Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

Új információk a (remélhetőleg) hamarosan érkező Rebels sequel animációs sorozathoz. Egy nagy adag sót készítsetek elő... megint. :D A hírt hozó szerint a bejelentés már nagyon közel van: next few weeks! :P

Spoiler

- Echo és a Bad Batch visszatér, együttdolgoznak a Chiss birodalommal a Gryskek ellen

- A chisseknek remek kutatóik vannak akik együttdolgoznak a Kaminoiakkal, hogy az öregedést megállítsák, cserébe természetesen a katonai szolgálatukért

- Cody is visszatér! Mint a régi EU -ban, úgy itt is Birodalmi kiképző volt. A későbbiekben Echoval és a Chissekkel találkozott akik felkínáltak neki egy "állást" a Chisseknél. A páncélja az egyik legjobban kinéző, amit valaha látott. A keveréke a klónpáncélnak és a Chiss ruhának, megspékelve narancs színű festéssel. Mostmár ő egy tábornok és együtt dolgozik Ar'alani admirálissal a Gryskek ellen

- A Chiss harcosok nagyon menők! Úgy néznek ki, mint a snowtrooperek/Galaktikus tengerészet

- Wolffe egy Új Köztársasági katonai edző(?). Új falkája van, különböző fajokból. Időnként meg fog jelenni. Öregedését megállítják, de egyáltalán nem bánja, örül, hogy már vén szivar

- Hondo, természetesen, visszatér. Mint általában, most is bajba keveredik és egy chiss börtönben találunk rá

- A Gryskek vezetője tkp. a Kurgan a Hegylakóból :D

- Barriss és Quinlan is visszatérnek. Ők egy csapat, akiknek lesz egy története a Grysk elleni harc mellett

- Thrawn nagyon árnyalva van. Megfogjuk őt ismerni jobban, ha minden igaz, akkor ő lesz a sorozat egyik legérdekesebb karaktere

- Ezra megtartja humorát, de mint azt már láttuk a Rebels végén, sokkal érettebb lett

- Ezrának olyan haja és szakálla van amivel Kanan előtt tiszteleg

- Hallottatok az Adama manőverről a Battlestar Galactica -ban? Most ismerkedjetek meg a Thrawn manőverrel! Az egyik legkirályabb dolog lesz, amit a Star Warsban valaha is láttunk. A csapat nagyon büszke arra, amit elértek ezzel

- Boba Fett!!

- Rex visszaöregítve kb. 20 évvel az első évad során. Most kb. annyi idős, mint Ahsoka. (:?)

- Rex és Ahsoka találkoznak Luke -al, mielőtt az Ismeretlen Régiókba mennének. Beszélnek Anakinról, nagyon érzelmes jelenet. Hamill szinkronizálja Luke -ot

- Ahsoka elkezd érzelmeket táplálni valaki iránt, ez nem egy cringe szerelem, hanem normális, természetből fakadó. Vagy mi a fene :D

- A csaták és harcjelenetek nagyon brutálisak... Umbara megszorozva 3 -mal

- Ezek a sithek... Sidious, Maul és Vader mellettük olyanok, mint a gyerekek

- Még mindig idén ősszel jön

- Jelenleg a 2. évadon dolgoznak, a COVID nem akasztotta meg a munkát

 

Háááááát... vannak meredek dolgok - kb. a háromnegyede az :D - de kíváncsi vagyok, mikor akarják bejelenteni... ha persze készül egyáltalán ilyen. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Bence1997 írta:

Új információk a (remélhetőleg) hamarosan érkező Rebels sequel animációs sorozathoz. Egy nagy adag sót készítsetek elő... megint. :D A hírt hozó szerint a bejelentés már nagyon közel van: next few weeks! :P

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Háááááát... vannak meredek dolgok - kb. a háromnegyede az :D - de kíváncsi vagyok, mikor akarják bejelenteni... ha persze készül egyáltalán ilyen. :)

Izé, ez kb olyan mintha a fanservice-t a csúcsrajáratták volna a készítők, befűszerezve Jabba palotájában, és a négyzetreemelték volna, mert jóvanazúgy. Hát kb a háromnegyedét ki kéne gyomlálni, mert inkább van egy rajongói projekt érzete az egésznek, mintsem egy Lucasfilm Animation official projekt érzete.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

35 perccel korábban, Bence1997 írta:

Új információk a (remélhetőleg) hamarosan érkező Rebels sequel animációs sorozathoz. Egy nagy adag sót készítsetek elő... megint. :D A hírt hozó szerint a bejelentés már nagyon közel van: next few weeks! :P

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Háááááát... vannak meredek dolgok - kb. a háromnegyede az :D - de kíváncsi vagyok, mikor akarják bejelenteni... ha persze készül egyáltalán ilyen. :)

És ezek honnan vannak?

 

Szerk: Megtaláltam. StarWarsSpeculation... hát akkor kb lapozhatunk is :D 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az alapötlet

Spoiler

Ezra és Thrawn a chissekkel vannak és a Gryskek ellen harcolnak + Ahsoka, Sabine mennek az Ismeretlen Régiókba Rex -el

nekem tetszetős, a részletek már annyira nem, különösen

Spoiler

ez az öregítő lelassítás + rengeteg cameo/visszatérő

ezek nélkül meglennék. Persze 1-2 karakter még így is feltűnhet, pláne

Spoiler

Hondo, aki még az ST idején is vígan kalózkodik :D

De remélem nem viszik túlzásba. Filonit nem ilyennek ismerem. :D

 

Bár nekem már az is gyanús volt korábban, hogy a Thrawn könyvet októberre rakták át, ahol ugye jól megfogjuk ismerni a Chiss életmódot/harci stílust. Mondjátok, hogy véletlen. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Bomarr írta:

Hát igen. Az a hely a rajongói fantazmagóriák gyűjtőhelye. Egyértelműen kamu.

Mondjuk a posztolónak volt egy korábbi posztja, amit StarWarsLeaks-re is kiengedtek (szintén erről a sorozatról írt), de ott is Wild Rumornak lett minősítve. Ezek általában nem szoktak bejönni, nagyon ritka, igen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Új információk a (remélhetőleg) hamarosan érkező Rebels sequel animációs sorozathoz. Egy nagy adag sót készítsetek elő... megint. :D A hírt hozó szerint a bejelentés már nagyon közel van: next few weeks! :P

  Spoiler elrejtése

- Ezek a sithek... Sidious, Maul és Vader mellettük olyanok, mint a gyerekek

 

Jajj. :pfff:Ezen kiégtem, :lol2: 

 

Egyértelműen kamu az egész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amennyiben készül valamikor folytatása az animációs sorozatoknak, akkor az elkerülhetetlen, hogy Ezra, Thrawn (akiknek a sorsa nagyon a levegőben lóg), Ahsoka és Sabine benne legyen. Ez már önmagában is olyan erős alap, amire a TCW minőségét fenntartva egy nagyszerű új szériát lehetne megalkotni. Teljesen felesleges lenne boldog boldogtalant behozni a képbe, meg mindenféle túlzásokba esni, biztos vagyok benne, hogy ha lesz új sorozat, akkor Filoni szerepet vállal benne, nála meg jó kezekben volt, mind a TCW, mind a Rebels és van jövője az animációnak a franchiseban. 
 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Star Wars annyit vesztett a népszerűségéből, hogy május első teljes hetében a TCW magasan vitte a pálmát, mint a legtöbbet streamelt sorozat Amerikában :P A második helyezet pedig az a Mandalorian volt, amelyik már öt hónapja véget ért :) Jócskán megelőzve ezzel a vele kb. egyidős Witchert.

Kép

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bomarr írta:

A Star Wars annyit vesztett a népszerűségéből, hogy május első teljes hetében a TCW magasan vitte a pálmát, mint a legtöbbet streamelt sorozat Amerikában :P A második helyezet pedig az a Mandalorian volt, amelyik már öt hónapja véget ért :) Jócskán megelőzve ezzel a vele kb. egyidős Witchert.

Így hal hát meg egy franchise, siker közepette.:D 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bomarr írta:

A Star Wars annyit vesztett a népszerűségéből, hogy május első teljes hetében a TCW magasan vitte a pálmát, mint a legtöbbet streamelt sorozat Amerikában :P A második helyezet pedig az a Mandalorian volt, amelyik már öt hónapja véget ért :) Jócskán megelőzve ezzel a vele kb. egyidős Witchert.

Azt tapasztalom, hogy a nagy nyafogók közül sokan ezt a kettőt jó sorozatnak találják. Főleg a folytatás trilógiával kapcsolatban megy a sárdobálás.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Azt tapasztalom, hogy a nagy nyafogók közül sokan ezt a kettőt jó sorozatnak találják. Főleg a folytatás trilógiával kapcsolatban megy a sárdobálás.

Hát igen. Sajnos nem egy véleményt olvastam, miszerint "az utolsó 4 részben több SW hangulat és érzelem volt, mint az egész új trilógiában", meg "bármelyik klón kidolgozottabb karakter, mint az új trilógia karakterei", meg "Filoni érti a SW-t, nem úgy mint Abrams, Johnson és Kennedy"

 

35 perccel korábban, Bomarr írta:

A Star Wars annyit vesztett a népszerűségéből, hogy május első teljes hetében a TCW magasan vitte a pálmát, mint a legtöbbet streamelt sorozat Amerikában :P A második helyezet pedig az a Mandalorian volt, amelyik már öt hónapja véget ért :) Jócskán megelőzve ezzel a vele kb. egyidős Witchert.

 

Ez a "demand"-nek nevezett mérőszám egyáltalán nem azt jelenti, hogy ez a legtöbbet streamelt sorozat, erről a sorozatjunkie-n írt winnie elég sokat, és különösen arról, hogy a Parrot Analytics statisztikáival nem is érdemes különösebben foglalkozni, mert a módszertanuk "bullshitalapú"

 

Néhány írás, amiben szó van erről:

https://www.sorozatjunkie.hu/2020/01/20/melyik-a-netflix-legnezettebb-sorozata/

https://www.sorozatjunkie.hu/2019/02/20/pilot-doom-patrol/#comment-2570555

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

30 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Főleg a folytatás trilógiával kapcsolatban megy a sárdobálás.

Igen viszont a folytatás trilógia véget ért. Nem készül újabb rész. Ezért fölösleges temetni a Star Warst. Pláne azután, hogy a legfrisebb SW produkcióknak épp hogy kiemelkedően nagy a népszerűsége.

 

Yoda: winnie nagy szakértőnek tűnt nekem egész addig amig nem olvastam tőle egy olyan téma elemzését amiben speciel otthon voltam. Akkor egy világ omlott össze bennem amikor láttam mennyi hülyeséget hord össze olyan dolgokban amikben elvileg neki otthon kéne lennie. Lehet hogy ebben pont igaza van de nálam minden hitelességét elvesztette.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Bomarr írta:

Igen viszont a folytatás trilógia véget ért. Nem készül újabb rész. Ezért fölösleges temetni a Star Warst. Pláne azután, hogy a legfrisebb SW produkcióknak épp hogy kiemelkedően nagy a népszerűsége.

 

Yoda: winnie nagy szakértőnek tűnt nekem egész addig amig nem olvastam tőle egy olyan téma elemzését amiben speciel otthon voltam. Akkor egy világ omlott össze bennem amikor láttam mennyi hülyeséget hord össze olyan dolgokban amikben elvileg neki otthon kéne lennie. Lehet hogy ebben pont igaza van de nálam minden hitelességét elvesztette.

 

Az lehet, viszont a Parrot a saját oldalán is leírja a módszertanát. A fenti szám inkább azt mutatja, hogy melyik sorozatról beszélnek a legtöbbet az emberek a közösségi médiában.

 

Egy streamingnél ráadásul nehéz nézettséget számolni, hiszen a szolgáltató csak azt tudja figyelni, hogy hány accountról nézték az adott epizódot, de azt már nem, hogy a képernyő előtt hány ember volt a nézés közben. Ez mondjuk a TV-s nézettségnél is fennáll, de ott azért egyéb adatok is rendelkezésre állnak, pl. hogy hány fő él abban a háztartásban ahol nézik, hány TV van stb... amikkel már lehet azt is kalkulálni, hogy hányan nézték az adott műsort a családban.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Yoda József írta:

Az lehet, viszont a Parrot a saját oldalán is leírja a módszertanát. A fenti szám inkább azt mutatja, hogy melyik sorozatról beszélnek a legtöbbet az emberek a közösségi médiában.

 

Tekintve hogy a csatornák nem adják ki a nézettségi adatokat logikusnak tűnik hogy ezt vizsgálják. Ha a TCW toronymagasan a legtöbb kommunikációt szülte május elején akkor nyugodtan elmondhatjuk hogy ez bizony egy népszerű sorozat. Attól hogy egy adat nem pontos még nem haszontalan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

37 perccel korábban, Bomarr írta:

Tekintve hogy a csatornák nem adják ki a nézettségi adatokat logikusnak tűnik hogy ezt vizsgálják. Ha a TCW toronymagasan a legtöbb kommunikációt szülte május elején akkor nyugodtan elmondhatjuk hogy ez bizony egy népszerű sorozat. Attól hogy egy adat nem pontos még nem haszontalan.

Népszerűnek népszerű, de azt írni, hogy a legtöbbet streamelt nem pontos megfogalmazás. A legtöbbet említett már igen :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Népszerűnek népszerű, de azt írni, hogy a legtöbbet streamelt nem pontos megfogalmazás. A legtöbbet említett már igen :)

Mondjuk annyival nő az összes többi fölé említésszámban, hogy sanszos, hogy egyben a legtöbbet streamelt is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Hát igen. Sajnos nem egy véleményt olvastam, miszerint "az utolsó 4 részben több SW hangulat és érzelem volt, mint az egész új trilógiában", meg "bármelyik klón kidolgozottabb karakter, mint az új trilógia karakterei", meg "Filoni érti a SW-t, nem úgy mint Abrams, Johnson és Kennedy"

Anno ezt mondták a prequelről is, a TCW indulását már nem is hozom ide. :D Volt itt a fórumon is olyan tag, azt hiszem Darth Bat aki egyenesen azt állította, hogy a TCW akkora f*s, hogy ő otthon a gépén jobb animációt dob össze. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Volt itt a fórumon is olyan tag, azt hiszem Darth Bat aki egyenesen azt állította, hogy a TCW akkora f*s, hogy ő otthon a gépén jobb animációt dob össze. :D 

Enyhe nárcizmus és erős gyűlölet megfigyelhető, kezelő orvos Dr Frenkie:P. Amúgy Rixonnak a legutóbbi kérdezz-felelek videójában volt egy kérdés, hogy milyen idővonalon látna szivesen SW filmet. Ő a High Republic-ot mondta, de kiváncsi vagyok a ti véleményetekre is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.