Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

Ez nálam is érdekes. Láttam a Vademberek hajszáját tőle, illetve nemrég szedtem le a Hitleres filmjét. Azt holnap megnézem. Na meg a Thor: Ragnarokat is. 

Nem tudom elképzelni az az sw-t amit ő rendez. Illetve nem tudom elképzelni hogy az olyasféle látásmód ,humor ami az ő filmjeit jellemzi az tetszen nekem egy sw-filmben. Persze majd meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Donát írta:

Lehet pont ezért most vállalták be. Mert most végeztünk a klasszikus karakterekkel, így senki gyerekkorát nem fogja tönkretenni. :)

Ja, mondjuk lehet. Remélem addig nem fut fel semmilyen másik karakter, akiből bohócot csinálhat és földbe állíthatja. :D

12 perccel korábban, Brodie írta:

Pedig ebben biztos lehetsz, hogy ugyanazok az emberek a térdüket fogják csapkodni az olyan poénoktól, akik Luke ep8-as tejes jelenete miatt háborút akartak indítani.

Mondjuk ebben van valami. Nem mondom, hogy gyakori a jelenség, pláne nincs reprezentatív mintám, de több olyat is ismerek, aki a az Ep.8-9-en fel volt háborodva és a pokolba kívánta az egészet, de a Ragnarök meg tetszett neki. Mondván milyen bevállalós, mennyire jót tett a vérfrissítés a szériának stb.. Fene se érti ezt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Frenkie írta:

Nem tudom elképzelni az az sw-t amit ő rendez. Illetve nem tudom elképzelni hogy az olyasféle látásmód ,humor ami az ő filmjeit jellemzi az tetszen nekem egy sw-filmben.

Nem kell elképzelni, csak kapd elő a Mandalorian 8. részét ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

25 perccel korábban, pb69 írta:

Húha, hát Waititi azért egy elég merész vállalás... Ugyan kétségkívül tehetséges, de nagy tabudöntögető, és nem feltétlenül a jó értelemben. Nem tudom mennyire fog megbirkózni egy komolyabb témával és franchise-zal.

5 perccel korábban, Frenkie írta:

Ez nálam is érdekes. Láttam a Vademberek hajszáját tőle, illetve nemrég szedtem le a Hitleres filmjét. Azt holnap megnézem. Na meg a Thor: Ragnarokat is. 

Nem tudom elképzelni az az sw-t amit ő rendez. Illetve nem tudom elképzelni hogy az olyasféle látásmód ,humor ami az ő filmjeit jellemzi az tetszen nekem egy sw-filmben. Persze majd meglátjuk.

Nézzétek meg a The Mandalorian utolsó részét, szerintem az teljesen jól megmutatja, hogyan viszonyul Waititi egy SW produkcióhoz. Abban nincs semmi tabudöntögetés, semmi fura humor, semmi tiszteletlenség, stb. Sőt talán a legjobb epizód.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, pb69 írta:

Mondjuk ebben van valami. Nem mondom, hogy gyakori a jelenség, pláne nincs reprezentatív mintám, de több olyat is ismerek, aki a az Ep.8-9-en fel volt háborodva és a pokolba kívánta az egészet, de a Ragnarök meg tetszett neki. Mondván milyen bevállalós, mennyire jót tett a vérfrissítés a szériának stb.. Fene se érti ezt...

Én sem tudnám jobban kifejteni ezt a jelenséget, de rohadtul utálom.

A galaxis őrzői 2 úgy néz ki, mint egy rágógumi reklám és de szuper, a Star Wars-nál meg 2019-ben is a practical effects-re kell büszkének lenni és minden alkalommal amikor ep1-3-at nézek, elkeseredek, hogy na ilyet látványú Star Wars filmet sem fogok már látni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Dzséjt írta:

Nézzétek meg a The Mandalorian utolsó részét, szerintem az teljesen jól megmutatja, hogyan viszonyul Waititi egy SW produkcióhoz. Abban nincs semmi tabudöntögetés, semmi fura humor, semmi tiszteletlenség, stb. Sőt talán a legjobb epizód.

Már láttam.:D Csak nem tudtam hogy ő rendezte. Vagy ha akkor tudtam is már el lett felejtve. Így akkor más a tészta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Dzséjt írta:

Nézzétek meg a The Mandalorian utolsó részét, szerintem az teljesen jól megmutatja, hogyan viszonyul Waititi egy SW produkcióhoz. Abban nincs semmi tabudöntögetés, semmi fura humor, semmi tiszteletlenség, stb. Sőt talán a legjobb epizód.

Talán a rohamosztagosok lőgyakorlata az egyetlen Waititis humor benne, de az még belefér szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Brodie írta:

Talán a rohamosztagosok lőgyakorlata az egyetlen Waititis humor benne, de az még belefér szerintem.

Nálam a sorozat eddigi egyik legjobb szakasza az. :lol2: Ha ilyenek lesznek a filmjében is, megvesz kilóra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Dzséjt írta:

Nézzétek meg a The Mandalorian utolsó részét, szerintem az teljesen jól megmutatja, hogyan viszonyul Waititi egy SW produkcióhoz. Abban nincs semmi tabudöntögetés, semmi fura humor, semmi tiszteletlenség, stb. Sőt talán a legjobb epizód.

Igen, ez engem is bizakodással tölt el. Bár azért ott motoszkál bennem a kisördög, hogy mégis más egy sorozat pár epizódját rendezni, mint egy teljes filmet. Őszintén belegondolva, a Mandalorian már lefektetett egy viszonylag egységes és jól megfogható stílust. Azért ott nehéz pont egy záróepizódban teljesen más hozzáállással és hangulattal operálni. Nyilván lehet, csak garantált fiaskó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Waititi tökéletes választás új Star Wars-filmekhez, viszont én ezeket a bejelentéseket már nem igazán tudom komolyan venni. Lassan 20 különböző film és sorozat be van jelentve, és még egyikről sem tudunk szinte semmit. Jó lenne végre valami konkrétum, legalább a 2022-es filmről. Gyakorlatilag annyit tudunk, hogy valamikor majd jön egy Cassian-sorozat és egy Obi-Wan-sorozat, de én ezekkel kapcsolatban is egyre bizonytalanabb vagyok. A Marvel filmek és sorozatok egy évekre előre eltervezett és bejelentett menetrend szerint haladtak, és nagyon jót tett az egész franchise-nek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emlékszem a Solo előtt Kennedy azt is elárulta, hogy szivesen csinálnának egy Lando filmet is. Kicsit olyan ezeket hallani mintha valami ötletbörzén lennénk. Erről jut eszembe: Kevin Fiege producerkedésével is jön majd egy SW film. Tavaly mondta egy Disney fejes. Ez lenne a Waititi film vagy az majd egy tök másik lesz? Talán pár év múlva kiderül :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugye tudjuk, hogy a Mandi 2. évadja ősszel jön. Az egyik dolgozó azt mondta, hogy javában dolgoznak a vizuális effekteken - kb. 4000 vizuális effektet említett. Szóval őszre jönni fog az. Ezek mellett a Cassian forgatása június elsején indult volna, de a vírus miatt most ki tudja, hogy mikor kezdik. A Kenobi sorozat jövőre forog majd - aztán kitudja, hogy mi lesz vele még :( - de 2022 a premier dátuma. Ezekmellett a Mandi 3. évadja is készülőfélben van, aminek valószínűleg 2021 ősze lesz megint a premier - márha minden jól fog menni.

 

Rian trilógiája áll, mint a cövek, már kb. 3 hónapja semmi hír nem jött Riantől, se a Lucasfilmtől - utóbbitól még több ideje - és erre bejelentik Waititi filmjét, amely biztos, hogy nem 2022 -re fog megjelenni. A Thor 4 miatt. Nehezen hiszem el, hogy majd Taika nekikezd jövő ilyenkor forgatni egy SW filmet, miközben javában a post production részénél fog tartani a Thor filmnél. Feige producerkedése nem tudom mennyire hivatalos, de ott se kerek minden.

 

Mi jön 2022 -ben? Ez itt a nagy kérdés. Rian filmje? Akkor jelentsék már be, vagy mondják azt, hogy pápá van és akkor nem kéne már 3 és fél éve hitegetni az embereket a filmjével...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy lehet, hogy a 2022-es dátumot már törölték, csak ezt még titkolják.

 

Egyébként ezek a nevek semmit nem mondtak nekem. Ha korszakot mondtak volna az jó lenne. Egy Aphra sorozatnak örülnék, amennyiben az lenne a női sorozatos. De ennél az új szériánál azt pletykálták, hogy teljesen más korszakban fog játszódni, mint az eddigi projektek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Vagy lehet, hogy a 2022-es dátumot már törölték, csak ezt még titkolják.

Sajnos én is látok rá ésélyt, bár még reménykedek hogy lesz valami. Azt is remélem, hogy a sok feldobott ötletből végre kezd kikristályosodni valami koncepció a Lucasfilm berkein belül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Vagy lehet, hogy a 2022-es dátumot már törölték, csak ezt még titkolják.

 

Egyébként ezek a nevek semmit nem mondtak nekem. Ha korszakot mondtak volna az jó lenne. Egy Aphra sorozatnak örülnék, amennyiben az lenne a női sorozatos. De ennél az új szériánál azt pletykálták, hogy teljesen más korszakban fog játszódni, mint az eddigi projektek.

Ha ez így lenne, akkor a Disney áprilisi programfrissítésében nem szerepelt volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Yoda József írta:

Na, Disney Earnings Call-on lesz ma valami bejelentés? :D vagy így a május 4. utáni bejelentések után ne nagyon reménykedjünk?

Az ma lesz?:o Azért remélem azon is lesz valami, talán pár infó egy bizonyos Rian Jhonson filmjéről:D. Esetleg egy Rey sorozatot is bejelenthetnek ennyi jó hír után.:D Hosszú még a kívánságlistám.:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Iqvi írta:

Az ma lesz?:o Azért remélem azon is lesz valami, talán pár infó egy bizonyos Rian Jhonson filmjéről:D. Esetleg egy Rey sorozatot is bejelenthetnek ennyi jó hír után.:D Hosszú még a kívánságlistám.:lol:

Na várj, ezt lehet benéztem... ez lehet tegnap volt... akkor nem is volt semmi :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Értem. És van arra esély, hogy a 2022-es filmet áttolják 2023-ra?

Ez nagyban függ attól, hogy mi lesz az Avatar sorsa. Ugye jövő decemberben fog érkezni a 2. rész és utána 2 évenként fog mozikba kerülni. Ha a SW filmet eltolják egy évvel, akkor az Avatart is elfogják és akkor kb. minden fog csúszni egy évvel.

 

Amúgy hihetetlen, hogy Taika filmje tuti biztos, hogy nem a 2022 -es film lesz. És arról a filmről még mindig nem tudunk semmit. Csak a Lucasfilm. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Celebration-ig még sok idő van... Szerintem addig már nem fognak bejelenteni semmit.

 

Valószínűleg lesz egy "The future of Star Wars animation", meg lesz egy "The future of Star Wars theatrical releases" panel.

 

Már ha lesz Celebration

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

56 perccel korábban, Yoda József írta:

A Celebration-ig még sok idő van... Szerintem addig már nem fognak bejelenteni semmit.

 

Valószínűleg lesz egy "The future of Star Wars animation", meg lesz egy "The future of Star Wars theatrical releases" panel.

 

Már ha lesz Celebration

Vagy Online tartják meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.