Ugrás a kommentre

A The Acolyte sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

Mondtam én kapunk ehhez az érához is sorozatot :D Fúh. én nagyon komálnám ha Darth Plagueis-t is beleszőnék a sztoriba. Abból kiindulva ahogy a Mandoban is kezelnek bizonyos dolgokat, szerintem itt is az állunkat fogjuk keresni sokszor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Wookie szerint a High Republic 300 és 100 BBY között létezett. A jövő hónapban induló projekt 232 BBY -ben kezdődik. Ergo már benne leszünk egy ideje az érában. Ha a dolog igaz, akkor kb. 100 BBY -ben járunk majd ebben a sorozatban. Plagueis mestere esetleg itt tűnne fel? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Iqvi írta:

Lehetsége, de ahhoz tudni kéne hogy Plagueis mikortól volt Sith.

X - 32 BBY. :P

 

Amúgy viccet félretéve szerintem ebben a sorozatban láthatjuk majd azt, ahogyan Plagueis mestere és talán maga Plagueis mesterkedik. Nagyon váróssá vált a sorozat.

Annyi biztos, hogy női főhős lesz, a részletek egyelőre nem ismertek, de nagy pénzben tennék rá, hogy 2023 -ban jön a sorozat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szépen elkezdik feszegetni az eddigi kereteket, és ezekből időben is egyre inkább kimutató alkotásokat behozni, ami szerintem remek. A sötét oldal kapcsán már régóta várnék vmi olyan művet, ami kifejezetten erre fókuszál. Sokat várok tőle, remélem jól sül el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én itt azért azt várom, hogy az eddigiekhez képest sokkal inkább előtérbe kerüljön a politika, a színfalak mögötti ármánykodások stb. Szerintem itt kevésbé a látványos akciókon lehet a hangsúly. Most csomó sorozat be lett jelentve, talán végre azokra is gondolnak, akik imádták a prequel szenátusi jeleneteit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Iqvi írta:

Komolyan ez a probléma? Miért baj ez egyáltalán?:hmm:

Ha szakmailag rendben van, nekem nem baj, de reméljük tényleg a szakmaiság döntött a kinevezése mellett, nem pedig az volt az érve KK-nak, hogy  "The Force is female" ;) 

 

Nem ismerem a munkásságát, szóval nem tudok nyilatkozni a szakmaiságáról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.