Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

Nem fanyalgok, mert így is marhára tetszik az ötlet, de nem lenne több értelme ennek az Ismeretlen Régiós dolognak, ha Rey, Finn, és Poe szerepelne benne? Természetesen nem filmekre gondolok, hanem könyvekre, képregényekre, és játékokra. Legalább a történet is haladna előre, a múltban játszódó filmben pedig jobban kifejthetnék a Galaxis történelmét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Bomarr írta:

És erre épülne több képregény, regény, játék meg film? Hogy kimennek a jedik és meghalnak? És akkor mi történik a sith istenségekkel? Nekem az ha őket nem győzi le senki elég nagy ellentmondásnak tünik.

És ha a jedik az önfeláldozásukkal meggátolják a sith istenségeknek, hogy az ismert Galaxisba törjenek? :)

 

Amúgy nem tudom, hogy itt mi a nem tetszés tárgya. A Lucasfilm egy olyan érát választhatott, amely elég távol áll a Saga történéseitől, de eközben még nem annyira régi. További infómorzsákat tudnak csepegtetni a régi időkből, hogy aztán később belegázoljanak a Jedi-Sith háborúk közepébe. ;)

Az Ismeretlen Régiók felfedezése egy jó alap lehet. Ha igazak a hírek, akkor a nagy dobások a filmekre maradnak. Ott lehet nagy dolgokat csinálni.

Mondjuk még azt is eltudom képzelni, hogy a GoT srácok átigazolása után valamit lépnie kellett a Lucasfilmnek és B tervnek megcsinálják ezt. Azt se biztos, hogy sok filmet kapunk. 1 film lehet ebből simán, talán 2 is. Nem hinném, hogy olyan sokáig húznák ezt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Whill írta:

Nem fanyalgok, mert így is marhára tetszik az ötlet, de nem lenne több értelme ennek az Ismeretlen Régiós dolognak, ha Rey, Finn, és Poe szerepelne benne? 

Továbbra is egy folytatásban látnám a legnagyobb potenciált. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Bomarr írta:

És erre épülne több képregény, regény, játék meg film? Hogy kimennek a jedik és meghalnak? És akkor mi történik a sith istenségekkel? Nekem az ha őket nem győzi le senki elég nagy ellentmondásnak tünik.

Benne van a hsz-emben...

 

Szerintem előre fanyalogni elég nagy hülyeség, főleg a Palpatine klónos, Rey = senki legyen dolog után. A TROS is bejött, pedig megvalósított mindent, amitől kb. úgy tartani lehetett...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Donát írta:

Szerintem előre fanyalogni elég nagy hülyeség, főleg a Palpatine klónos, Rey = senki legyen dolog után. A TROS is bejött, pedig megvalósított mindent, amitől kb. úgy tartani lehetett...

De nem jobb lenne egy olyan Star Wars filmet kapni, ami nem csak a kivitelezés hanem az alapok szintjén is kifejezetten erős? Én nem tudom ti hogy vagytok vele de én egyrészt piszok jól szórakoztam a TROS-on és az év filmélménye volt másrészt viszont egyes ötletek amik benne vannak szerintem kifejezetten gyengék.

Remélem innentől nem az van hogy csak azért mert a TROS harmatosabb ötleteit itt a többség jól fogadta innentől fogva nincs minőségi kritérium ha új Star Wars ötletekről van szó. 

 

Szerintem van tér a fejlődésre és ezzel élni kéne, nem kifogásokat keresni arra hogy lehet gyenge koncepciókat megvalósítani a Star Warson belül. Eleve a sequel trilógia végül mire a fináléra elértünk a várt szint alatt teljesített. A Disney-nek ebből kéne tanulnia. Nekünk lehet hogy tetszett a film de szemben a Mandalorival az ep.9-nél kifejezetten sok a kritikus hang. Én azt várnám, hogy a következő sorozat sokkal átgondoltabb, a világépités szintjén pedig sokkal érdekesebb lesz. És valami olyasmit kapunk amire tényleg érdemes beülni, mert számít, mert érdekes, mert úgy érezzük hogy igazi esemény-filmre ülünk be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt már nagyban számít kinek mi fér bele az SW-be. Az igaz, hogy a TROS esetében jól sültek el a dolgok, persze már akinek. Mert azért vannak olyanok is, akiknek ez már sok. A tény az, hogy hasonló elemeket, fantasy érzést már korábbi SW művek is felvonultattak., szóval ez nem most lett kitalálva. A Palpatine szálhoz elég ha az Éjnővéreket említem, stb. A sequel pedig a SAGA utolsó harmada, így ide ez a sztori kellemes volt és elég is.

 

Az új érára viszont illene kitalálni valami ütőset. Én egyelőre nem látok semmi riasztót ebben a High Republic érában, mert kb. két mondattal le lehet rendezni az eddigi tudásunkat róla. Azzal egyetértek, hogy így első blikkre nem tűnik túl izgalmasnak a felállás, de ez még később változhat ha megtudjuk a részleteket. Sokakkal ellentétben én nem rajonganék egy Jedi-sith háborúk korában játszódó filmért. Miről szólna? A jedik legyakják a sith-eket. Ok. És? Az a baj ezekkel a múltbéli dolgokkal, hogy a végkifejelt már ismert. Én továbbra is a jövőbe tettem volna a folytatást, és nem a múltba. 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Azzal egyetértek, hogy így első blikkre nem tűnik túl izgalmasnak a felállás, de ez még később változhat ha megtudjuk a részleteket

Így van. Nem egy egymondatos leírásnak kell izgalmassá tenni valamit, hanem mondjuk az első részének. Én pl. a Zsivány Egyes alapkoncepciójára se mondanám, hogy túl izgalmas lenne, de a végeredményt imádtam. A Mandalorian leírása se volt valami hű de izgi, de azt is imádtam.

 

Itt most maguknak a filmeknek kell felépíteni a kíváncsiságot lépésről lépésre, egy grandiózus fináléra. Mint a Marvelnél

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Zsivány Egyesnek és a Mandalorinak szerintem egészen érdekes koncepciója volt. A Zsivány Egyes úgy lett beharangozva, hogy komolyabb hangvételt kapunk, erőhasználók nélkül, kvázi átlag emberek szemszögéből látjuk majd a polgárháborút. Szerintem ez az egyik legérdekesebb ötlet volt amivel előálltak és szerencsére zseniális volt a kivitelezés is.

Én mind a Zsivány Egyest mind a Mandalorit már a bejelentésétől fogva kifejezetten vártam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bomarr írta:

De nem jobb lenne egy olyan Star Wars filmet kapni, ami nem csak a kivitelezés hanem az alapok szintjén is kifejezetten erős? Én nem tudom ti hogy vagytok vele de én egyrészt piszok jól szórakoztam a TROS-on és az év filmélménye volt másrészt viszont egyes ötletek amik benne vannak szerintem kifejezetten gyengék.

Ezzel egyetértek, de egyúttal arra is rámutat a dolog, hogy a koncepció előre felvázolva tűnhet gyengének, mégis ki lehet belőle hozni olyat, ami bokafosós. Ennél persze sokkal jobb egy eleve jó koncepció, de mondjuk speciel az itt felvázolt koncepción én egyáltalán nem érzem, hogy gyenge lenne. Lehetne ennél érdekesebb éra és magasabb tét, ezt aláírom. De ettől még nem lesz maga a koncepció gyenge. Ahhoz többet kellene ismerni belőle. A Rogue One is egy rohadt jó film lett, pedig tudni lehetett, hogy mi lesz a vége a szálnak: a terveket megszerzik, a hősöket kiírják (nagy eséllyel). Tudom, az csak 1 önálló film volt. De nem azt énekelte meg Kennedy, hogy el kell engedni a trilógiás koncepciót? Lehet, hogy most ezzel akarnak kikísérletezni egy multiplatformos érát, amibe lesznek könyvek, hangoskönyvek, játékok, és egy film a koronaként. Aztán ha megvan a tapasztalat egy Skywalker korszakon kívüli érából, akkor nekiugranak a Sith - Jedi háborúnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Árulkodó, hogy Rey és Poe-val reklámozza, vagy csak én látom bele a vágyaimat? :D 

Ah az csak a GIF miatt van.:P Tuti a Luminous lesz, hiszen mindenhol a januárt írták leleplezésnek. Remélem beigazolódik a High Republic szivárgás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

32 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Árulkodó, hogy Rey és Poe-val reklámozza, vagy csak én látom bele a vágyaimat? :D 

Szerintem csak belelátod. :D

 

Amúgy eddig csak olyan írók említették meg ilyen vagy olyan formában a High Republicot, akik részt vesznek a Project Luminousban. Szóval... :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.