Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

16 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Én meg egy olyat ami a SW:TOR trailereinek minőségével bír.

Az enyhén szólva is ütős lenne. Azért kíváncsi lennék, mennyibe fájt ennek a 6 perces szösszenetnek az elkészítése.

 

 

Gondolom, ilyen minőséggel lényegesen több idő és költség lenne elkészíteni egy sorozatot, mint a TCW grafikájával. De én ez utóbbival is be tudnék teli, hiszen gyönyörű.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

49 perccel korábban, Darth Sky írta:

Az enyhén szólva is ütős lenne. Azért kíváncsi lennék, mennyibe fájt ennek a 6 perces szösszenetnek az elkészítése.

 

 

Gondolom, ilyen minőséggel lényegesen több idő és költség lenne elkészíteni egy sorozatot, mint a TCW grafikájával. De én ez utóbbival is be tudnék teli, hiszen gyönyörű.  

A technika rohan, és ezek a trailerek sem mai "gyerekek" már ebből én úgy gondolom, hogy manapság már jóval kevesebb időbe és pénzbe is kerülnek legyártani ilyen animációkat.

Van egy antológia sorozat a Love, Death and Robots amiben igaz, hogy nem minden rész volt "tűpontos" grafikával elkészítve, de azért jó pár nagyon csinosan nézett ki, meg az is igaz, hogy csak 17 perces volt egy-egy rész, de ahogy a Mandónál belefért a rövidebb játékidő kompromisszuma úgy itt is beleférne szerintem. Plusz ez a sorozat a Netflixen futott és ha nekik volt annyi pénzük, hogy megcsinálják ezt akkor nehogy a Disneynek ne legyen. Ilyen megjelenítéssel használhatnák az OT karaktereit fiatalon és talán a valósághű(bb) ábrázolás miatt talán még többen is néznék, mint a "sima" animációs sorozatokat.
Most, így jobban megnézve a Love, Death and Robots animációja szerintem üti a TOR trailereket:
MV5BYzU2OTFiMWMtNGYzNi00MjExLWE5NDItMmY5

MV5BNGI0ZjBhMWItNWQ5MC00MzdhLWFiYmQtYzUz

 Szóval már azon is spórolhatnak, ha "csak" a TOR-os szintet hozzák :D 

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 hours ago, Bomarr said:

Hát ha Martin hozná azt a formáját amit az utóbbi 15 évben mutatott akkor a Star Wars telis tele lenne vadiúj, érdektelen szereplőkkel akik gyakorlatilag semmi érdekeset nem csinálnak. Viszont rengeteg evés lenne benne. Meg néha feltámadna valaki akit már mind halottnak hittünk.

Vagy ha ő kapta volna a sequel trilogy forgatókönyveit, akkor valószínűleg 2030 meg 2040 között láthattuk volna a filmeket. :lol: Kiindulva abból, hogy halad az A Song of Ice and Fire 6. meg 7. részével.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet ezzel vitát robbantok ki, de most félreértés ne essék, remélem hogy a nőközpontúság nem fog magának a sorozatnak a rovására menni. Most ez alatt azt a kicsit szélsőséges esetet értem, hogy ne tólják túl a PC-t mint ahogyan azt sok mostani nők által rendezett, nőközpontúnak szánt filmnél teszik és tették, mert sokszor ez a minőség rovására megy. 

 

Egyébként egész sok éra van amit még nem érintettünk, nem nagyon határolták be hogy mikor játszódhat :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Egyébként egész sok éra van amit még nem érintettünk, nem nagyon határolták be hogy mikor játszódhat :D 

Én nekem tetszene ha az epizód 9 után játszódna és Reyt tenné a középpontba. Hogy hogyan építi újjá a Jedi rendet, kutat az erő után. Ebben lenne potenciál. És még Vulaada is beköszönhetne az Aphrából.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 perccel korábban, Iqvi írta:

Én nekem tetszene ha az epizód 9 után játszódna és Reyt tenné a középpontba. Hogy hogyan építi újjá a Jedi rendet, kutat az erő után. Ebben lenne potenciál. És még Vulaada is beköszönhetne az Aphrából.

@Iqvi Szerintem a cikk ezt az álmodat gyorsan szétfoszlatta. Amúgy én visszamennék a múltba, vagy egy nagyot a jövőbe, mindkettő esetbe több ezer év. Nem tudjuk, hogy mi van, újak lennének a karakterek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy Rey-központú sorozatnak én is örülnék, jó lenne látni, hogy mi lett vele a TROS után. A nőközpontúsággal önmagában nincs gond, volt eset, amikor tökéletesen működött (pld. Doctor Aphra), és volt, amikor nagyon erőltetettnek hatott (pld. Forces of Destiny).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Adrián írta:

@Iqvi Szerintem a cikk ezt az álmodat gyorsan szétfoszlatta. Amúgy én visszamennék a múltba, vagy egy nagyot a jövőbe, mindkettő esetbe több ezer év. Nem tudjuk, hogy mi van, újak lennének a karakterek.

Olvastam a cikket tudom mi áll benne az időszakkal kapcsolatban, konkrétan semmi konkrétum. Szerintem ez az opció is lehetséges. A múlt felé pedig most kezdenek nyitni, de még azt is kis léptékben teszik. De a legjobb az lenne ha párhuzamosan bővítenék a jövőt és a múltat is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még mindig Ezra és Thrawn sorsára lennék kíváncsi, azzal a sorozattal ha időben nem is, de térben nagyot lehetne ugrani. :)

 

Amúgy rossz belegondolni, hogy egy ilyen sűrű fél év után (mozifilm, 3 sorozat évad + a Fallen Order-t is ide venném) mozgóképes fronton most egy fél év pihenés vár ránk mire a Mandi visszatér. :( Oké, telt már el hosszabb idő is, hogy nem jött semmi de most eléggé hozzászoktattak minket a jóhoz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lenne látni Rey-t, hogy mit kezd a Jedi Renddel. Feltámasztja-e vagy új rendet alapít. De a folytatás trilógiánál filmről filmre sajnos csökkent az érdeklődés és meglátszik a bevételen. Nem súlyos a veszteség - legalábbis szerintem. Így is elmondható, hogy hatalmas siker volt, de a Disney-nél biztos nem örülnek a csökkenő tendenciának. A vezetők üzleti szemszögből gondolhatják azt, hogy ha most csinálnának egy poszt Exogol érában játszódó Rey filmet, az talán még gyengébben teljesítene.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem, ha Rey-t még valaha is viszontlátjuk filmben, az egy ep10 lesz és 10-15-20 év múlva. Én igazából sorozatban sem reménykedem, a legtöbb, amit el tudok képzelni, az egy animációs széria (és ezzel kapcsolatban is vannak olyan félelmeim, hogy minőségüket tekintve már csak olyanokat fogunk kapni, mint a Resistance).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, Dzséjt írta:

Szerintem, ha Rey-t még valaha is viszontlátjuk filmben, az egy ep10 lesz és 10-15-20 év múlva. Én igazából sorozatban sem reménykedem, a legtöbb, amit el tudok képzelni, az egy animációs széria (és ezzel kapcsolatban is vannak olyan félelmeim, hogy minőségüket tekintve már csak olyanokat fogunk kapni, mint a Resistance).

Azért a Resistance óta kaptunk egy TCW 7. évadot, ami nem ezt mutatja. :D

A Resistance készítésében nem nagyon vett részt Filoni, és ez sajnos meg is látszódik a sorozaton. Látva a Resistance bukását és a TCW sikerét, nem hiszem, hogy újra elkövetnék ugyanazokat a baklövéseket. Most már van egy elég jól bejáratott formula, tudják, hogy mi kell az embereknek

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Whill írta:

Azért a Resistance óta kaptunk egy TCW 7. évadot, ami nem ezt mutatja. :D

A TCW egy ajándék, ami egy már "lefutott" projektnek a rövidtávú felélsztése, nem egy teljesen új produktum. Az elég hülyén vette volna ki magát, ha feltámasztják a TCW-t, de Resistance szinttel. De még az is, ha csak Rebels szintet ér el. Az előző hat évad meghatározott egy minőségi kvótát, ami alá egyszerűen nem lehet menni. Hát láthatod, vanank, akik már a fénykard megváltoztatott színe miatt is úgy hisztiznek, mint egy elkényeztetett, ötéves kislány, mi lett volna, ha a minőségből is visszavesznek?

Persze ne legyen igazam (de tényleg ne!), de jelenleg úgy látom, hogy a komolyabb TV-s produkciók az élőszereplős sorozatok lesznek, az animációsok pedig megmaradnak a gyerekeknek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én rgy Rebels minőségű after Exegol sorozattal is kieggyeznék mert azt is nagyon szépen megcsinálták. Mondjuk mindenképp a legjobb egy TCW 7.évad minőséget mutató sori lenne a legjobb. 

A Resistance-nél is szép volt az animáció, talán csak a karakterek lettek kicsit furára megcsinálva. Igazából ha nem szúrják el a második évad 70%-át szerintem az se lett volna egy felejthető alkotás. Csak hát kalapos barátunk nagyon elengedte a dolgot.:|

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Iqvi írta:

Én rgy Rebels minőségű after Exegol sorozattal is kieggyeznék mert azt is nagyon szépen megcsinálták. Mondjuk mindenképp a legjobb egy TCW 7.évad minőséget mutató sori lenne a legjobb. 

A Resistance-nél is szép volt az animáció, talán csak a karakterek lettek kicsit furára megcsinálva. Igazából ha nem szúrják el a második évad 70%-át szerintem az se lett volna egy felejthető alkotás. Csak hát kalapos barátunk nagyon elengedte a dolgot.:|

A Resistance-nek szerintem alapvetően két baja volt: az inkompetens, idegesítő főszereplő, és az érdektelen történet. Az olyan horderejű történetek után, mint a Twilight of the Apprentice és a Twin Suns, nem volt sok izgalom abban, hogy egy évadon keresztül nézzük, ahogy egy állomáson hajókat javítanak és versenyeznek. Ráadásul tudtuk hova fut ki a történet, így nem lehetett úgy izgulni a szereplőkért, mint Ahsokáért, Rexért, Ezráért, vagy Kananért. Az animációs stílussal szerintem nem volt gond, egy jobban megírt sztorival és főszereplővel működhetett volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek Dzséjttel abban, hogyha Reyt valóban újralátjuk, akkor az egy esedékes Ep10 lesz vagy ha nem is számozott rész - hiszen a Skywalkerek története a 9 -el lezáródott, és itt most a vérvonali szálat mondom - akkor egy új trilógia lesz a jövőben. De a színészek kimondták, hogy nem akarnak visszatérni a szerepeikben. Persze mondhatnánk azt, hogy pénz beszél. :D

 

Amire én most számítok, az két sorozat - mindkettőről valamilyen szinten hallottunk, utóbbiról nem így:

1. Ahsoka és Sabine utazása, ahogy kutatnak Ezra (és Thrawn) után.

2. Egy olyan történet, amely kb. 13-14 évvel a TFA előtt veszi kezdetét és elmeséli mindazt, ami miatt Luke akadémiája elpusztult - mint ahogy láttuk a TLJ -ben és a Rise of Kylo Ren képregényben. Egy olyan történet, ahol a fiatal Bent látjuk, Luke kutatását a sith után, a sötét felhők gyülekezését stb. Akár még az Első Rendi harcot is láthatnánk, hogy Sloane hogyan került ki a képből. Egy ilyen sorozat, amely kb. bevezetne minket a RoKR képregénybe, nekem nagyon tetszene. :)

 

Animáció kérdésében pedig az a fő kérdés, hogy hova szeretnének animációt készíteni. A Disney gyerekcsatornáira - Disney Channel, Disney XD - vagy animációsokkal is feltöltenék a Disney+ SW -os kínálatát - mondjuk utóbbit így is, úgy is feltöltenék. :D Mert ezzel a döntéssel a pénz és a sorozat kinézetét is meghatározhatják. Azért egy gyerekcsatornára nehezen jönne egy TCW -s minőségű sorozat, de a streaming szolgáltatásra egy rövid, 10-13 részes évadokban működő animációs sorozat, amely valamennyire ötvözné a TCW és a Rebels látványát, na az ütne a legjobban. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Whill írta:

A Resistance-nek szerintem alapvetően két baja volt: az inkompetens, idegesítő főszereplő, és az érdektelen történet. Az olyan horderejű történetek után, mint a Twilight of the Apprentice és a Twin Suns, nem volt sok izgalom abban, hogy egy évadon keresztül nézzük, ahogy egy állomáson hajókat javítanak és versenyeznek. Ráadásul tudtuk hova fut ki a történet, így nem lehetett úgy izgulni a szereplőkért, mint Ahsokáért, Rexért, Ezráért, vagy Kananért. Az animációs stílussal szerintem nem volt gond, egy jobban megírt sztorival és főszereplővel működhetett volna.

A Resistance első évadával semmi baj nem volt. A másodikkal már annál több.

 

Remélem a jövőben inkább a TCW és Rebels vonalon haladnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Disney gyerekcsatornáira olyat csináljanak ami odaillő és maximum kedvcsinálónak jó de akkor ne legyen kánon mert egy Resistance szintű sorozatot én mégegyszer nem vagyok hajlandó végignézni hiába lenne ott hogy Star Wars.

 

Disney+-ra mehetne a Rebels és TCW minőség, bár én minden tekintetben inkább egy TCW minőségű sorozattal lennék elégedett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

29 perccel korábban, Dzséjt írta:

 Hát láthatod, vanank, akik már a fénykard megváltoztatott színe miatt is úgy hisztiznek, mint egy elkényeztetett, ötéves kislány

Másoknak meg mindegy mit kapnak, ha rá van "írva", hogy Star Wars, vigyorognak neki, mint a debilek.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ez elég szomorú mert a történeteket hogy fogod így megírni? :D 

Küldünk neki egy motiváló droidot. Mondjuk, hm Triple Zerot.:lol:

 

18 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Disney gyerekcsatornáira olyat csináljanak ami odaillő és maximum kedvcsinálónak jó de akkor ne legyen kánon mert egy Resistance szintű sorozatot én mégegyszer nem vagyok hajlandó végignézni hiába lenne ott hogy Star Wars.

 

Disney+-ra mehetne a Rebels és TCW minőség, bár én minden tekintetben inkább egy TCW minőségű sorozattal lennék elégedett.

Szerintem ne csináljanak sok non-canon sorozatot, mert így egy laikus könnyen megzavarodhat. Csináljanak a Disnex gyerekcsatornáira is Kánon sorozatokat, de akkor azok legyenek mellőzhetőek a nagy egész szempontjából. Amúgy se kötelező mindent nézni. 

A Disney+ pedig jó platform lenne a komolyabb animációs sorozatok shámára is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

40 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Másoknak meg mindegy mit kapnak, ha rá van "írva", hogy Star Wars, vigyorognak neki, mint a debilek.

Ez a kék fénykard azért messze nem ez a debil vonal. Inkább falon a légysz*r kategória. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.