Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Pár hónapja fizettem elő a Netflixre... életem egyik legjobb döntése volt! :)

A zseniális Stranget Things-t nem is kell aszem említenem senkinek, de a már említettek közül én is kiemelném a Love, Death and Robots-t valamint a The Dark Crystal-t (ez utóbbit egyszerűen imádtam!!!) de nem maradhat ki a sorból a zseniális (német) DARK sem. Na azon letettem az arcom a hajammal együtt ... 2x! Akkora zseni az egész cucc, hogy döbbenet! Eszméletlenül egyedi időutazós mindfuck sztori! 

 

Természetesen a The Witcher is nagyon várós a részemről, na meg kinéztem egy raklapnyi egyéb sorozatot is már ;):):P

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy hírlik a Legendary Television elhatározta hogy Sin City sorit és animációs előzmény sorit fog gyártani. Úgy néz ki hogy előbbi executive producereinek Frankie Miller-t és Robi Rodriguez-t alkalmazzák. Az animációs soriról egyelőre csak Miller-rel állapodtak meg.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Donát írta:

Xbox one-on pénzért cserébe elérhető a Rick and Morty 4. évadának 10 új része. :o Netflixen még nem láttam. Ti tudtátok, hogy már kint van?

Mindenki kedvenc "videotékájába" még csak az első rész került fel. :o 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 11. 17. - 11:04, Donát írta:

Xbox one-on pénzért cserébe elérhető a Rick and Morty 4. évadának 10 új része. :o Netflixen még nem láttam. Ti tudtátok, hogy már kint van?

Azt tudtam, hogy elindult, nemrég láttam a "kölcsönzőben". :) De csak az első két részt, szóval az, hogy már tíz is van, az új infó. 

A múlt héten emiatt is néztem újra az első három évadot. Még mindig halálos!

excited adult swim GIF by Rick and Morty

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyolc forgatókönyves "címek, írók, rendezők" témájú kép a Lucifer ötödik szezonjának írói szobájából:

 

Lucifer S05 Script Pages

 

A nyolcadik részt "Dus" Dan alakítója fogja majd rendezni.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
14 perccel korábban, starwarsfan1113 írta:

De sorozatnak sorozat. És úgy unblock a sorozatnézők véleményére vagyok kiváncsi, nem csak dc rajongókéra.

Csak nem hiába van kialakítva a fórum struktúra, ( @Rog is nemtom miért ide írogat ilyeneket) ,ennyi erővel ide is lehetne írni a Mandalorival kapcsolatban nem? Mert az is sorozat. A másik meg: 

 

36 perccel korábban, starwarsfan1113 írta:

Szeretném megérteni, mit esznek ebben a rajongók

most akkor kiknek a véleményére is vagy kíváncsi? Harmadrészt aki nézi a sorozatot az nagy valószínűséggel DC rajongó és követi a másik topicot is vagy ha nem DC rajongó csak ezeket a sorozatokat nézi (bár erre elég kevés az esély) akkor is követi a másik topicot, mert tudja, hogy ott van szó róluk. Rajongókon kívül amúgy sem nagyon tud válaszolni más a kérdésedre.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is nyugodtan itt maradhat a kommentje. Talán a Flash BTS képet átrakhatja a DC topikba, de ezen kívül nincs gond. Lucifer amúgy tényleg DC -s karakter, de a sorozat tkp. annyira távol áll a képregényes vonaltól, hogy nyugodtan kivehetjük onnan. Az, hogy egy rövid jelenet erejéig beugrott a DC jelenlegi crossoverébe, igazából egy fanservice volt. A jelenet amúgy kb. 5 évvel a Lucifer sorozat kezdete előtt játszódik, amikor az ördög még nagyon is habzsolta az életet és Chloe meg a többiek nem jöttek be a képbe. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

 @Rog is nemtom miért ide írogat ilyeneket

A Lucis cuccokat azért rakosgatom ide amiért mások is. Ez lett a bejáratott helyük.

A villámos cuccot meg azért raktam ide mert nem ugrott be hogy DC-s.

 

 

9 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Szerintem nem tudja.

 

Ott a pont. Nem tudtam. Szerintem más itt fórumozó Lucifer-t kedvelő is van így ezzel.

 

 

8 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Talán a Flash BTS képet átrakhatja a DC topikba

 

Done.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk a Lucifernél még én is hajlamos vagyok elfelejteni, hogy DC, pedig tudom - mondjuk talán erről pont az tehet, hogy amúgy nem sok köze van a képergényekhez. Olyannyira nem, hogy valószínűleg senkinek eszébe sem jutna, ha nem mondanák. Ez olyan, minthogy a MIB-ről is hajlamos vagyok elfelejteni, hogy képregény adaptáció.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.