Ugrás a kommentre

Ki mit hallgat most?


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ez az 1980-as Végső visszaszámlálás zenéi közül való. Tegnap este csíptem el azt a muvit a Dunán. Bírom is meg régen is láttam úgyhogy meglestem belőle a fennmaradó részt. Nem sokkal a repülőgépanyahajó 1941-be való visszakerülése előtt kaptam el szóval csak kevésről maradtam le.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

Mindig is kedveltem a Beatles-t de sose voltam annyira odáig értük. Óriási tehetségnek tartottam őket, de úgy voltam vele, hogy a zenéjük nem annyira az én stílusom. Aztán a napokban valami megváltozott. Talán igy a 30-as éveimre végre felnőttem és rájöttem mi a jó :D De most már egy napja szinte csak Beatles-t hallgatok és teljesen odavagyok értük. 

Egyébként tetszik, hogy mennyire ad-hoc volt akkoriban egy videóklipp forgatás. Itt a Ticket To Ride-nál eleve ahogy beállnak túl sok értelme nincs: mindenki ül csak a dobos nem? :D Aztán 0:20-nél John Lennon beleront egy kicsit. De nem vették újra, John meg elintézi egy mosollyal a dolgot. Közben ahogy megy a klipp egyre egyértelműbb, hogy Ringo az esetek többségében nem is ér a dobokhoz.... egyszerre katasztrófális és épp ezért nagyon jópofa ez a klipp. Mert látszik hogy nem veszik túl komolyan az egészet.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

58 perccel korábban, Bomarr írta:

Mindig is kedveltem a Beatles-t de sose voltam annyira odáig értük. Óriási tehetségnek tartottam őket, de úgy voltam vele, hogy a zenéjük nem annyira az én stílusom. Aztán a napokban valami megváltozott. Talán igy a 30-as éveimre végre felnőttem és rájöttem mi a jó :D De most már egy napja szinte csak Beatles-t hallgatok és teljesen odavagyok értük. 

 

Én középiskolás és kora egyetemista koromban szerettem a Beatlest nagyon, emlékszem az angol nyelvvizsgám előtti este úgy hangolódtam a megmérettetésre, hogy őket hallgattam, és ugyan nem túl bonyolultak a szövegeik, de talán pont ezért segített az angolra hangolódni és csökkenteni a vizsgadrukkon, a nagyon kellemes dallamokról nem is beszélve.  A szóbeli vizsga sikerült is. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Főleg ének nélküli számokat nyomatnak. Olyasmi banda mint például a Two Steps from Hell. Akadnak még olyan számaik amikben rövidebb szövegelések vannak. Egyszer belefutottam egy olyanba amiben két szinkronizálós pasas nyom le pár mondatot.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Én ezt ajánlom ebben a stílusban.

 

 

De Amelie szebb :P:D

 

Végighallgattam és valóban jó :)  De hangyányival jobban bejön az a fajta techno amit Amelie játszik.

 

Ja és ebben 3 macska is van :D 

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.