Ugrás a kommentre

3. évad trailer


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A leakek nagyon nagy kamuk voltak, mert ebben a trailerben egy pillanatra sem fedezem fel sem Bo-Katant sem Boba Fettet.

 

Azért lesznek izgi dolgok itt! De kevés cselekményelemet lő le a trailer, inkább csak azt mutatja, mennyire rohadtsok mandalorian lesz ebben az évadban már. Meg aki megnézte a Celebrationös kamerás trailereket, azok lehet úgy találják majd, kevés az újdonság ebben a trailerben.

 

Jedik! Grogu emlékét hosszabban megismerjük? Coruscant! Nyilván Andor után talán már nem akkora szám, de ez az éjjeli fényeivel jobban idézi a PT Coruscantját.

 

A második évados trailerek sem lőttek el sokat, ahogy a Boba trailerek sem. Az s02-nél baromira fel volt vezetve a gamorrean harc meg Gor Koresh, aztán az valójában az évad nyitójelenete volt. Simán el tudom képzelni hogy Grogu és a szörny trailer végi hangsúlyos harca valójában az évad egyik első jelenete. Szóval várhatóan sok meglepetés lesz még itt majd!

Szerkesztve: - IndianaAndrisSolo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kaptam nagytotálokat, így mondhatom, hogy totál-kész vagyok! 

Nagyjából erre számítottam, nagyon jó a hangulata! Bo Katan/Moff Gideon elfért volna, vagy egy Sötétkard snitt esetleg, de elégedett vagyok, nagyon szép lesz a látvány! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, IndianaAndrisSolo írta:

Jedik! Grogu emlékét hosszabban megismerjük?

Bizonyára! Én örülnék egy Anakin cameo-nak, feltűnhetne, de mégjobban, ha kiderülne ki menekítette ki a templomból és hogyan? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

USA-ban a Disney+-on fenn van az előzetes (én a "magyar változatban" nem találtam), és van benne plusz egy shot a youtube-oshoz képest. Egyébként ütős előzetes, persze sokat nem mutat, de nem is baj

 

RDT_20230117_0813252930437263692592018.jpg

Szerkesztve: - Yoda József
  • Nagyon tetszik 2
  • Meglepő 1
  • Tetszik 3
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ez a trailer mutatja, miért a Mandalorian váltja ki a legnagyobb hype-ot továbbra is az élőszereplős sorozatok között. A 3. évad biztos, hogy fantasztikus lesz. Bár az Andor után a Coruscant felbukkanása tényleg nem üt akkorát, de az a nagytotál így is álleejtős volt. Kíváncsi vagyok az ottani politikai berendezkedésre, hiszen ez egyelőre homályos pont. De a képsorokból az tűnik ki, hogy eddigre már sehol sincs a Mas Amedda-fémjelezte birodalmi kvázikormány, amelynek már persze semmilyen valódi hatalma sem volt a bolygó irányítása felett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

K*rva jó előzetes! :o :yeah:

 

- Djarin tanítja Grogut.

- A Mandalori szál is ígéretes, Djarin úgy tűnik szövetségesekre talál, és mintha újra összeállni Paz Vizsláékkal is. 

- R5 csatlakozik az N1-esbe? Akkor lehet, hogy Grogu megint le lesz passzolva Pelihez valamiért? 

- Coruscant! :yes: Először látjuk a post ROTJ érában! :yeah: Carson Teva szövege és ezek a jelenetek számomra a leginkább várósak! Vajon kihez beszél? Esetleg Mon-hoz vagy Leiához? :) Úgy tűnik, hogy ekkor még ez a bolygó a főváros! :o 

- Grogu hátteréről is többet megtudunk, talán azt ki mentette meg?

- Újabb TIE típusok.

- Droid kocsma, B1-esekkel? :yes:

- Még több anzellani! :yes: 

- Négy szemű ősember vs. Grogu! :cool:

- De rohadt messze van még március 1! :( 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Yoda József írta:

USA-ban a Disney+-on fenn van az előzetes (én a "magyar változatban" nem találtam), és van benne plusz egy shot a youtube-oshoz képest. Egyébként ütős előzetes, persze sokat nem mutat, de nem is baj

 

RDT_20230117_0813252930437263692592018.jpg

Viszont eme kép alapján már nem állítanám, hogy Coruscant a főváros. Mert mit keresnének ott a rombolók? Kicsit becsapósak ezek a snittek, de épp ez benne a jó. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

39 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Úgy tűnik, hogy ekkor még ez a bolygó a főváros! :o 

Lehetetlen, hogy Coruscant legyen a főváros. A második évadban egyértelműen kijelentették, hogy az új Köztársaság jelenlegi fővárosa Chandrilla (Chapter 12: The Siege).

Mondjuk az komolyan érdekel, hogy a trailerben mi sugallta neked ezt, mert szerintem semmi olyan nincs benne, amiből erre a következtetésre lehetne jutni. Mit nem vettem észre?

 

20 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A Csillagrombolók miatt biztos vagyok benne, hogy az Coruscant. :) A Hosnianon tenger is van a főváros mellett, bár azt lehet nem mutatni. 

Más bolygókon is lehetnek csillagrombolók, akár Hosnian Prime-on is. Azért ilyen dögöket elmozdítani kezelőszemélyzet nélkül lehetetlen vállalkozás, szétszedni meg nem két perc (a Jakkún még harminc év múltán is jó állapotban vannak a csillagrombolók, pedig ott célzottan fosztogatják őket). Sőt újrahasznosítani talán még jobb is, hiszen, ha lefegyverzik, lényegében komplett városokként funkcionálhatnak. Mindezek ellenére én is biztosra veszem, hogy ez Coruscant. Az épületek stílusa ugyanaz. Sőt szerintem ez az a bázis, ahol az ep3-ban Obi-Wan és Anakin elbúcsúzott egymástól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Dzséjt írta:

Lehetetlen, hogy Coruscant legyen a főváros. A második évadban egyértelműen kijelentették, hogy az új Köztársaság jelenlegi fővárosa Chandrilla (Chapter 12: The Siege).

Mondjuk az komolyan érdekel, hogy a trailerben mi sugallta neked ezt, mert szerintem semmi olyan nincs benne, amiből erre a következtetésre lehetne jutni. Mit nem vettem észre?

Valóban Chandrilla a fővárosbolygó.... És hogy mi sugallta? Teva szövege és Pershing ottléte olyan elegy volt valamiért, amiért úgy éreztem ez mind egy helyen játszódik, Utóbbinál a szöktetése miatt, ami ha Coruscanton történik akkor nyilván aza főváros, hisz a fickó az UK top kategóriás körözött embere. Viszont így lehet, hogy oda menekültek a szökés után, amiből meg jön a két forintos kérdés: miért? A bolygó ugye meglehetősen nagy Centrista világ, szóval biztos van ott valaki akit meglátogatnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

42 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Utóbbinál a szöktetése miatt, ami ha Coruscanton történik akkor nyilván aza főváros, hisz a fickó az UK top kategóriás körözött embere.

Mondjuk ez a kettő nem függ össze. Akármilyen fontos is, vihetik máshová. Ritka az, ha egy hadifogjot a fővárosban szállásolnak el, és ez nem csak a mi világunkban, hanem a Star Warsban is igaz. Pont a The Mandalorianben láthattuk, hogy a Köztársaságnak ebben az érában a Karthonon is van javítónevelő intézete. De ott van a Szeparatisták speciális börtöne a Stygeon Prime-on, a Narkina 5 és a Wobani a Birodalomban, az Első Rend börtöne a Corellián, stb. Rengeteg börtön van, ahol eltárolhatnak akármilyen fogjot. Pershing még csak nem is Erőhasználó, hogy speciális hely kelljen neki, sőt még csak nem is katona.

Plusz attól, hogy a főváros és a főparancsnokság költözik, a börtönöknek nem kell. Már az is baromság, hogy egy komplett adminisztratív és katonai szervezetet sáska módjára visznek ide-oda, de nehogy már a börtönök rabjait is ide-oda vigyék, hiszen az ilyen átszállításokkal csak a szökés kockázatát növelik. A Coruscantról jelenleg annyit tudunk, hogy köztársasági világ és, hogy van ott egy jól működő, magas prioritású börtön. Szóval semmi furcsa nem lenne abban, ha egy Pershinget vagy Gideont ott szállásolnának el. Még biztonságosabb is lenne távol tartani úket a vezetőségtől, mert ki tudja, milyen szöktetéshez folyamodnának. Ugye Zirót pont azzal lehetett kihozni a börtönből, hogy túszl ejtették a "szomszédban" lévő köztársasági vezetőket.

 

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

A bolygó ugye meglehetősen nagy Centrista világ, szóval biztos van ott valaki akit meglátogatnak.

Centrista világ még nem lehet, mert az a párt csak 19 év múlva alakul meg és az akkori szenátor, Arbo lép be abba (ami nem meglepő, Coruscant akkor különféle bűnszervezetek uralma alatt áll, akiknek kedvezőbb a birodalmi út követése). A jelenleg szenátorról azt sem tudjuk, hogy kicsoda és melyik oldalhoz húz, sőt ugyanez igaz Coruscant jelenlegi vezetéséről (se az ez előttiről, Coruscant vezetősége egy nagy kérdőjel). Ettől függetlenül persze maradhattak rajta birodalmi érdekeltségek, hiszen az egész birodalmi vezetőség (katonai és civil egyaránt) itt összpontosult. Ráadásul hatalmas bolygó, több ezer szinttel, több milliárd lakóval. Itt könnyű eltűnni. De, ha maradtak is birodalmi érdekcsoportok, azzal a vezetőségnek nem feltétlen kell kooperálnia, akár üldöztethetik is őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kis előzetes volt, kedvet is kaptam egy újranézéshez a korábbi évadokból. A legjobban az tetszett, hogy a régi világhoz, a prequel érához is kapcsolódtunk néhány ponton, Coruscant, a Jedi Templom, a B1-esek. Ebben az egészben a legizgalmasabb az mindenképpen Grogu múltja lesz, hogy esetleg láthatjuk, hogy miként menekült meg a Templomból. Érdekes lenne Anakint látni, de azon se szomorkodnék, ha ő itt nem szerepelne, ő már Reva kapcsán tiszteletét tette és ott volt is egy jól felépített személyes szála az egésznek, de nem kell feltétlenül minden egyes karakterrel keresztezniük egymás útját. A Corscant bekapcsólódása kapcsán legalább ennyire sokat ígérő lehet a feltételezhetően jelenbeli történetszál, izgalmas lenne egy kicsit tágabb perspektívában látni a galaxist ebben az időszakban és remélem a harmadik évadban majd a Mandalore-ra is eljutunk. Jó lesz és várom a folytatást, amúgy fura, hogy több, mint 2 év telt el a legutóbbi Mandalorian évad óta és közben annyi mindent kaptunk, hogy számomra úgy tűnik, hogy tök hamar elrepült ez pár év.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Wilde írta:

tök hamar elrepült ez pár év.

Nekem pláne :D. Tavaly néztem meg mindkét évadot, mert Boba Fett könyve átírta a korábbi hozzáállásomat. A 2. évad véges végét láttam csak korábban, mert anyukám ellentmondást nem tűrően levetítette nekem, hogy ezt muszáj látnom. Teljesen oda volt, de nekem úgy már nem volt kedvem megnézni, hogy jutunk odáig. Előtte sem ragadt rám a hájp. Na de most, a lányom nagyobb fan, én inkább fun vagyok, ez az előzetes azért felpörgette a vérkeringésemet, huh. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, Wilde írta:

Jó lesz és várom a folytatást, amúgy fura, hogy több, mint 2 év telt el a legutóbbi Mandalorian évad óta és közben annyi mindent kaptunk, hogy számomra úgy tűnik, hogy tök hamar elrepült ez pár év.

Tényleg nem semmi, hogy 2 éve nem volt új évad. Kevesebbnek tűnik. Bár ebbe valószínűleg az is belejátszik, hogy a The Book of Boba Fett egyben egy The Mandalorian 2.5 is. :) Enélkül lehet, hogy azért jobban éreznénk azt a két évet.

 

Amúgy Coruscantot látni szeirntem azért is lesz nagy szám, mert az ep7-beli rövid Hosnian Prime kiruccanást leszámítva most látogatunk el először a Magvilágok egyikére egy ST érában játszódó mozgóképes alkotásban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Szisz írta:

A 2. évad véges végét láttam csak korábban, mert anyukám ellentmondást nem tűrően levetítette nekem, hogy ezt muszáj látnom.

 

Az anyáknak mindig igaza van, azt tényleg látni kellett. :)

 

5 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Amúgy Coruscantot látni szeirntem azért is lesz nagy szám, mert az ep7-beli rövid Hosnian Prime kiruccanást leszámítva most látogatunk el először a Magvilágok egyikére egy ST érában játszódó mozgóképes alkotásban.

 

Ráadásul ez egy elég központi, fontos szerepet betöltő hely volt, ahol érdekes lehet tetten érni a változásokat. Már az Andorban is érdekes volt látni, hogy milyen a Coruscant a Birodalom korszakában, az egésznek a hangulata számomra teljesen más volt. Régebben a nyüzsgés, a változatosság, az elegancia jutott először az eszembe a városról (persze azért ez utóbbit árnyalták valamelyest az alsóbb részeken játszódó jelenetek), míg a birodalmi érában látott bolgyó egy sokkal szürkébb, rigidebb, kimértebb arcát mutatta, brutalista stílusú épületekkel, kevésbé életteli látképpel. Kíváncsi leszek rá ebben az új, a korábbiakhoz nem igazán hasonlítható korszakban milyennek látni majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem is nagyon érdekel. Kicsi szívem titkos vágya, hogy újra láthassuk a Jedi Templomot is, ami ugye a Birodalom idején átalakult Császári Palotává, és most pedig a kutya tudja, hogy micsoda. Ráadásul a sorozatokban nagyon rejtegetik azt az épületet. Persze láthattuk a The Mandalorian előző évadában egy flashbackben és az Obi-Wan Kenobi nyitányában, de mindkét eset még Jedi Templom funkciójában, abban a formában, ahogy a PT-ben volt. Se az OT, se az ST érában nem mutatták még meg mozgóképen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

https://www.hollywoodreporter.com/tv/tv-news/mandolorian-season-3-trailer-record-views-1235305415/

 

Az első 24 órában 83,5 milliószor nézték meg az előzetest. Ez egyébként rekord a Disney+-os Star Wars sorozatok körében

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.