Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nekem már nem sok van hátra belőle, és az elején jobban tetszett, mint később. Nem fogja megváltani a világot, de nem is húznám le, szóval egy kissé közepesre sikerült. Sajnos a főbb karakterek olyanok, mintha gyerekeket látnánk felnőtteset játszani, és nincs súlyuk, igazából szimpatizálni is nehéz bármelyikkel. Néhány epizóddal kevesebb is elég lett volna az egyébként sem túl erős sztorira. Számomra elég steril a sorozat világa, egyáltalán nincs egyedi hangulata. Inkább jöjjön már a következő felvonás :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok!

 

Én nagyon szeretek sorozatokat nézni. Bár nem vagyok egy nagy sorozatnéző, ami megtetszik, azt végig szoktam nézni.

 

Amiket jelenleg nézek: Gotham, The Flash, Arrow, Dc's Legends of Tomorrow, Game of Thrones (+ ugye SW: Rebels :D).

 

Amik egy ideje félbemaradtak: The Walking Dead, Odaát, Nevelésből elégséges.

 

Tudtok még mondani sorozatokat, amiket érdemes lenne bepróbálnom?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amiket ajánlani tudok: Lucifer, LOST, Spartacus-ok, Banshee, A célszemély, A rejtély

 

Köszi szépen :peace:. Ezek közül a Lucifert már kinéztem magamnak korábban is, de eddig még nem szántam rá magam, hogy elkezdjem. A LOST -ot régen néztem, amikor még az RTL adta, bár az már olyan rég volt, hogy lehet hogy újráznom kellene.

 

A maradék négy közül a Spartacus-ok és a Banshee ragadta meg még a figyelmemet. Mind a kettőről jókat hallottam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi fiúk :). A Banshee -t szerintem elkezdem majd a hétvégén(most így a suli miatt nincs akkora erőm sorit nézni, mivel érettségizek :( ).

 

A Breaking Bad -el az a problémám, hogy tudom a végét :(. De attól még meg fogom tekinteni.

 

A TBBT -t néha elkapom a Viasaton, így pár részt már láttam belőle. Nagy sorozat :D.

 

A Dexter és a Westworld -ről tudtok valamit mondani? Miről szólnak, hány percesek stb. Előre is köszi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Dexter és a Westworld -ről tudtok valamit mondani?

 

Az előbbi egy sorozatgyilkosról szól, aki olyan embereket intéz el, akik kicsúsztak az igazságszolgáltatás ítélete alól (bár nekem ez a sorozat az utolsó évad és kiváltképpen a befejezés miatt igen keserű szájízt hagyott maga után, de a negyedik évadig imádtam), míg utóbbi a mesterséges intelligencia és az ember viszonyát mutatja be, egy vadnyugati tematikájú élménypark keretein belül.

 

Nekem ami még nagy kedvenc volt a Westworld és korábban említett Breaking Bad mellett, az a Drót (eredeti címén: The Wire), mondjuk az HBO-s sorozatok közül a Maffiózókat, vagy a True Detectivet (szigorúan az első évadot, a második nekem nagy csalódás volt) is nyugodt szívvel ajánlanám bárkinek. Tavaly, a minisorozatok közül, ami szerintem remek volt még az HBO-tól az a The Night Of (a Rogue One-ban is szereplő, Riz Ahmed nagyon jó benne), vagy a Netflixtől a Stranger Things, ha esetleg ezt nem láttad volna. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előbbi egy sorozatgyilkosról szól, aki olyan embereket intéz el, akik kicsúsztak az igazságszolgáltatás ítélete alól (bár nekem ez a sorozat az utolsó évad és kiváltképpen a befejezés miatt igen keserű szájízt hagyott maga után, de a negyedik évadig imádtam), míg utóbbi a mesterséges intelligencia és az ember viszonyát mutatja be, egy vadnyugati tematikájú élménypark keretein belül.

 

Köszi szépen :). Izgalmasnak hangzanak, különösen a második keltette fel az érdeklődésemet, de azért a Dextert is megcsekkolom :D.

 

Nekem ami még nagy kedvenc volt a Westworld és korábban említett Breaking Bad mellett, az a Drót (eredeti címén: The Wire), mondjuk az HBO-s sorozatok közül a Maffiózókat, vagy a True Detectivet (szigorúan az első évadot, a második nekem nagy csalódás volt) is nyugodt szívvel ajánlanám bárkinek. Tavaly, a minisorozatok közül, ami szerintem remek volt még az HBO-tól az a The Night Of (a Rogue One-ban is szereplő, Riz Ahmed nagyon jó benne), vagy a Netflixtől a Stranger Things, ha esetleg ezt nem láttad volna. :)

 

Az ST -hez még nem volt szerencsém, de ha jól tudom nem hosszú az első évad, szóval hétvégén belevetem magam.

 

Köszönöm szépen a sok példát :D. Lesz mivel eltöltenem az elkövetkezendő napjaimat :P.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha szabad, akkor én is ajánlanék egy jó sorozato ;)

 

Nevelésből elégséges ( Raising Hope ): szerintem egy nagyon szórakoztató vígjáték, amely szerethető karakterekkel operál.

 

Röviden a történet: Burt és Virginia fiatalok ( úgy kb. 30 - 40 év közöttiek ), ám már van egy kb. 20 éves fiújuk, ő Jimmy. Jimmy egy éjjel találkozik egy lánnyal, akit megment, majd ennek hálából megtörténik az egyesülés ( :D ). A végén persze kiderül, hogy a csaj sorozatgyilkos, így lepasszolják a rendőrségnek, akik halálra ítélik. ám Jimmy -hez kerül egy kisbaba, akit fel kell nevelnie, és innen kezdődnek a bonyodalmak. A többi már spoiler lenne.

 

Nagyon ajánlom, aki remek kikapcsolódást akar magának :peace:.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok!

 

Én nagyon szeretek sorozatokat nézni. Bár nem vagyok egy nagy sorozatnéző, ami megtetszik, azt végig szoktam nézni.

 

Amiket jelenleg nézek: Gotham, The Flash, Arrow, Dc's Legends of Tomorrow, Game of Thrones (+ ugye SW: Rebels :D).

 

Amik egy ideje félbemaradtak: The Walking Dead, Odaát, Nevelésből elégséges.

 

Tudtok még mondani sorozatokat, amiket érdemes lenne bepróbálnom?

Képregényes vonalról ajánlanám a Daredevil eddigi két évadját.

Továbbá ajánlanám a Szilícium völgyet. Na meg a Breaking Bad-et én is. :D

 

Más: A Better Call Saul van olyan jó, mint a Breaking Bad?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Képregényes vonalról ajánlanám a Daredevil eddigi két évadját.

 

Oh, én már megnéztem mindkét évadját. Szerintem az egyik legjobb képregényes sorozat ;). A hangulat, a karakterek, minden nagyon tetszik benne. A JJ -t, a LC -t és a nemrég megjelent IF -et még nem láttam, de ők is a sori-listámon vannak :D.

 

Továbbá ajánlanám a Szilícium völgyet. Na meg a Breaking Bad-et én is. :D

 

Köszi szépen :).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemrég láttam a Luke Cage-t, szerintem nagyon jó kis sorozat, ha kivennénk belőle a "szuperhős faktort" akkor is megállná (legalábbis az első évad megállta) a helyét, mint egy gengszteres/maffiózós sorozat. Elkezdtem az Iron Fist-t is az 6. résznél vagyok

 

 

Annyi a kapcsolódási pont benne a Daredevillel, hogy szinte már ordít egy kameóért vagy részbeli szereplésért remélem benne lesz majd :) Ezek a pontok előrevetítik, hogy miért fognak össze a Defendersben, de hogy JJ-t és LC-t hogyan vonják bele még lövésem sincs.

 

Amúgy 15 év edzés Kun-Lunban ide vagy oda, de én egyelőre úgy érzem, hogy DD simán eltángálná IF-t ha arra kerülne a sor :)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más: A Better Call Saul van olyan jó, mint a Breaking Bad?

Nagyon más a két sorozat jellege, így nem is tudnám összehasonlítani a kettőt. Én nagyon imádom, kellően szatirikus, lassan építkezik, de most már egyre inkább beindulnak a történések.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha szabad, akkor én is ajánlanék egy jó sorozato ;)

 

Nevelésből elégséges ( Raising Hope ): szerintem egy nagyon szórakoztató vígjáték, amely szerethető karakterekkel operál.

Most délután letudtam az első két részt. Eddig tetszeget úgyhogy adok neki egy esélyt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most délután letudtam az első két részt. Eddig tetszeget úgyhogy adok neki egy esélyt.

 

:peace:

 

Más:

Most fejeztem be a Stranger Things 4. részét, így elértem a feléhez. Eddig nagyon elégedett vagyok, nagyon jó a történet, a dráma is remek. A 2. évad mikor lesz, és kb. hány részre kell számítani?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.