Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

3 perccel korábban, Dzséjt írta:

Minél kidolgozottabb és részletesebb egy képkocka, annál tovább tart a renderelése.

Én már annak is örülnék, ha a következő animációs sorozat nem stilizált lenne, nem kívánnám feltétlen a legtűélesebb mai videójáték grafikát, de majd talán egyszer ilyen is lesz. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Normális világban ilyen körülmények elő sem fordulhatnának, hogy az téma (ne adj Isten pozitívum) legyen egy forgatókönyvírónál, hogy mit csinál a takaró alatt. Mi lenne ha éttermem lenne és az számítana, hogy a szakács szeresse a szadomazo szexet? :D

De fordítsuk meg, mi lenne ha Clint Eastwood pl. örülne ha fehér, hetero férfiak filmjeit nézhetné?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én eddig nagyon elégedett vagyok a Disney-érával úgyhogy minden készülő projektet, igy ezt is érdeklödve várom és arra számitok hogy jól fogok szórakozni rajta. Ami Leslye Headlandet illeti: a filmográfiája nem valami meggyőző úgyhogy remélem hamarosan valami érdekeset is elárul a projektről. Mert a forgatókönyviróinak a bőre szine vagy hogy mi van a lábuk között nem igazán érdekel. Mostanában egyébként erről nyilatkozni szinte megszokottnak számit, mivel ezzel akarnak jó pontokat szerezni a sajtónál. Ami mindaddig oké amig maga a produktum is oké. Én ezügyben bizakodó vagyok. A Disney-nél eddig adtak a minőségre, még akkoris ha ennek újraforgatások voltak az árai.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Bomarr, abban igazad van, hogy minőségi volt az eddigi Disney-cucc, de sokra megyek vele, ha ott van/lesz benne a kötelező vörös farok (nem tudom, hogy mennyire ismerős még ez a kifejezés 2020-ban, de senki ne ÚGY értse...).A legutóbbi Pixar film is tök jó volt, erre a film középen beugrik a travi rendőr, hogy a párja gyerekeiről beszéljen. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Brodie írta:

@Bomarr, abban igazad van, hogy minőségi volt az eddigi Disney-cucc, de sokra megyek vele, ha ott van/lesz benne a kötelező vörös farok

Ráérsz akkor háborogni ha ez bekövetkezik. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem azt mondtam, hogy ez a vég. Csak egy példa, hogy már bekövetkezett.

 

Kinek hol van a határ, emberfüggő. 

Valakit az borít ki, hogy lány az új trilógia főszereplője. Nekem ezzel semmi gondolom nincs, sőt még csak nem is gondolom, hogy a 'girl power' miatt lenne.

Valakit az borított ki, hogy fekete rohamosztagos van benne. Ezt sem értettem. Miért ne lehetne?

Ráadásul nem azért lettek megírva, hogy legyen lány meg néger, hanem karakterek, akiknek ez az egyik tulajdonságuk.

 

De pl. ez a kis jelenet mindig felcseszi az agyamat. Ráadásul ez már vállaltan ideológiai okokból szerepel benne, a kötelező kvóta okán.

Ez már azért lett leforgatva, hogy legyen homoszexuális jelenet a Star Wars-ban.

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

36 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Én már annak is örülnék, ha a következő animációs sorozat nem stilizált lenne, nem kívánnám feltétlen a legtűélesebb mai videójáték grafikát, de majd talán egyszer ilyen is lesz. :) 

Én is csípnék egy ilyet, de szerintem ez megmarad a videojátékok szintjén. Azért az nagyon sokba fájna, ráadásul a mai technikák miatt már eleve fel kéne bérelni színészeket a motion picture-höz, akkor meg akár le is forgathatják vele. Nem véletlen, hogy a stilizált animációs filmek maradtak meg, és az olyan alkotások, mint a Final Fantasy vagy a Beowulf megmaradtak ritkaságnak. És valahol igaz. Minek béreld fel Angelina Joliet, hogy játsszon el egy animált karaktert, aki úgy néz ki, mint Angelina Jolie. Vagyis megfizetted a színészt és az animátorok seregét is. Akkor már inkább játssza el élőben a karaktert Jolie, és megspóroltad az animátorok seregét. :) 

Szóval szerintem ez a fajta animáció megmarad a videojátékoknak, ami valahol azért jó, mert így azok is moziszerűek lehetnek. Szerintem a Star Wars Jedi: Fallen Order simán odaállhat a filmek és sorozatok mellé. Az animációs sorozatoknak meg marad a stilizált forma. De én ezen a téren elégedett lennék már azzal, ha visszatérnénk a TCW szintjére. Igazából nincs bajom látványilag se a Rebelsszel, se a Resistance-szel, de a TCW minden téren egy sokkal magasabb szintet képviselt, amit főleg a 7. évadon nagyon lehetett érezni.

 

Én azt a csókjelenetet legutóbb már észre sem vettem. Egyrészt iszonyú jelentéktelen jelenet, másrészt megszoktam, mint Vader "noooo"-ját az ep6-ban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Dzséjt írta:

Azért az nagyon sokba fájna, ráadásul a mai technikák miatt már eleve fel kéne bérelni színészeket a motion picture-höz, akkor meg akár le is forgathatják vele. Nem véletlen, hogy a stilizált animációs filmek maradtak meg, és az olyan alkotások, mint a Final Fantasy vagy a Beowulf megmaradtak ritkaságnak. És valahol igaz. Minek béreld fel Angelina Joliet, hogy játsszon el egy animált karaktert, aki úgy néz ki, mint Angelina Jolie. Vagyis megfizetted a színészt és az animátorok seregét is. Akkor már inkább játssza el élőben a karaktert Jolie, és megspóroltad az animátorok seregét. :) 

Én csak úgy gondoltam, hogy az animációs sorozatokhoz nem kellenek sztárok, megcsinálják a motion capture-t és oda már szinte olyan arcot varázsolnak amilyet akarnak és itt nem arra gondolok, hogy ráteszik valami sztár arcát, hanem valami teljesen újat, vagy mondjuk a mo-cap-os ember arcát. Így a gázsin spórolsz, díszleten, jelmezeken spórolsz amiket aztán rá lehet költeni az animátorokra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

36 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Én csak úgy gondoltam, hogy az animációs sorozatokhoz nem kellenek sztárok, megcsinálják a motion capture-t és oda már szinte olyan arcot varázsolnak amilyet akarnak és itt nem arra gondolok, hogy ráteszik valami sztár arcát, hanem valami teljesen újat, vagy mondjuk a mo-cap-os ember arcát. Így a gázsin spórolsz, díszleten, jelmezeken spórolsz amiket aztán rá lehet költeni az animátorokra.

Ha világsztárok nem is, de ismert nevek még a TCW-ben és a Rebelsben is megfordultak. És attól még a színészt ugyanúgy meg kell fizetni a mo-capért. Ma már nem csak a mozgást, de az arcmimikát is átadják, szóval kell a jó színész. Nem véletlen válogatnak már a videojátékokhoz is olyan embereket, akik, ha máshol nem, sorozatokban azért szerepeltek már. Lehet, hogy Cameron Monaghan nem kapott annyit Cal Kestisért a Fallen Orderben, mint Jerome Valeskáért a Gothamben, de tuti többet kapott, mint Dee Bradley Baker mondjuk egy TCW szerepért, pont azért, mert Baker csak a hangját adta, Monaghan viszont a színészi játékát és az arcát is. Most képzeld el, ha az egész Rebelsben Freddie Prinze Jr.-nak nem "csak" a hangját kell megfizetni, hanem a színészi játékát és az arcát is. Kanan máris többe kerül, pedig még Prinze Jr. se annyira húzónév.

A díszletek és jelmezeken sem feltétlen spórolsz akkora összegeket, hiszen azokat digitálisan kell megalkotni. Márpedig egy ruha szimulálása baromi drága (a TCW hatodik évadának utolsó részében pont azért nem hordja Dooku a szokásos köpenyét, mert ezen is spóroltak - és pl. ezért nincs sok köpenyes alak a Rebelsben sem). A haj szimulálása is iszonyú erőket vehet el, ezért is szeretnek stilizált hajat használni. És egy épület sem olcsó mulatság, hiszen az onnantól egy objektum, ami beleszámít a fényekbe, árnyékokba, memóriába, stb. Ezt a vizuális novella készítésében magam is megtapasztalom. Én úgynevezett ghost lightokat használok, ami a valódi fény/árnyék szimulációhoz képest nagyon nem erőforrásigényes, de még így is sokszor kiszórok dolgokat a képről (még akkor is, ha magán a képen amúgy nem is látszódik az objektum), hogy kevesebbet izzadjon a CPU és a VGA és gyorsabban végezzek.

Szóval összességében, pláne tévésorozat szintjén, nem jönnének ki olcsóbban egy CGI sorozattal, amennyiben az fotorealisztikus, nem stilizált.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Brodie írta:

Ráadásul ez már vállaltan ideológiai okokból szerepel benne, a kötelező kvóta okán.

Ez már azért lett leforgatva, hogy legyen homoszexuális jelenet a Star Wars-ban.

 

JJ. Abrams úr? Nagyon nagy megtiszteltetés hogy ön itt fórumozik. Mivel pontosan leírta miért van benne ez a jelenet a filmben, ön ott volt a forgatáson, söt ön találta ki.

 

Viccet félretéve, nem unjátok még hogy minden topicba ezt a témát felhozzátok? Halvány lilla gőzöd sincs milért van benne ez a jelenet hisz még az USA-ban sem voltál, nem a forgatáson, sőt az ötletelésen sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Frenkie írta:

 

JJ. Abrams úr? Nagyon nagy megtiszteltetés hogy ön itt fórumozik. Mivel pontosan leírta miért van benne ez a jelenet a filmben, ön ott volt a forgatáson, söt ön találta ki.

 

Viccet félretéve, nem unjátok még hogy minden topicba ezt a témát felhozzátok? Halvány lilla gőzöd sincs milért van benne ez a jelenet hisz még az USA-ban sem voltál, nem a forgatáson, sőt az ötletelésen sem.

Nem én vagyok JJ Abrams, sőt még az USA-ban sem voltam (most nem is bánom), de szerencsére itt mucsán is van internet, és itt is el lehet olvasni, hogy JJ Abrams úr mit nyilatkozott erről, hogy miért van benne ez a jelenet: "in the case of the LGBTQ community, it was important to me that people who go to see this movie feel that they’re being represented in the film.

 

Speciel én voltam az, aki nem akarta ezt ebben a topikban felhozni. Egyébként de, rohadtul unom már ezt a témát.

És baromira nem élvezem azt sem, hogy én vagyok itt a falu bolondja, csak mert kiszólok a kórusból, de egyelőre még nem tudom megállni, hogy szó nélkül hagyjam, de természetesen ez sem tart örökké.

 

És akkor még felhozhatnám azt is, hogy sokszor itt az van lehurrogva, aki az esemény bekövetkezése után is tartja az addigi véleményét, amiben előtte teljes egyetértés volt, hogy ez hülyeség/szarság.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok, bocs meg kell kérdeznem valamit. Nincs most sok időm a fórumra, ha volt róla szó elnézést.

Egy haverom jött egy "infóval", miszerint az egész ST "legends" besorolást kaphat és új filmek jönnek a helyükre..

KIZÁRT!!! Mondtam, majd be sem akartam írni ide, de rá vitt a lélek.

Valóban felreppent egy ilyen pletyka? Köszi!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, csoli1138 írta:

Valóban felreppent egy ilyen pletyka? Köszi!

Igen, mondjuk az egész egy h*lyegyerek videójából jött, aki valami sityakot viselt és azt mondta, hogy a Lucasfilmen belül Kathleen veszélyben van, hamarosan kirúgják, a videójában elsőnek csak arról nyilatkozik, hogy a TLJ lesz eltörölve, végül az egész ST -ről ezt mondja. :D És ezt kb. annyira hihetően adja elő, hogy alig foglalkoztak vele... egészen mostanáig, amíg egy drágalátos magyar oldal is lehozta. Na vajon kik? :P

Mondjuk még így is elviselhetőbb, mint Mike Zeroh, aki naponta ont ki magából legalább 10 videót a nagyon frappáns "X Destroys Y" mondatokkal és hogy nagyobb legyen a nézettsége, ha az emberek ráakarnak keresni a Star Wars Explained -re (ugye az egyik, hanem a legjobb külföldi YT -er) akkor többségében az ő videói jelennek meg. De ez az ember egyszerűen felfoghatatlan, hogy még mindig működik... és ezért pénzt kap!!! Amúgy már-már szánalmas, hogy minden videója kb. arról szól, hogy KK hamarosan lemond, Favreau, Filoni és Feige veszik át a stafétát és ja igen... Lucas is újra beszáll... Brie Larson is SWt rendez... vagyis játszik majd... vagyis tudjátok, hogy lesz Windu sorozat is? :lol::lol2:

 

Én legalábbis ezeket láttam nála a hétvégén... na nem gyarapítottam a nézettségét, inkább megnéztem egy lejárató videót, ahol Mike Zeroht egy gyerek kifigurázza azzal, hogy 1 hétig az ő videóit nézi és kb. a végére teljesen megőrül. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bence1997 írta:

Mondjuk még így is elviselhetőbb, mint Mike Zeroh, aki naponta ont ki magából legalább 10 videót a nagyon frappáns "X Destroys Y" mondatokkal és hogy nagyobb legyen a nézettsége, ha az emberek ráakarnak keresni a Star Wars Explained -re (ugye az egyik, hanem a legjobb külföldi YT -er) akkor többségében az ő videói jelennek meg. De ez az ember egyszerűen felfoghatatlan, hogy még mindig működik... és ezért pénzt kap!!!

Én már számtalan videóját jelentettem amúgy youtube-on, hogy álhíreket terjeszt, de semmi sem történt.

Amit még szintén furcsának tartok, azok a kommentelői, akik szerintem botok, vagy nem is tudom... Sokszor szórópróbaszerűen kiválasztok néhány kommentelőt a videói alatt és nemes egyszerűséggel megkérdezem, hogy "Mondott már neked bármit is Mike Zeroh, ami végül igaznak bizonyult? Miért hiszel neki?". És még soha, egyetlen egy rajongója sem válaszolt nekem sosem. Ebből gondolom, hogy a nézői és kommentelői is botok (bár nem tudom, hogy mennyire lehet ezt megvalósítani Youtube-on...)

 

1 órával korábban, Bence1997 írta:

Én legalábbis ezeket láttam nála a hétvégén... na nem gyarapítottam a nézettségét, inkább megnéztem egy lejárató videót, ahol Mike Zeroht egy gyerek kifigurázza azzal, hogy 1 hétig az ő videóit nézi és kb. a végére teljesen megőrül

Na ez felkeltette az érdeklődésem, belinkeled? :D

 

Amúgy megszámoltam, 14 videót fosott ki magából az elmúlt 24 órában... Ennek ennyire nincs élete?

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Csoli! Józan paraszti ésszel beláthatod, hogy már az is ökörség, hogy ez egyáltalán felmerült. :)

Én ezt nagyon hamar beláttam, hisz még utánaolvasni is lusta voltam. Idejöttem megkérdezni, mennyire forrt fel a net ettől nonszensztől. Köszi fiúk. Hagyhatjuk is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Na ez felkeltette az érdeklődésem, belinkeled? :D

Tessék. :) Amúgy nem szó szerinti megőrülést kell érteni, viccesen elő van adva, de a lényeg tisztán látszik. :D Még a TROS előttről itt egy fél órás videó:

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, a The Bad Batch animációs sori be lett jelentve. Noah és Coray ezt kb. a TCW lezárása után kezdték el híresztelni, hogy készülőben van a Rebels sequel mellett egy másik sorozat, amely a TCW után játszódik. Látni fogjuk benne Rexet és Ahsokát később azonban úgy hivatkoztak rá, hogy a főszereplők a Bad Batch tagjai lesznek. Wáó! :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Srácok, bocs meg kell kérdeznem valamit. Nincs most sok időm a fórumra, ha volt róla szó elnézést.

Egy haverom jött egy "infóval", miszerint az egész ST "legends" besorolást kaphat és új filmek jönnek a helyükre..

KIZÁRT!!! Mondtam, majd be sem akartam írni ide, de rá vitt a lélek.

Valóban felreppent egy ilyen pletyka? Köszi!

Ezen én egy jó nagyot röhögtem. Még ha igaz is lenne. Szegény Carrie Fisher nincs köztünk. Tudnának egy jó alternatív folytatást csinálni nélküle? Nyilván nem.

20 órával ezelőtt, Nabopolasszar írta:

Mondjuk arra én sem tennék túl nagy összeget, hogy Kennedy szerződését majd meghosszabítják, és valóban érezhető néhány helyen a staféta átadása, de azt kizárt, hogy az ST-t eltöröljék

Abban én is látok realitást, hogy Kennedy szerződésénél nem lesz hosszabbítás. Nincs bajom vele, csak látok némi igazságot abban. hogy a folytatás trilógiánál filmről filmre volt valamennyi visszaesés. A Skywalker koránál, a trilógia zárónál megtörtént az, hogy a zárásra valamennyivel megint kevesebben ültek be. Ha jól emlékszem A Sithek bosszújánál A klónok támadásához képest több volt a mozinéző. Tehát az előzmény trilógiánál legalább a zárásra többen voltak kíváncsiak, mint a középső részre.

16 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Na, a The Bad Batch animációs sori be lett jelentve. Noah és Coray ezt kb. a TCW lezárása után kezdték el híresztelni, hogy készülőben van a Rebels sequel mellett egy másik sorozat, amely a TCW után játszódik. Látni fogjuk benne Rexet és Ahsokát később azonban úgy hivatkoztak rá, hogy a főszereplők a Bad Batch tagjai lesznek. Wáó! :o

Remélem ez azt jelenti, hogy számíthatunk Lázadók folytatásra is. Elképzelhető, hogy a Bad Batch és a Lázadók folytatás egyszerre  menjen?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Abban én is látok realitást, hogy Kennedy szerződésénél nem lesz hosszabbítás. Nincs bajom vele, csak látok némi igazságot abban. hogy a folytatás trilógiánál filmről filmre volt valamennyi visszaesés. A Skywalker koránál, a trilógia zárónál megtörtént az, hogy a zárásra valamennyivel megint kevesebben ültek be. Ha jól emlékszem A Sithek bosszújánál A klónok támadásához képest több volt a mozinéző. Tehát az előzmény trilógiánál legalább a zárásra többen voltak kíváncsiak, mint a középső részre.

A Sithek valószínűleg azért hozott többet, mert Vader megjelent benne.

11 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Remélem ez azt jelenti, hogy számíthatunk Lázadók folytatásra is. Elképzelhető, hogy a Bad Batch és a Lázadók folytatás egyszerre  menjen?

Noah és Corey régebben azt mondták, hogy a Rebels sequel idén novemberben érkezik. De valószínűleg a COVID betett ennek. Most Corey azt mondta, hogy a hiátus miatt - a Cassiant még el se kezdték forgatni és valószínűleg a Mandi 3. évadát se fogják elkezdeni idén - a Rebels sequel esélyes, hogy jövő ősszel fog érkezni.

 

Egyelőre így nézhet ki a Disney+ kínálata:

- 2020. ősz - Mandalorian 2. évad

- 2021. eleje - The Bad Batch (esélyes, hogy a TCW -hez hasonlóan ez is februárban kezdjen, kell a Disney+ -nak concent de nagyon, a vírus miatt meg különösen előnyben lehetnek az animációs sorozatok)

- 2021. nyara/ősze - Cassian sorozat

- 2021. ősze - Rebels sequel

 

Persze ez csak spekuláció a részemről, de esélyes egy ilyen menetrend. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.