Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

2 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Szerintetek valamikor a jövőben felfedik magukat a Galaxis előtt az ismeretlen régió hatalmai, például a Chissek vagy a Gryskek? Szerintem egy érdekes történetet lehetne alkotni egy ilyen Galaxissal.

Ezekről szinte semmit nem tudok, szóval felőlem jöhet. Így vagyok bármivel az ismeretlen régióval kapcsolatban. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ezekről szinte semmit nem tudok, szóval felőlem jöhet. Így vagyok bármivel az ismeretlen régióval kapcsolatban. 

Lehet hogy a Ascendancy trilógia ennek a kitárulkozásnak ágyaz meg, ha van ilyen terv a jövőre nézve. Azt legalább annyira várom mint a High Republic projektet. @Darth Cupsy legacy canon version 2.0 is coming:evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Szerintetek valamikor a jövőben felfedik magukat a Galaxis előtt az ismeretlen régió hatalmai, például a Chissek vagy a Gryskek? Szerintem egy érdekes történetet lehetne alkotni egy ilyen Galaxissal.

Látok rá esélyt. A Thrawn: Árulásban elhangzik egy mondat, melyben azt mondják, hogy a gryskeken kívül is vannak még ott veszélyes elemek. Ki tudja? Talán az Exegol utáni időkben jön majd egy inváziós sztori.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Talán az Exegol utáni időkben jön majd egy inváziós sztori.

Valószínűnek tartom hogy ez a Gryskekkel fog megtörténni, de remélem hogy csak jóval az Exegoli csata után, legalább 500 évvel. Kijár már a galaxisnak a béke.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

31 perccel korábban, Iqvi írta:

Valószínűnek tartom hogy ez a Gryskekkel fog megtörténni, de remélem hogy csak jóval az Exegoli csata után, legalább 500 évvel. Kijár már a galaxisnak a béke.

Én nem tartom egyértelműnek, hogy pont velük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Én nem tartom egyértelműnek, hogy pont velük.

Pedig elég egyértelműnek tűnik, hogy a Gryskek jelentik a fenyegetést ami az Ismeretlen Régióvan rejtőzködik, hiszen eddig három könyvet szántak rá hogy felépítsék őket, és valószínűnek tartom hogy az Ascendancy trilógiában is rajtuk lesz a hangsúly.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Pedig elég egyértelműnek tűnik, hogy a Gryskek jelentik a fenyegetést ami az Ismeretlen Régióvan rejtőzködik, hiszen eddig három könyvet szántak rá hogy felépítsék őket, és valószínűnek tartom hogy az Ascendancy trilógiában is rajtuk lesz a hangsúly.

Már a The High Republic is behozza a nihileket. És akkor lehet, hogy még ott is lesz két ellenséges frakció. A Thrawn Árulásban történik először egyértelmű utalás arra, hogy nem csak a gryskek az egyedüli fenyegető erők.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Már a The High Republic is behozza a nihileket. És akkor lehet, hogy még ott is lesz két ellenséges frakció. A Thrawn Árulásban történik először egyértelmű utalás arra, hogy nem csak a gryskek az egyedüli fenyegető erők.

De a nihilek egy vegyes fajú fosztogató horda lehet inkább, ami maximum lokális problémákat okoz, és valószínűnek tartom hogy egy idő után el fognak tűnni, egyes fajok csatlakoznak a köztársasághoz, lásd twilekek stb. Azt pedig nem vonom kétségbe, hogy az ismeretlen régiók ne lenne tele potenciális veszéjforrásokkal, hiszen semmit nem tud róla a galaxis, és fordítvs. Viszont a gryskeket eddig nagyon markánsan építették mint ellenfél, akik a Birodalommal is szembe mernek szállni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 06. 04. - 10:06, Iqvi írta:

De a nihilek egy vegyes fajú fosztogató horda lehet inkább, ami maximum lokális problémákat okoz, és valószínűnek tartom hogy egy idő után el fognak tűnni, egyes fajok csatlakoznak a köztársasághoz, lásd twilekek stb. Azt pedig nem vonom kétségbe, hogy az ismeretlen régiók ne lenne tele potenciális veszéjforrásokkal, hiszen semmit nem tud róla a galaxis, és fordítvs. Viszont a gryskeket eddig nagyon markánsan építették mint ellenfél, akik a Birodalommal is szembe mernek szállni.

De nem lepődnék meg, ha kiderülne, hogy a gryskek is csak egy másik, erősebb fajt szolgálnak, és a hódítási tevékenységük, valami nagyobb dolognak a része.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon a 20-as évek SW filmjei megint merőben mások lesznek, mint a 10-es éveké? Én valahogy azt éreztem, hogy a 10-es évek mozgóképes alkotásainak hátterében részben az eredeti trilógia rajongóinak s*ggnyalása zajlik. Szerintem már eleget nosztalgiáztak az első generációba tartozók. Az előzményeket és A klónok háborúján felnőtt nemzedéknek is tartogatnak valamit? Most már ez a nemzedék is vágyik valami nosztalgiázásra. Lesznek az új filmekben hatalmas, gyönyörű paloták mesés környezetben, óriási városbolygók, epikus fénykardcsaták, politika és cselszövés, Erőhasználók erős középpontba állítása?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 minutes ago, Ody Mandrell said:

Szerintem legyen valami új és ne a régiekből akarjanak megélni. 

Viszont van megannyi karakter, akiknek én kíváncsi lennék a múltjára. Persze nem mozgóképes formában, de azért remélem, az irodalom foglalkozik majd pl. Landóval, Dookuval, Qui-gonnal is.

Filmekből természetesen jöhetnek új(abb) dolgok, de más médiumokat illetően bízom benne, hogy kapunk olyan műveket (is), amelyek például a fent említett három figurát helyezik előtérbe. Dookuról meg Qui-gonról jelent már meg könyv, azonban szerintem lehetne még velük bőven foglalkozni. Landóval meg pláne. A Rebelsben ugyan felbukkant, meg a Solóban is láthattuk, de meglátásom szerint az ő karakterével is lehetne valamit kezdeni, akár csak egyetlen könyv erejéig. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A High Republic történetei, valamint az előttünk álló mozifilmek vízválasztók lesznek ebből a szempontból. Kiderül, hogy tudnak-e újszerű, friss tartalmakat gyártani úgy, hogy az hosszabb távon életképes maradjon, megőrizve a Star Wars szellemiségét. Én bízom benne, hogy így lesz.

 

Bár a filmek valószínűleg jó időre végeztek a Skywalker Saga korszakával, a következő években azért még érkeznek ekkor játszódó sorozatok (Mandalorian, Kenobi, Cassian Andor), amik kiegészíthetik adott karakterek életútját. Szerintem könyvek/képregények terén is biztos visszatérünk még ezen korszak szereplőihez, mert valóban számos olyan karakter van, akivel még érdemes lenne foglalkozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

54 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Lesznek az új filmekben hatalmas, gyönyörű paloták mesés környezetben, óriási városbolygók

Na igen. A Külső Gyűrű legprimitívebb bolygóiból nekem már elegem van. Nem magából, a Külső Gyűrűből, mert ott is vannak magaskultúrák, amiket be lehetne mutatni, de valamiért mindig olyan bolygóra jutunk el, ahol egy-két párafarmon, cantinán, poros űrkikötőn kívül nincs semmi. Persze ez így olcsóbb és kényelmesebb is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Dookuval, Qui-gonnal is.

Dooku: Az Elveszett Jedi, Mester és Tanítványa. Lando esetében még ott van a Végső Dpbást, de azt csak akkor olvasd ha már tényleg nincs mit. 

 

1 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Na igen. A Külső Gyűrű legprimitívebb bolygóiból nekem már elegem van. Nem magából, a Külső Gyűrűből, mert ott is vannak magaskultúrák, amiket be lehetne mutatni, de valamiért mindig olyan bolygóra jutunk el, ahol egy-két párafarmon, cantinán, poros űrkikötőn kívül nincs semmi. Persze ez így olcsóbb és kényelmesebb is.

Ezzep én is egyetértek, bármennyire is szeretem az új filmeket, emlékezetes helyszín nem sok akadt, ami nekem nagyon tetszett az a Canto Bight, az Ach-to, illetve az Exegol

 A hétben sajnos nagyon sajnálom hogy a Hosnian Prime csak rgy snitt erejéig bukkant fel, és mozgóképen azóta se foglalkoztak vele. Alapvetően az egész Külső Gyűrű eddig olyan, mintha csak elvétve lennének olyan helyek, amik nem a civilizáció határán mozognak.

1 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

A High Republic történetei, valamint az előttünk álló mozifilmek vízválasztók lesznek ebből a szempontból. Kiderül, hogy tudnak-e újszerű, friss tartalmakat gyártani úgy, hogy az hosszabb távon életképes maradjon, megőrizve a Star Wars szellemiségét. Én bízom benne, hogy így lesz.

A High Republicban talán végre újra jobban bemutatják majd a Mag, és a belső bolygók világait, a Külső, ekkor még primitívebb, Gyűrű helyett. Remélem hogy az új filmekben pedig igazán látványos helyszíneket kapunk vizuálisan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 minutes ago, Iqvi said:

Dooku: Az Elveszett Jedi, Mester és Tanítványa.

Tudom, írtam is, hogy jelentek már meg regények róluk, de lehetne még velük foglalkozni. ;)

 

A végső dobás meg inkább Solo-regény, amelyben Lando csak mellészereplő, nem? Tehát nem kifejezetten rá fókuszál. Én olyan művet csípnék, amelyben Lando az elsődleges, főfőszereplő. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Iqvi írta:

 A hétben sajnos nagyon sajnálom hogy a Hosnian Prime csak rgy snitt erejéig bukkant fel, és mozgóképen azóta se foglalkoztak vele.

Hát persze, mivel felrobbant :P :evil::D

Idézet

A High Republicban talán végre újra jobban bemutatják majd a Mag, és a belső bolygók világait, a Külső, ekkor még primitívebb, Gyűrű helyett. 

Ebben nem bíznék, elvégre az eddigi promó cuccokban az egyik főtétel, hogy a Jedik afféle rangerekként kószálnak a külső területeken illetve, hogy majd a Coruscantról is kivonulnak.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

36 perccel korábban, caseyjones írta:

 

A végső dobás meg inkább Solo-regény, amelyben Lando csak mellészereplő, nem?

Nem, ő az egyik főszereplő, és az egyik múltbéli szál is rá fókuszál.

 

35 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Hát persze, mivel felrobbant :P :evil::D

De nem törölték ki a múltbéli létezését:evil:.

 

36 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Ebben nem bíznék, elvégre az eddigi promó cuccokban az egyik főtétel, hogy a Jedik afféle rangerekként kószálnak a külső területeken illetve, hogy majd a Coruscantról is kivonulnak.

Ezt tudom, de például el tudom azt képzelni, hogy a Jedi templomban, és a Coruscanton több időtt töltenek majd az elején, és utalhatnak is a belső bolygókra is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Ebben nem bíznék, elvégre az eddigi promó cuccokban az egyik főtétel, hogy a Jedik afféle rangerekként kószálnak a külső területeken illetve, hogy majd a Coruscantról is kivonulnak.

Én el tudnám képzelni, hogy a külső peremvidéki területeken bemutatkoznak eddig ismeretlen kultúrák és civilizációk, egzotikus és változatos helyszíneket tárva elénk. Ott van pl. a Felucia, ami szerintem a Star Wars egyik leggyönyörűbb és fantáziadúsabb helyszíne, pedig technológiailag nem domináns (farmerek és bennszülöttek lakják) és távol esik a Magtól. De hasonló helyszín pl. a Saleucami is. Ilyen világokból látnék szívesen még többet. Szerintem kaphatunk kreatív világokat attól függetlenül, hogy a Külső Gyűrűben vagy a Magban vagyunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Bence1997 írta:

Úgy tűnik, hogy a mozgolódásokból ítélve megkapjuk a TESB 40. évfordulója alkalmából a From a Certain Point of View 2. részét...

Igen, elég valószínű, ugyanis az első rész írói azok, akik twittelgetnek erről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.