Ugrás a kommentre

Az Ahsoka sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

Oké, a legutóbbi tv-spot (Legacy) alapján így tudom elképzelni a következő két részt:

 

Spoiler

A 3. részben látjuk majd a Hera-Mon Mothma beszélgetést (egy kép alapján gondolom, ahol Herát látjuk egy holoasztalnál(?), kísértetiesen megidézve az előzetesben lévő jelenetet). Közben Ahsoka és Sabine edzenek egyet a hajón, miközben úton vannak. A Seatos felett lesz egy kis csetepaté a T-6 -os és a gonoszok között (Shin és Marrok szinte biztos vadászban lesznek, mert a Celebrationös exkluzív előzetes és a teaser+trailer alapján ők támadják meg Ahsokáékat és Sabine gondolom itt fog majd lövészkedni).

 

A 4. részben pedig a Seatosi ütközetet láthatjuk Baylan, Shin és Marrok + Morgan erői nem más, mint az Ahsoka-Sabine-Hera hármas ellen. A legutóbbi tv-spotban Herát is a Seatoson látjuk, ott, ahol Morganék a térképet vizsgálták, Hera háta mögött pedig látható Chopper és a Ghost is.

 

Szóval izgalmas hetek elé nézünk. Ha tippelnem kéne, akkor azt mondanám, hogy nagyjából ha 5%-ot ismerünk az évad második feléből, akkor jó vagyok. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

A legfontosabb karakterről is érkezett egy poszter. :D

 

Image

Kétségtelen, hogy ő a Főni. Amint megláttam tudtam. Jányom nemesegyszerűen annyit mondott rá: "Kell". :shocked::yes:

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első 6 nap alatt Amerikában 1,2 millióan nézték meg az Ahsokát. Ezt a Samba TV közölte. Ez természetesen nem a teljes amerikai nézettséget jelenti, csak (ha jól olvasom) a Sambával rendelkezőket. Összehasonlításként a Mandi 3. évadának premierjét 1,6 millióan tekintették meg ugyanannyi idő alatt.

 

Az eddigi Samba nézettségek:

The Mandalorian s02 - 2.08m households

The Book of Boba Fett - 1.7m households

Obi-Wan Kenobi - 2.14m households

Andor - ?

The Mandalorian s03 - 1.6m households

Ahsoka (over first six days) - 1.2m households

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1.2 millió *háztartásban nézték, nem ennyien. Csak a pontosság kedvéért :)

 

illetve a berakott screenshot alapján nekem úgy tűnik a mandi 3. évadát eddig tekintették meg 1.6 millió háztartásban, nem pedig az első 6 nap alatt

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha 15 évvel ezelőtt, amikor szintén ha jól emlékszem így augusztusban volt a TCW mozis premierje, azt mondja valaki, hogy erről az Ahsoka nevű karakterről készül egy élőszereplős sorozat... fogalmazzunk úgy, hogy nem lelkesedtem volna. Azóta a kedvenc karakteremmé vált (ha nem lenne ez a sorozat, nálam akkor is ő nyerné a Madness-t) és közben jött egy Rebels is, aminek már szintén vagy 5 éve vége és most ott tartunk, hogy az animációs fronton megismert karakterek átköltöznek élőszereplősként a képernyőre. Talán elcsépelt már, sokszor elhangzott az elmúlt években itt a fórumon, hogy milyen kivételes kor ez amiben SW rajongók lehetünk ilyen tartalmakkal.
Számomra ez a sorozat hozta el azt, amiben ott van a SW esszenciája és egyben megvan az az érzése is, hogy én ezeket a szereplőket, ezt a világot már ismerem és szeretem is, mégis ahogy az eddigi két részben láttuk rengeteg titkot, új lehetőséget rejt magában. Eddig az Andor tetszett a legjobban, ami a megvalósítást, írást, rendezést tekintve egyértelműen a kedvencem volt. Az Ahsoka viszont hozza azt a hamisítatlan Filoni féle SW hangulatot, ami miatt emelem kalapomat Dave előtt.
Várom én is a holnapot, még ha csak estefelé tudom is majd megnézni. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, Yoda József írta:

1.2 millió *háztartásban nézték, nem ennyien. Csak a pontosság kedvéért :)

 

illetve a berakott screenshot alapján nekem úgy tűnik a mandi 3. évadát eddig tekintették meg 1.6 millió háztartásban, nem pedig az első 6 nap alatt

Természetesen nem is össznépet mondtam, hanem akiknek van Samba TV micsodájuk. :)

 

 

De ha már itt tartunk, íme a hivatalos közlemény:

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alig várom a holnap estét. Régen két karaktert utáltam nagyon, az Ahsoka és Ezra. :P Ehhez képest számomra most már ők egyenértékűek a saga filmes szereplőkkel.

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A redditen valaki elárult pár információt a sorozat további epizódjairól. A felhasználó korábban már dolgozott a sorozaton és az alábbiakat még az eheti rész előtt tette közzé pár napja. A spoilerek nem árulnak el semmit Ezráról vagy Thrawnról (de még a gonoszokról se), de ezen kívül érdekes infókat ír.

 

Az alábbi a 3. rész rövid ismertetője, ami végül be is jött:

Spoiler

- A 3. epizódban Ahsoka és Sabine egy hajón utaznak, amit végül Morgan lelő.

 

Itt pedig a többi:

Spoiler

- Az 5. epizód (Filoni epizódja) a legjobb.

- Anakin felfog tűnni az 5., a 7. és a 8. epizódban.

- A 7. epizódban Anakin hologramként fog felbukkanni, míg a záró epizódban erőszellemként fog mosolyogni/integetni.

- Ahsoka a 4 . rész végén egy halálközeli élményben vesz részt, a szivárogtató nem teljesen biztos benne.

- a felhasználó ezt válaszolta "Az igazat megvallva nagyon közel vagy" egy másik felhasználónak, aki egy víz alatti koordinátorról spekulált, ahol Ahsoka valamiféle fulladásos élményt él át.

- C-3PO felfog tűnni a 7. epizódban.

- Luke nem fog feltűnni a sorozatban, említve sincs.

- Zeb se fog feltűnni.

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.