Jump to content

Recommended Posts

14 perccel korábban, Dzséjt írta:

Basszus, ha belegondolok, hogy 11 éves voltam, amikor ez elindult... :shocked:

Én anno kiskoromban ezt nagyon gyakran néztem együtt apámmal. De azóta nem követtem rendszeresen, ezzel mondhatni lezárul egy korszak.

Én sose követtem huzamosabb ideig. Nem sok részt láttam teljesen belőle. Ennek ellenére a fontosabb dolgokat illetően utánaolvasgatás útján képben vagyok. A Sesztákosakat elnézegetem ha elcsípem valamelyik adón és nincs máshol egyéb műsor ami jobban érdekel. A Lippaisokat hanyagolni szoktam. Azok addig voltak jók nekem amíg Szabi meg nem kapta Lacitól a török csődör megszólaltatásának lehetőségét.

Hát, ha kapásból nem tudod, hogy melyik, akkor vagy még nem láttad azt az epizódot, vagy mi a fene? :) 

Stargate Atlantis 4x11 Be All My Sins Remember'd

Spoiler

Szerintem ez a Stargate-franchise legjobb űrcsatája. Két tau'ri BC-304-es asgard tech-kel boostolva, F-302-esek, lidérc anyahajók, dárdák, Orion-osztályú hajók, utazók, minden volt itt, mint a búcsúban. :D 

Edited by Dzséjt
5 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Hát, ha kapásból nem tudod, hogy melyik, akkor vagy még nem láttad azt az epizódot, vagy mi a fene? :) 

Stargate Atlantis 4x11 Be All My Sins Remember'd

Spoileres tartalom megtekintése

Dehogynem láttam, de azért ebben a sorozatban nagyon látványos űrjelenetek vannak, mindazonáltal ez volt az első tippem. :D 

Edited by Dzséjt

Mostanában valamiért eszembe jutott a Charlie Chan sorozat. Anno szívesen elnézegettem. Akkorról csak néhány dolog maradt meg bennem belőle. A manusz kinézete nagyjából míg a nyomozó mivolta és az hogy Gálvölgyi szinkronizálta biztosan megmaradt bennem.

Azt a sorit nézegette rajtam kívül még valaki?

1 órával korábban, JakeSully írta:

Netflixen készülhet el a Hunyadi sorozat. 

https://hvg.hu/kultura/20200718_A_Netflix_gyarthatja_a_Hunyadi_filmet

Már nagyon magas szinten van a projekt, a stratégiai igazgatónál.

Kérdés hogy szerintetek a Hunyadi életét feltáró sorozatnak a Netflixen van e helye?

Magyar steaming nincs. És nem biztos, hogy kis hazánkban bárkinek lenne pénze egy elfogadható látványvilággal rendelkező Hunyadira. Egyébként a Bán Mór sorozatot adaptálnák?

8 órával ezelőtt, JakeSully írta:

Kérdés hogy szerintetek a Hunyadi életét feltáró sorozatnak a Netflixen van e helye?

Már miért ne lenne? Egy valagnyi "történelmi" mű van a Netflixen, ez miért nem lenne ott jó helyen? Pláne annak tükrében, hogy a magyar történelemben van pár izgis korszak, amiből lazán Trónok harcát is lehetne fabrikálni, persze sárkányok nélkül. Csak értő kezek közé kéne kerülnie a témának. Ezalatt értsd azt, hogy olyanok keze közé, akiknek van elég pénze, tehetsége és kreativitása, hogy a történelmet izgalmasan (nem pedig dokumentarista hitelességgel) feldolgozza. Persze nyilván jönne néhány habzó szájú magyar-magyar, aki elutasítaná, bojkottálná, mert megcsúfolják a magyarokat, mint a Nelvaan nyelv, de attól még tök jó lenne egy modern filmes technikákkal kivitelezett egri csata, vagy mohácsi csata vagy stb.

• 2 weeks later...
3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Kijön az egész évad egyszerre?

Csak az évad első fele. 8 rész. A második felét sajnos nem tudták még befejezni. Az, ha minden jól megy, akkor valamikor jövő tavasszal érkezik. :)

Nemrég tudtam le a Lucifer ötödik szezonjának első részét. Felirat híján nem akartam nekikezdeni.

Amúgy klafa rész lett. Luci aránylag jól elvan a pokolban.

Detektív jó kis stílusváltáson ment át. A mostani fejzetével jobban bejön mint azelőtt. Igaz korábban egyáltalán nem jött be a csaj. A haja jön be leginkább. Szokatlan de szerintem cuki. Bár lehet hogy később frizurát fog váltani.

A többiek is elvannak. Bár némelyiküknek nem lesz könnyű a helyzete.