Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

@Iqvi koma megértem, hogy szereted az angolt, de ez magyar nyelvű fórum, szóval ha lehetne akkor magyarul. :) 

Amíg nincs lefordítva hivatalosan a Mandalorian, abból minden idézetem eredeti nyelcen lesz. Are you threatening me master jedi?:evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk már ott lehetett sejteni a dolgot, hogy a plakáton egyrészt nem többes számban írták a bejelentéseket. Továbbá főleg a nyári programokra mentek rá (Artemis Flow - június, MuppetsNow - július, Phineas & Ferb - nyár). Szóval ha lesz is valami hír, azt valószínűleg augusztusban teszik közzé, online - ugye Celebration miatt. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lesz itt már a Celebration-ig semmi. Ha nagyon be akartak volna jelenteni valamit ilyen korán, azt megtették volna 4-én.

 

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Persze az még mindig kérdéses, hogy lesz-e celebration. 

 

Ha élőben nem is lesz, valamilyen online esemény, ami azt helyettesíti, tuti lesz.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 perccel korábban, Yoda József írta:

Nem lesz itt már a Celebration-ig semmi. Ha nagyon be akartak volna jelenteni valamit ilyen korán, azt megtették volna 4-én.

Akkor volt bejelentés: egy újabb hír, ami csak arról szólt, hogy lesz +1 projekt. :D Konkrétabb infók jöhetnének, már nem azért. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

A Snyder Cut bemutatásán felbuzdulva, rajongók elkezdtek kampányolni a Solo 2-ért, ha a Snyder Cut nagy siker lesz talán még esély is lesz rá mondjuk a Disney+ -on.

Remélem, sikeres lesz a kampány. :)Őszintén szólva most éppen úgy érzem, sokkal szívesebben nézném meg a Solo folytatását, mint egy teljesen új érában játszódó új történetet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem tudom...

Azt szoktam mondani hogy új korszakban játszódó történetekre vagyok inkább kíváncsi, új karakterekkel. De a Soloval valamit elkezdtek, amit akár Han Solo nélkül de jó lenne folytatni. 

Qi'ra főnöke esetleg kaphatna egy saját filmet. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb két animációs sorozatról pletykálnak a Rebels Sequel mellett. Az egyik egy 2D-s animációjú show a pletyka szerint míg a másik CG animációjú lesz, mint a Clone Wars.

 

https://thedirect.com/article/two-more-star-wars-animated-shows-rumored-to-be-in-development

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 05. 26. - 12:10, Darth Cupsy írta:

A Snyder Cut bemutatásán felbuzdulva, rajongók elkezdtek kampányolni a Solo 2-ért, ha a Snyder Cut nagy siker lesz talán még esély is lesz rá mondjuk a Disney+ -on.

Annyiból necces, hogy a Snyder Cut tudtommal egy javarészt már kész film, pár dolog hiányzik még hozzá, hogy teljesen befejezett legyen. Ehhez képest a Solo2-vel egy teljesen új filmet kellene leforgatni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, pb69 írta:

Annyiból necces, hogy a Snyder Cut tudtommal egy javarészt már kész film, pár dolog hiányzik még hozzá, hogy teljesen befejezett legyen. Ehhez képest a Solo2-vel egy teljesen új filmet kellene leforgatni.

Én csak arra gondoltam, hogy ha az számottevően sikeres lesz akkor a Disney elgondolkodik azon, hogy az ilyen petíciókban, rajongói kérlelgetésekben valóban van potenciál, mert ha megkapjuk őket akkor a nézők valóban kíváncsiak rá nagy számban és meg is nézik és esetleg nekilátnak megcsinálni :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem itt nem feltétlen kell a dollárokkal és centekkel dobálózni, Cupsy egyszerűen csak arra gondol, hogy, ha a Disney és a Lucasfilm látná, mennyire lelkesednek egy esetleges folyatásért a rajongók, akkor hajlandóságot mutatnának arra, hogy valamilyen formában (mozi, Disney+-direct film, sorozat) megvalósítsák. És én is így vélem. A TCW hetedik évada is ennek köszönhetően jött létre, pedig valószínűleg az sem jelképes összegért cserébe lett összerakva, és amúgy a Solo alkotói is mondták anno, a film premierjének idején, hogy ha sokan kifejezik valamilyen formában, hogy legyen folytatás, akkor megnő annak az esélye, hogy idővel lesz is. Nyilván nem holnap vagy jövőre, de néhány év múlva akár össze is jöhet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen azt hiszem a fiatal Kasdan volt aki miután látszott hogy a film nem fog túl jól hozni a mozikban, mondta hogy ha a rajongók tényleg szeretnének folytatást és ennek hangot adnak akkor lehet hogy meg is kapják, mert akár hiszik akár nem a Lucasfilmnél figyelnek a visszajelzésekre. És igen a TCW záróévad erre ékes példa volt. Szerintem ha a lelkesedés hosszútávon kitart akkor lehet hogy valamilyen formában kapunk egy folytatást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Igen azt hiszem a fiatal Kasdan volt aki miután látszott hogy a film nem fog túl jól hozni a mozikban, mondta hogy ha a rajongók tényleg szeretnének folytatást és ennek hangot adnak akkor lehet hogy meg is kapják, mert akár hiszik akár nem a Lucasfilmnél figyelnek a visszajelzésekre. És igen a TCW záróévad erre ékes példa volt. Szerintem ha a lelkesedés hosszútávon kitart akkor lehet hogy valamilyen formában kapunk egy folytatást.

Kasdan szavai utáni napokban indult is az swnn solo2 kampánya. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Solo ugyanúgy megérdemelné a folytatást/befejezést, ahogy a TCW a 7. befejező évadot. Remélem sikeres lesz a kampány, és nem is kell annyit várni rá, mint az utóbbira. Ráadásul ha úgy vesszük, a várakozási időből már 2 év le is telt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem óriási potenciál lenne a Solo2-ben, nagyon remélem, hogy el fog majd készülni. De nem hiszem, hogy ebben a JL Snyder Cutnak bármilyen szerepe is lesz. Már csak azért se, mert teljesen más a kontextus a két esetben. A JL egy igencsak középszerű, de inkább rosszul sikerült film, ami a tragikus minőségű DCEU filmek sorába jól illett, ha a színvonalát nézzük. Most a székletet akarják az alternatív verzióval kicsit ízesíteni.

A Solo ehhez képest kb. mestermű, de úgy gondolom, hogy amúgy is egy jobban sikerült film. Nem váltja meg a világot, nem is ezért készült, egy szórakoztató kis kitekintő, könnyed SW filmecske, annak pedig rendben is van. Más kérdés, hogy szörnyen rosszul pozicionálták, időzítették a Disney-nél. Ennek a folytatása simán működhet és lehet remekül sikerült film, csak persze meg kell találni hozzá a megfelelő embereket és forrásokat. Ez a kérdés, hogy mennyiben akar ezzel foglalkozni a stúdió.

A TCW 7. évada már annyiból közelibb példa, hogy a franchise-on belül mutat egy jó referenciát. Más kérdés, hogy ott is több kész anyag volt, amiből dolgozhattak, ill. egy animációs alkotás eleve olcsóbb. Pláne ha már folytatás. Nyilván olyan értelemben nem a pénzen múlik a Solo2 sorsa, hogy ha akar, akkor tud rá keretet adni a Disney, de ennek kockázata azért attól is nagyban függ, hogy mekkora lóvét kell beletenni. És a 0-ról felhúzni egy SW filmet azért nem olcsó mulatság.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha már ritkábban készülnek Star Wars mozifilmek, akkor én bizony azt mondom, hogy nem ilyen jellegű filmet szeretnék moziban látni, mint a Solo. (évente még oké volt)

De akkor már jöjjön valami epikus, az egész galaxis sorsát befolyásoló történet.

Minden más változatban viszont érdekelne a Solo folytatása.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól rémlik, akkor eleve streaming szolgáltatóra (Disney+) merült fel a dolog.

Amúgy érdekes ez a "ritkítás" dolog is. Ha nem is jön évente új SW film, legyünk pesszimisták, jöjjön csak 3 évente. Oké, hogy nekünk most így nehéz kivárni (bár annak idején is sikerül), viszont 10 év alatt csak lepörög egy trilógia. Szóval szerintem inkább az a lényeg, hogy meddig jönnek a filmek, kevésbé, hogy milyen időközönként. Fura lenne úgy a SW, ha a leendő unokáknak már 50+ filmet lehetne mutatni. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.