Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

Te jó ég! Stan Lee mit szívott?

 

Levegőt? :D Amúgy szerintem vagy hülyéskedett, vagy szimplán hozza a képregényes formát. A szuperhős képregényeknél, ahol többezer alternatív univerzum van, és kb bármit belegyurhatsz a világba, nem lesz tőle idegen, a crossover pedig olyannyira a a hangulat része, mint SW-ben a csillagromboló, ez abszolút elképzelhető gondolat. De az SW-ben, ahol folyamatos vita zajlik a kánon és a Legends helyzetéről, vizonyáról, mi nem az, mi az stb, és mindenki érthetően érzékeny arra, mi idegen a világtól, mi illik bele, ez elképzelhetetlen. Valaki csak felvilágosítja az öreget a két felfogás különbségéről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól tudjuk, hogy a következő öt évre már be vagyunk táblázva a Star Wars: Az ébredő Erő folytatásaival, Han Solo előzményével és a Halálcsillag tervinek megszerzéséről szóló történettel. Viszont a Disney vezetője, Bob Iger szerint a tervek ennél is továbbra nyúlnak. “Még több fog érkezni ezek után. Azt nem tudom, hogy pontosan mennyi és milyen gyakran, de jönnek még.”

 

Forrás: Cinestar

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez azért borítékolható volt!

 

Én nagyon szívesen megnéznék akár egy trilógiát is a Star Wars KOTOR játékok idejéből. Vagy teljesen új sztorikat a Skywalkerek előtti időkből! Szóval felőlem jöhetnek! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

Érdektelen. Ilyet a világon több millió ember csinálhatna a maga szájíze szerint.

Ez most hogy jön ide?

Ez egy szubjektív vélemény jó hogy mindenki csinálhatna. Az már más kérdés hogy milyen formában és minőségben. Mert azt megnézném hogy ember tudta ilyen profin animált és értelmes gondolatokkal teli videót csinálni.

 

Alapvetően én minden pontjával és az érvekkel is amiket felhoz egyetértek.

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez most hogy jön ide?

Ez egy szubjektív vélemény jó hogy mindenki csinálhatna. Az már más kérdés hogy milyen formában és minőségben. Mert azt megnézném hogy ember tudta ilyen profin animált és értelmes gondolatokkal teli videót csinálni.

 

Alapvetően én minden pontjával és az érvekkel is amiket felhoz.

 

Csak a szokásos, már észre vettem, hogy ha valamit posztolok az általában le van hurrogva vagy bele van kötve. :D :D :D

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez most hogy jön ide?

Ez egy szubjektív vélemény jó hogy mindenki csinálhatna. Az már más kérdés hogy milyen formában és minőségben. Mert azt megnézném hogy ember tudta ilyen profin animált és értelmes gondolatokkal teli videót csinálni.

Mi hogy jön ide? Elmondja, hogy miként lehetne neki tetsző SW-t csinálni ami egyrészt engem nem érdekel, másrészt pedig leírtam a véleményem ezzel kapcsolatban. Ezzel mi a gondod? Egy jól elkészített videótól nem fogok hanyatt vágódni.

 

Alapvetően én minden pontjával és az érvekkel is amiket felhoz.

Ennek meg nem sok értelme van így.

 

Csak a szokásos, már észre vettem, hogy ha valamit posztolok az általában le van hurrogva vagy bele van kötve. :D :D :D

Ha beteszel olyan videót ami engem is érdekel, akkor elismerően fogok írni róla. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi hogy jön ide? Elmondja, hogy miként lehetne neki tetsző SW-t csinálni ami egyrészt engem nem érdekel, másrészt pedig leírtam a véleményem ezzel kapcsolatban. Ezzel mi a gondod? Egy jól elkészített videótól nem fogok hanyatt vágódni.

Erre enged meg hadd idézem egy nagyon kedves fórumozó társunk mondatát amit nekem írt egy vitánk során, amúgy már szent a béke vele. :peace:

Ha téged ez nem érdekel, mások beszélgetésének a ledegradálása helyett elegánsabb lenne, ha szépen átgörgetnéd a számodra nem érdekes hozzászólásokat, mint ahogy mindenki más is nyavalygás nèlkül teszi.

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre enged meg hadd idézem egy nagyon kedves fórumozó társunk mondatát amit nekem írt egy vitánk során, amúgy már szent a béke vele. :peace:

Ahh. Szóval ezért csuklottam ma este. :)

 

Még nem tudtqm megnézni, de utána kifejtem a véleményem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Teljesen értelmes módon, normál hangvételben elmondta a véleményét logikus érvekkel alátámasztva. Én sem értek mindegyikkel egyet, de egyes esetekben elgondolkoztató lehet, így a topic szempontjából nem teljesen érdektelen. Eleve nem csak a fórumtársaink véleményére reflektálhatunk, hanem egy "külsős" nézőpontjait is sokszor érdemes lehet megvitatni

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Teljesen értelmes módon, normál hangvételben elmondta a véleményét logikus érvekkel alátámasztva. Én sem értek mindegyikkel egyet, de egyes esetekben elgondolkoztató lehet, így a topic szempontjából nem teljesen érdektelen. Eleve nem csak a fórumtársaink véleményére reflektálhatunk, hanem egy "külsős" nézőpontjait is sokszor érdemes lehet megvitatni

Az én szempontomból érdektelen. Kínaiul írok manapság? :hmm: Mivel nem láttam nem is véleményeztem, elég volt az első mondat, hogy megállapítsam ENGEM nem érdekel és érdektelennek tartom. ÉN. Ti beszélhettek róla ha akartok, nem mondta senki, hogy itt nincs helye ennek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A videó jól van összevágva, de egyébként szerintem nem valami jó.

 

Hiányzik a taktika neki, közben a Rogue One-ban remekül lejön hogy mikor mi történik és miért. Sztárolja a rettentő csúnya Palpatine hajót közben az ep.7-ben tényleg kapott az Első Rend egy gyönyörű nagy gépet a Finalizer képében.

Azt mondja hogy nincs nagy számító gonosz, miközben tudjuk hogy van. De ahelyett hogy a meglévő Snoke-al számolna helyette úgy csinál mintha csak Kylo lenne a palettán, aki pedig csak a gonosz jobbkeze (és milliószor érdekesebb a citált Thrawnnál). Azt mondja hogy a bolygók terén elmentünk a minimalizmus irányába közben a Rogue One több kifejezetten mutatós bolygóval is előállt. De itt is azt csinálja mint a gonoszoknál: letagadja ami szembemegy az érveivel. Itt például úgy csinál mintha a Rogue One elején lévő gyűrűk lennének az egyetlen ellenpélda, majd valamiért arról is kideriti hogy az nem számit.

Azt mondja hiányolja az értelem nélküli szörnyeket, aztán egy huszárvágással Jabba palotája lesz a nagy ellenpélda.... ahol nyüzsögni csak az értelmes idegen lények nyüzsögnek pont mint mondjuk Maz kastélyában.

Az meg viccnek is rossz hogy a filmek érdekessége a harci robotokon múlna.

Azt mondja jó lenne véget vetni a kettő szabályának. Nos mivel újabban az egyik gonosz frakció már nem sithekből hanem Renekből áll ez már nem probléma. Több gonosz lovag is van, akiket később elő lehet rángatni. Bár mintha pont néhány képregényfilmből derült volna ki hogy a sok gonosz nem lesz egyenlő jobb filmmel. Sokszor épp ellenkezőleg.

 

Amivel viszont egyetértek: a későbbi filmekben több ezer évet vissza lehetne ugrani, lehetne több frakció és jöhetnek az idegen fajú fő- és mellékszereplők.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Három dologban nagyon egyetértek a videó kapcsán

 

1) Nagyon nagyon nagyon jó lenne örökre elengedni a szuperfegyver dolgot. Jó ötlet volt, de szerintem mostanra le lett rágva. Sőt egy kicsit túl is lett rágva a Starkiller kapcsán.

2) Azt is nagyon díjaznám ha az új trilógia után időt ugranánk. Hogy előre vagy hátra az nekem édes mindegy, mert mind a kettőben van potenciál bőven, a lényeg hogy sokat.

3) Az is valóban jót tenne a történetnek ha a ST után elengedné a kétpólusú konfliktusok kezét. Ha nem is kell feltétlen olyan szerteágazó konfliktusrendszer mint a Trónok harcában, de a bevett formulánál kicsit komplexebb jót tenne.

 

Van három amivel nem értek egyet

1) A bolygókat ért kritika szerintem teljesen alaptalan. Ez eddigi két részben kaptunk minden féle bolygót. Lehet hogy az elhagyatottabbak szerepeltek többet, DE ez miért lenne baj? Jakku nagyon jó volt és szinte biztos vagyok benne hogy a Han Solo film majd mutat nekünk hangulatos alvilági planétát.

2) Harci droidok. Szerintem jók voltak ők a klónháborúban, de egyáltalán nem hiányoznak. Semmi szükségét nem érzem hogy visszahozzák őket.

3) Szörnyek. Ez szerintem teljesen megalapozatlan. Mind a két új film tartalmazott legalább 1 szörnyet (vagy nem intelligens életformát ha úgy tetszik). Ennél több nem hiszem hogy kéne, legalábbis nem mindenáron.

 

És van amiről nem tudom eldönteni:

1)A kettős szabály eltörlése szerintem nem feltétlen eredményezne se jobb, se rosszabb filmeket. Ráadásul most hogy vannak Ren lovagok ez a probléma szerintem nem is igazán aktuális.

2)Valóban lehetne több idegen lény a főbb szereplők közt, de a túl sok idegen lény meg nem feltétlen jó, főleg ha nem beszélnek emberül. :)

Szerkesztve: - Jar-Jar Binks
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban a szörnyes dolgot nagyon benézte, és úgy beszél mintha tisztában lenne a Renek lovagrendjének hierarchiájával. Szerintem pl.: erősen esélyes, hogy mindenki Ren-lovag akiket a látomásban láttunk és lehet, hogy nem is kell erőhasználónak lenni a tagsághoz és ez csak Kylo sajátja Snoke alatt. Ez mi lenne, ha nem újdonság?

És meg is jöttünk az alap problémához, ami nem csak jelen videó készítőjének kerüli el a figyelmét.

Íme:

Két komplett trilógiával állítja szembe a 7. részt és nevezi minimalistának, meg másolónak, meg ötlettelennek.

Tessék már megvárni az új trilógiát egészében!

Hisz a 7 csak annyi New Hope-ot tartalmaz, mint az 1. Ezt állítom!

Több kérdés maradt utána, mint előtte.

 

Abban viszont egy véleményen vagyok a gyerekkel, hogy Han film helyett Old republic filmet néznék inkább..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Íme:

Két komplett trilógiával állítja szembe a 7. részt és nevezi minimalistának, meg másolónak, meg ötlettelennek.

Tessék már megvárni az új trilógiát egészében!

 

Ezzel nagyon egyetértek! Én is megvárnám a recenzióval a trilógia végét. Persze ez még nem zárja ki az elmélkedés lehetőségét. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eleinte azt hittem, hogy nem fogok egyetérteni a videóval, de aztán azon kaptam magam, hogy a többséggel egyetértek. Összetettebb történetvezetés, elszakadás a Halálcsillagoktól. több Erőhasználó, több hatalmi frakció, egzotikusabb, változatosabb világok. És szerintem a politikai vonal is erősítésre szorul.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eleinte azt hittem, hogy nem fogok egyetérteni a videóval, de aztán azon kaptam magam, hogy a többséggel egyetértek. Összetettebb történetvezetés, elszakadás a Halálcsillagoktól. több Erőhasználó, több hatalmi frakció, egzotikusabb, változatosabb világok. És szerintem a politikai vonal is erősítésre szorul.

Ez prequel másolás. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez prequel másolás. :D

Az nem feltétlenül baj. Ha jól alkalmazzák ezeket a dolgokat akkor köröket lehet verni a PT-re.

 

Hiányzik a taktika neki, közben a Rogue One-ban remekül lejön hogy mikor mi történik és miért.

Ezt a RO kritika videójában nagyon magasztalja. Valószínűleg úgy érti még több ilyet szeretne látni.

Azt mondja hogy nincs nagyon számító gonosz, miközben tudjuk hogy van. De ahelyett hogy a meglévő Snoke-al számolna helyette úgy csinál mintha csak Kylo lenne a palettán,

Mivel Snoke-ról semmit se tudunk ezért nem véleményezi. Kylo-ról már meglehet állapítani hogy valószínűleg nem lesz egy mastermind. Azt hogy Snoke-ból még lehet egy jó fő gonosz azt nem zárta ki, csak azt mondja el mit szeretne látni.

Azt mondja hogy a bolygók terén elmentünk a minimalizmus irányába közben a Rogue One több kifejezetten mutatós bolygóval is előállt. De itt is azt csinálja mint a gonoszoknál: letagadja ami szembemegy az érveivel. Itt például úgy csinál mintha a Rogue One elején lévő gyűrűk lennének az egyetlen ellenpélda, majd valamiért arról is kideriti hogy az nem számit.

Az valami amiért nem számít az konkrétan a 2 perc. Sztem elég nyomos érv. Mutatósak voltak a bolygók de amit mond az igaz. Majdnem minden RO bolygó kopár, puszta vagy egysíkú bolygó. Elég érthetően elmondja és képekkel megmutatja hogy ő milyet szeretne.

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel Snoke-ról semmit se tudunk ezért nem véleményezi. Kylo-ról már meglehet állapítani hogy valószínűleg nem lesz egy mastermind. Azt hogy Snoke-ból még lehet egy jó fő gonosz azt nem zárta ki, csak azt mondja el mit szeretne látni.

Nem zárja ki? A videó ezen részében konkrétan szóba se kerül Snoke ahhoz képest hogy teljesen világosan ő az új trilógia főgonosza. Sőt konkrétan azt mondja, hogy jelenleg a sötét oldali szereplők "vivódnak, nyüglödnek, gyötrödnek". Ez csak Kylo-ra igaz. Egész egyszerüen direkt elfeledkezett arról hogy nem csak Kylo létezik, és így persze arról is hogy Kylo a főgonosz jobb keze. Felróni azt hogy a gonosz csatlósa nem a nagy betűs mastermind nem túl erős kritikai érv.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.