bad Batch animációs sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

2 perccel korábban, Bence1997 írta:

Én ennek örülök. Nem nagyon érzek ebben a sorozatban többet 3 évadnál, szóval jól döntöttek.

Már a 2.-ban is lehetett volna több érdekesebb rész, de ez már igy marad. 

EZ egy megúszós évad volt, biztonsági játék. 

Mint a transformers utcsó 1-2 részénél, szájtátós megvalósitás, közepes, vagy gyengébb story-val ellátva. 

Nálam ez már igy marad, mert az 1. évad felállitott egy szintet, elég magasan, itt meg azért több volt a gyengébb rész, mint az erős, vagy kiválló. 

Mehet a zavaros jelző, meg a nem értek egyet is. Én elfogadom. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egyetértek :) az 1. évad feszesebb volt, mert végig ott volt a Batch nyomában a Birodalom. Itt az évad nagy részében csak kalandoztak.

 

A 3. évad remélem inkább az 1.-re hajaz majd, és nem azzal kezd, hogy rögtön az elején kiszabadítják Omegát, hogy aztán megint csak kalandozzanak és az utolsó 3 részre térjünk csak vissza a sorozat fontos kérdéseihez. És árulják már el, hogy mi történik Weylandon, ne csak ködös célozgatásokat kapjunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom hova tenni, mert nincs még 3. évados trailer vagy teaser topik, úgy hogy ide linkelem. Nézzétek ameddig le nem törlik!!

(Elég pocsék minőség, érdemes fülessel nézni.)

 

 

Levették, de van egy új, átrakva a teaser topikba. Addig nézzétek, ameddig tudjátok. 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Már privát a videó. Amúgy Te is tudsz nyitni új topikot.

Ok, ezt nem tudtam. 

Még éppen megtudtam nézni, utána linkeltem be ide. Már a zene is elég sötét volt a trailer alatt. Volt pár érdekes scene. 

 

Spoiler

Az a nagy monster, az egy sarlacc szerű lény volt, amire Wrecker utalt, hogy miért mindig nagy szörnyekkel kell harcolniuk.. :P 

 

Crosshair nagyon le volt rongyolódva. Teljesen összetörve, lelkileg megtörve.... :( 

 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 hónappal később...
  • 4 héttel később...

Nos eljátszottam vele a egy darabig, de akkor az animációs sorozatoknál, ahogy már szokásommá vált, elkészítettem a nyomtatható egy oldal/epizód-füzetkét.

Parancsoljatok! Én nyomtatom, lyukasztom és az első évad spiráljába rakom, majd a füzet megy a nagy filmes enciklopédiák és a korábbi barkácsolt TCW és Rebels spirálok mellé.

Ha valakinek kell valami régebbi keressen!

Ja és ezúton köszönetet mondok azoknak, akik a guide-okon dolgoztak!

ep leírások és érdekességek TBB-2. évad.zip

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

De jó lenne valamit hallani a befejező évadról. :)

Trailer vagy plakát esetleg? :P 

 

Komolyra forditva a szót, ha lemegy az Ahsoka, utána esetleg kaphatunk valami infót? 

 

2024 januári kezdésnek én is örülnék. 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Cpt. Rex írta:

Komolyra forditva a szót, ha lemegy az Ahsoka, utána esetleg kaphatunk valami infót? 

Persze, hogy kaphatunk róla információt. Hogy pontosan mikor, azt meg majd a marketing osztály kitalálja. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

A neten valaki azt közölte, hogy hozzáfért néhány 3. évados infóhoz. Pletykaként kezelendőek az alábbi infók, bár én az utolsót talán igaznak is gondolom, meglátjuk, hogy igaz lesz-e az év végéig:

 

- Találkozni fogunk majd egy ismertebb jedivel (az illető nem tud nevet, csupán annyit mondtak neki, hogy lesz egy jól ismert jedi)

- Sok veszteségünk lesz (ha a 3. évadban végre látunk egy klónlázadást, amit gyorsan lever majd a Birodalom, akkor a veszteség nem kis mértékű lesz, bár igazából ezt az infót sok mindenre rá lehetne fogni)

- Valaki, akit eddig halottnak hittünk, visszafog térni (he? :? Tech? Csaknem...)

- A sorozat valamikor január/február körül érkezhet

 

A legutolsó információt én igaznak gondolnám, legalábbis logikus, ha az év elején kiadnák az utolsó évadot. Hasonló lenne, mint a 2. évad, amit szintén idén az év elején adtak ki. Valamint ha esetleg februárban érkezne, van is egy remek dátum, amikor elstartolhatna a sorozat: február 21 (amely nem mellesleg egy szerdai nap). Ez azért érdekes dátum, mert 2020-ban pont ezen a napon indult el a TCW befejező évadja és minő meglepetés, pont egy olyan epizóddal, amiben a Bad Batch debütált. Teljessé válna a kör tehát, ha 4 évvel később a TBB utolsó évada is ezen a napon kezdődne el.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

A neten valaki azt közölte, hogy hozzáfért néhány 3. évados infóhoz. Pletykaként kezelendőek az alábbi infók, bár én az utolsót talán igaznak is gondolom, meglátjuk, hogy igaz lesz-e az év végéig:

 

- Találkozni fogunk majd egy ismertebb jedivel (az illető nem tud nevet, csupán annyit mondtak neki, hogy lesz egy jól ismert jedi)

- Sok veszteségünk lesz (ha a 3. évadban végre látunk egy klónlázadást, amit gyorsan lever majd a Birodalom, akkor a veszteség nem kis mértékű lesz, bár igazából ezt az infót sok mindenre rá lehetne fogni)

- Valaki, akit eddig halottnak hittünk, visszafog térni (he? :? Tech? Csaknem...)

- A sorozat valamikor január/február körül érkezhet

 

A legutolsó információt én igaznak gondolnám, legalábbis logikus, ha az év elején kiadnák az utolsó évadot. Hasonló lenne, mint a 2. évad, amit szintén idén az év elején adtak ki. Valamint ha esetleg februárban érkezne, van is egy remek dátum, amikor elstartolhatna a sorozat: február 21 (amely nem mellesleg egy szerdai nap). Ez azért érdekes dátum, mert 2020-ban pont ezen a napon indult el a TCW befejező évadja és minő meglepetés, pont egy olyan epizóddal, amiben a Bad Batch debütált. Teljessé válna a kör tehát, ha 4 évvel később a TBB utolsó évada is ezen a napon kezdődne el.

 

- Ismertebb jedi aki túlélte a 66-ost? -Ahsoka Tano-t gondolnám ide, de terjeng amolyan pletyka szintjén Baylan Skoll neve is, csak azzal meg az lenne a gond, hogy ki szinkronizálná a karaktert? hmm....

- Valaki, akit halottnak hittünk!? - Ide még Cody neve is szóba jöhet. Sokan úgy gondolják, hogy a birodalom kivégezte, dezertálásért. Vagy pont dezertálás közben lőtték le....

De persze Tech neve sem kizárt. :)

- Jöhet már január elején is, mint a 2. évad. Legalább lenne mit nézni. :P 

 

Decemberben jó lenne egy előzetes a 3. évadból.. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

48 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Ismertebb jedi aki túlélte a 66-ost? -Ahsoka Tano-t gondolnám ide, de terjeng amolyan pletyka szintjén Baylan Skoll neve is, csak azzal meg az lenne a gond, hogy ki szinkronizálná a karaktert?

A Hollywoodban csellengő pár száz hangszínész közül bárki, akit felvesznek a szerepre.

Amúgy rengeteg ismert Jedi túlélte ideig-óráig. Oppo Rancissis, Quinlan Vos, Coleman Kcaj és Tera Sinube (az Obi-Wan Kenobiban már halottak, de a TBB-ben még vígan élhetnek), Luminara Unduli (nem tudjuk, mikor halt meg, csak az a biztos, hogy a 66-os parancs után), Eath Koth (14 évvel a yavini csata előtt halt meg, szóval a TBB idején ő is felbukkanhat), Shaak Ti (Yoda dagobah-i látomása miatt mindenki tényként kezeli, hogy meghalt a Templom ostromakor, de a valóság az, hogy nem tudni, hogya látomás beteljesült-e vagy sem). És ez csak pár, hiszen nagyon sok nevesített Jedi halálát nem láttuk.

 

55 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Ide még Cody neve is szóba jöhet. Sokan úgy gondolják, hogy a birodalom kivégezte, dezertálásért. Vagy pont dezertálás közben lőtték le....

Cody-t miért hinné bárki is halottnak, ha egyszer vígan éldegélt pont a TBB előző évadában? Soha sehol senki még csak nem is utalt arra, hogy meghalt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Cpt. Rex írta:

- Ismertebb jedi aki túlélte a 66-ost? -Ahsoka Tano-t gondolnám ide, de terjeng amolyan pletyka szintjén Baylan Skoll neve is, csak azzal meg az lenne a gond, hogy ki szinkronizálná a karaktert? hmm....

Egyrészt, amit Dzséjt is írt, bőven van színész, aki szinkronizálhatja Baylant. Ott van például Yoda: Tom Kane már nem adja hangját hozzá, de mégis a YJA sorozatban más szinkronizálta, mégse dob ki az élményből, elsőre talán fel se tűnne. De az is lehet, hogy (tegyük fel, hogy Baylan tűnne fel) Ray még élt akkor, amikor felvették a karakter szövegeit. Az Omegát megszólaltató színésznő júniusban fejezte be a munkáját (minden bizonnyal Dee is valamikor akörül végezhetett), Ray meg könnyen rászánhatott egy kis időt mondjuk a Celebration előtt pár héttel. Azért a szinkronizálás hosszú folyamat, hónapokon keresztül tart.

De más ismertebb jedi is bőven felbukkanhat. Amiket Dzséjt írt, esélyesnek tartom őket (pláne, ha ezzel esetleg kapcsolatot építenek az Obi-wan Kenobival), de lehet, hogy mondjuk Quinlan Vos fog feltűnni. Meglátjuk, a határ itt majdnem a csillagos ég lehet. :)

 

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Bence1997 írta:

Ott van például Yoda: Tom Kane már nem adja hangját hozzá, de mégis a YJA sorozatban más szinkronizálta, mégse dob ki az élményből, elsőre talán fel se tűnne.

Nekem fel sem tűnt! Azt hittem, Tom Kane volt a hangja ott is. :o 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, Dzséjt írta:

Cody-t miért hinné bárki is halottnak, ha egyszer vígan éldegélt pont a TBB előző évadában? Soha sehol senki még csak nem is utalt arra, hogy meghalt.

Félreértetted, a 3. rész után, amikor Rampart elmondta Crosshair-nek hogy Cody megszökött, itt sokan úgy látták hogy dezertálás közben lelőtték. Erre gondoltam. 

Legközelebb pontosabban fogalmazom. 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.