Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én sose követtem huzamosabb ideig. Nem sok részt láttam teljesen belőle. Ennek ellenére a fontosabb dolgokat illetően utánaolvasgatás útján képben vagyok. A Sesztákosakat elnézegetem ha elcsípem valamelyik adón és nincs máshol egyéb műsor ami jobban érdekel. A Lippaisokat hanyagolni szoktam. Azok addig voltak jók nekem amíg Szabi meg nem kapta Lacitól a török csődör megszólaltatásának lehetőségét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, ha kapásból nem tudod, hogy melyik, akkor vagy még nem láttad azt az epizódot, vagy mi a fene? :) 

Stargate Atlantis 4x11 Be All My Sins Remember'd

Spoiler

 

Szerintem ez a Stargate-franchise legjobb űrcsatája. Két tau'ri BC-304-es asgard tech-kel boostolva, F-302-esek, lidérc anyahajók, dárdák, Orion-osztályú hajók, utazók, minden volt itt, mint a búcsúban. :D 

 

 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Hát, ha kapásból nem tudod, hogy melyik, akkor vagy még nem láttad azt az epizódot, vagy mi a fene? :) 

Stargate Atlantis 4x11 Be All My Sins Remember'd

  Spoileres tartalom megtekintése

Dehogynem láttam, de azért ebben a sorozatban nagyon látványos űrjelenetek vannak, mindazonáltal ez volt az első tippem. :D 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mostanában valamiért eszembe jutott a Charlie Chan sorozat. Anno szívesen elnézegettem. Akkorról csak néhány dolog maradt meg bennem belőle. A manusz kinézete nagyjából míg a nyomozó mivolta és az hogy Gálvölgyi szinkronizálta biztosan megmaradt bennem.

Azt a sorit nézegette rajtam kívül még valaki?

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Netflixen készülhet el a Hunyadi sorozat. 

https://hvg.hu/kultura/20200718_A_Netflix_gyarthatja_a_Hunyadi_filmet

Már nagyon magas szinten van a projekt, a stratégiai igazgatónál.

Kérdés hogy szerintetek a Hunyadi életét feltáró sorozatnak a Netflixen van e helye?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, JakeSully írta:

Netflixen készülhet el a Hunyadi sorozat. 

https://hvg.hu/kultura/20200718_A_Netflix_gyarthatja_a_Hunyadi_filmet

Már nagyon magas szinten van a projekt, a stratégiai igazgatónál.

Kérdés hogy szerintetek a Hunyadi életét feltáró sorozatnak a Netflixen van e helye?

 

Magyar steaming nincs. És nem biztos, hogy kis hazánkban bárkinek lenne pénze egy elfogadható látványvilággal rendelkező Hunyadira. Egyébként a Bán Mór sorozatot adaptálnák?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, JakeSully írta:

Kérdés hogy szerintetek a Hunyadi életét feltáró sorozatnak a Netflixen van e helye?

Már miért ne lenne? Egy valagnyi "történelmi" mű van a Netflixen, ez miért nem lenne ott jó helyen? Pláne annak tükrében, hogy a magyar történelemben van pár izgis korszak, amiből lazán Trónok harcát is lehetne fabrikálni, persze sárkányok nélkül. Csak értő kezek közé kéne kerülnie a témának. Ezalatt értsd azt, hogy olyanok keze közé, akiknek van elég pénze, tehetsége és kreativitása, hogy a történelmet izgalmasan (nem pedig dokumentarista hitelességgel) feldolgozza. Persze nyilván jönne néhány habzó szájú magyar-magyar, aki elutasítaná, bojkottálná, mert megcsúfolják a magyarokat, mint a Nelvaan nyelv, de attól még tök jó lenne egy modern filmes technikákkal kivitelezett egri csata, vagy mohácsi csata vagy stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Mostanában jelent meg egy tizenhárom rövid számból álló hivatalos válogatás a Lucifer öt szezonjának számaiból.

 

b5zKNyq.jpg

 

320 kb/s

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemrég tudtam le a Lucifer ötödik szezonjának első részét. Felirat híján nem akartam nekikezdeni.

Amúgy klafa rész lett. Luci aránylag jól elvan a pokolban.

Detektív jó kis stílusváltáson ment át. A mostani fejzetével jobban bejön mint azelőtt. Igaz korábban egyáltalán nem jött be a csaj. A haja jön be leginkább. Szokatlan de szerintem cuki. Bár lehet hogy később frizurát fog váltani.

A többiek is elvannak. Bár némelyiküknek nem lesz könnyű a helyzete.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.