Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Castle

 

Főleg a végén volt sok buktatója. Mert mi van, ha Beckett vagy Castle fejbe lövi, vagy nem éli túl a zuhanást. Ugyan vállalnia kellett a kockázatot, ha el akart tűnni, de ez azért jó nagy merészségre vall.

 

 

Ez amolyan mindent vagy semmit tett volt a részéről.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SupNat: Ez az évad már most veri az előzőt, és talán az azelőttit is. Az évadnyitón kívül nagyon bejön eddig.

Ez a rész is elég egyedi volt. Tetszett Benny története, és ahogy Dean segített neki. A visszaemlékezések számomra mindig a legjobbak, kicsit keveset kapunk belőle de ezért érdemes várni. a végén amikor a leviatánok becsapódtak a földbe az nagyon állat volt. mondjuk kicsit egyszerűbb őket megölni mint eddig, de nagyon kíváncsi vagyok mi lett cas-sal főleg hogy mintha láttam volna egy promóképet amin itt van ebben a világban. hmm. meglátjuk, de várom a köv részt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SupNat: Ez az évad már most veri az előzőt, és talán az azelőttit is. Az évadnyitón kívül nagyon bejön eddig.

Ez a rész is elég egyedi volt. Tetszett Benny története, és ahogy Dean segített neki. A visszaemlékezések számomra mindig a legjobbak, kicsit keveset kapunk belőle de ezért érdemes várni. a végén amikor a leviatánok becsapódtak a földbe az nagyon állat volt. mondjuk kicsit egyszerűbb őket megölni mint eddig, de nagyon kíváncsi vagyok mi lett cas-sal főleg hogy mintha láttam volna egy promóképet amin itt van ebben a világban. hmm. meglátjuk, de várom a köv részt!

 

Örülök, ha bejön, főleg az évadnyitányos reakciód után, ami nem volt túl biztató. :P

A 7.-nél szerintem is sokkal jobb az évad eddig, remélem tartják a színvonalat.

Az alapkonfliktus megvan (örülök, hogy a nem erőltetik tovább a leviatánokat), de a flashbackeket is jól összehozták, nekem egyedül Sam változása furcsa. Egyrészről az, hogy nem is kereste Deant az 1 év alatt, másrészről csak így összegabalyodik egy csajjal, mikor megbeszélték, hogy nekik ez mellékvágány? Remélem, nem viszik karakteridegen irányba a fiatalabb tesót. Cas lesz még érdekes, szerintem egyértelmű, hogy ki fog jutni, a kérdés, hogy hogyan, és mihez kezd aztán? De a Pokol Kapujának végleges bezárása is hagy agyalnivalót. Remélem, nem a sorozat végét készítik elő ezzel...

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, ha bejön, főleg az évadnyitányos reakciód után, ami nem volt túl biztató. :P

Azt még most is tartom, azért volt ennyire meglepő számomra, hogy ennyire jó részek jöttek, viszont amit Te írtál, hogy fura számodra az is onnan ered. :) Ahogy ezzel nekem is bajom volt, és még mindig. Aranyosak az ő visszaemlékezései is, de annyira azért nem érdekes. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy nincs benne az Anakin-Padmé páros, azt megértem, mert Sheldon nem szereti az ep1-2-3-at (Leonard viszont igen, de hát nem csoda, ő nem őrült :)), na de hogy Han-Leia nincs ott? Ejj... Jó, mondjuk Sheldon tényleg C-3PO-nak megy el a legjobban, Han Soloként kicsit fura lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arrow - 1x03-04

 

Továbbra is bejön a széria, a 4. rész az eddigi legjobb volt. Olivert egyre inkább bírom (ami nem hátrány egy főszereplőnél). A sztori is egész jó, kellő gyorsasággal bontakoznak ki az események, mégis mindig marad valami, amit homályban tartanak.

 

Oliver korai lelepleződésére nem számítottam. Diggle esete még érthető volt, mondván Olivernek kell egy megbízható társ, de az meglepett, hogy a zsaru máris megtudta. Kíváncsi vagyok, ebből a nem épp könnyű szituból hogy kerül ki. Plusz ezek után miként tartja fenn az álcáját? Gondolom tele lesz a média azzal, hogy Oliver=Arrow. Nem tudom, a képregényben miként van.

 

http://www.youtube.com/watch?v=ViFb0paKdgg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehe. Ma találkoztam egy csajjal, és már elsőre is volt egy erőteljes benyomásom, hogy...

De aztán csak nem hagyott nyugodni a dolog, és úgy intéztem, hogy a koliba egyszerre érjünk be, és nekiszegeztem a kérdést:

 

- "Bocsi, de nem bírom ki: hallottál már Amy Pondról?"

- "Kiről?"

- "Amy Pond. Keress rá Google-ön!"

- "Oké." - /vigyorog/ - "De miért?"

- "Megszólalásig hasonlítasz rá!" /vigyorgok/

 

És tényleg! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Walking Dead 3x04

 

 

Azt a betyár hétszázát! Ennél jobb részt, hogy akarnak csinálni, azt nem tudom, de ebbe beleadtak apait anyait.

A negatívumokat gyorsan letudom. Rick rész végi sopánkodása nekem egy kicsit sok volt már, igaz ugyan az is, hogy nem volt jó napja.

Lorit nem sajnálom, idegesítő p*csa volt. Carlt és a kicsit majd felneveli az a 40 kilós fehér rab. :D

Lorival ellentétben T-Dogot elképesztően sajnáltam, ő és Daryl voltak azok a szívemhez nőttek lassacskán. Most már csak Daryl maradt igazán cool karakter kategóriában. Illetve a két fegyenc tűnik még érdekes duónak.

A Woodbury-szál számomra kevésbé volt érdekes most, bár Michonne a maga csendes módján elég keményen számon kérte a kormányzót, amikor a teherautót vizsgálgatta. :)

A jó dolgokat nem is írom le, az elejétől a végéig minden nagyon jól meg volt csinálva.

Várom a következő részt!

 

Szerkesztve: - Embo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter! Jesus mekkora rész volt már ez is. :)

 

NEm azt mondom, hogy annyira feszült mint az eddigi részek, de átvezetésnek szuper volt, és sok mindenre gondoltam de a végre azért nem. Vagyis nem hittem volna hogy asztalra kerül, de az nagyon tetszett, és a vége...ehhh. :D hát ez csúnya csúnya lesz a így a köv rész bemutatója alapján. Dexit kezdik nagyon körbe fogni,így egyre jobban azt érzem hogy az évad végére valaki ártatlant meg fog ölni. Ettől függetlenül örülök hogy Hannaht nem ölte meg mert Eyecandynak csodaszép még mindig. :D Ui: M. C. Hall csessze meg... :D érteni fogja aki a rész végére ér

 

Az első évad mellett számomra ez az évad viszi még a pálmát. :)

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe - fight. :)

 

Nagyon jó kis rész volt ez is. Peter elég sötét útra lép, hogy Ettát megbosszúlja. Mondjuk ezzel volt egy kis bajom, először is mikor Peter magának akarta betenni azt a szerkezetet, de azt ügyesen megoldották, de még mindig ott van a kérdés, hogy az ellenállás miért nem próbálkozott már ezzel? azért a megfigyelő jól megszívatta Petert. Próbálnak sok szálon véget vetni ennek, de én még mindig úgy érzem, hogy itt a végén időutazás lesz, megváltoztatják a múltat, de azzal elpusztítják a jelent és a jövőt, így mindenki jól jár. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Walking Dead 3x04

 

 

Azt a betyár hétszázát! Ennél jobb részt, hogy akarnak csinálni, azt nem tudom, de ebbe beleadtak apait anyait.

A negatívumokat gyorsan letudom. Rick rész végi sopánkodása nekem egy kicsit sok volt már, igaz ugyan az is, hogy nem volt jó napja.

Lorit nem sajnálom, idegesítő p*csa volt. Carlt és a kicsit majd felneveli az a 40 kilós fehér rab. :D

Lorival ellentétben T-Dogot elképesztően sajnáltam, ő és Daryl voltak azok a szívemhez nőttek lassacskán. Most már csak Daryl maradt igazán cool karakter kategóriában. Illetve a két fegyenc tűnik még érdekes duónak.

A Woodbury-szál számomra kevésbé volt érdekes most, bár Michonne a maga csendes módján elég keményen számon kérte a kormányzót, amikor a teherautót vizsgálgatta. :)

A jó dolgokat nem is írom le, az elejétől a végéig minden nagyon jól meg volt csinálva.

Várom a következő részt!

 

 

 

Besz*rás mik vannak, dupla ünnep ez :D Lori végre beadta a kulcsot, de mégegyszer utoljára tisztességes anyaként viselkedett. T-Dog-ot sajnálom, de eddig se értettem, hogy maradt életben, kezdtem azt hinni halhatatlan. Két feka honnan a francból került elő, mér lőtte le az egyik a másikat, és utánna hova lett? :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom azért, mert már mindazt elmondtátok, amit ő is szeretett volna. :)

Valóban ez lehet, először másképp értettem.

 

Norbi:

 

A kis feka (de nem szeretem ezt a szót :D) eleve ott volt a generátor szobában, ő kapcsolta be a riasztót, a nagydarab pedig Rick-el ment, hogy ezzel is bizonyítsa, hogy a csapat hűséges tagja akar lenni. Ezért is lőtte le a kisebb rabot, hogy Ricknek bizonyítsa a szándékát. Szerintem sikerült benyalni magát, én tuti befogadnám őket a brancsba. :D

 

Szerkesztve: - Embo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban ez lehet, először másképp értettem.

 

Norbi:

 

A kis feka (de nem szeretem ezt a szót :D) eleve ott volt a generátor szobában, ő kapcsolta be a riasztót, a nagydarab pedig Rick-el ment, hogy ezzel is bizonyítsa, hogy a csapat hűséges tagja akar lenni. Ezért is lőtte le a kisebb rabot, hogy Ricknek bizonyítsa a szándékát. Szerintem sikerült benyalni magát, én tuti befogadnám őket a brancsba. :D

 

 

 

Ja így már oké, csak nekem ilyen WTF momemtum volt, hirtelen fel sem fogtam mivan. Utánna én nem láttam a nagydarabot, vagy csak másra figyeltem, nem tudom. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Suits - 2. évad.

Vagyis az első fele, mert 2 részletben adják le, de ez a 10 rész is tekinthető egy külön évadnak, és ez iszonyú ütős volt. Az előző évad is tetszett, nagyon egyedi, a hangulata, a humora, és az ügyek is, de ehhez képest semmi sem volt. Tökéletesen beértek a szereplők, és olyan kémia alakult ki köztük, ami kevés sorozatban van. Annyira erős karakterek alakultak ki, hogy már csak ez is elvinné a dolgokat, de az a mérhetetlen filmidézet, és ezzel való poénkodás csak rátesz egy lapáttal. Harvey és Mike barátsága is egyedi, ahogy az összes többi szereplőé. Annyira mozgalmas lett ez az évad, és feszült, hogy alig várom már a folytatást. Mindenképpen érdemes belenézni, mert tuti megszereti az ember. 9/10.

suits-season2.jpeg

Ja igen és ilyen nénik is szerepelnek benne: :D

 

tumblr_m66qz5WdXK1qifjmxo2_1280.png

4691-%D1%87%D0%B5-%D0%B1%D1%8B-%D0%BF%D0%BE%D1%81%D0%BC%D0%BE%D1%82%D1%80%D0%B5%D1%82%D1%8C-Suits-Sarah-Rafferty--%D0%B3%D0%B8%D1%84%D0%BA%D0%B8-%D1%81%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%B0%D0%BB.gif

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.