Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

14 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Na hogy egy kicsit elkanyarodjunk ebből a diverzitás témától, térjünk vissza egy kicsit arra, amiről a Star Wars Saga jövője topik szól:

 

A Disney frissítette az elkövetkezendő évekre a filmjeinek premierjét. jövő hónaptól kezdve 2023 végéig 84 filmet fognak kiadni - ebbe beletartozik a Disney, a 20th és a Searchlight - a 2024-2027 -es éveknél 1-1 névtelen film van feltüntetve. És a helyzet SW fronton változatlan: 2022, 2024 és 2026 megmaradt, így leghamarabb 2 év múlva decemberben ülhetünk be a mozikba. :)

De jó is lenne, ha 2024-2027-ig az 1-1 névtelen film SW lenne.

14 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Remélem nem az lesz belőle, hogy a Kenobi sorozatból mégis filmet csinálnak, és azt kapjuk 2022-ben :D

Erre én látom reális esélyt. Lehet, hogy 2022-re tervezett projekt Benioffék távozása miatt nem igazán áll úgy, hogy abból bemutatható film jöjjön 22-re. Egyszerűbb lenne átdolgozni a Kenobi sorozat forgatókönyvét úgy, hogy film legyen. Szerintem ilyen esetben a Kenobi filmmel hamarabb elkészülnének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 02. 20. - 17:25, Yoda József írta:

Március 5-én Londonban egy Disney+ Launch Event lesz, ahol kapni fogunk "exklúzív tartalmakat", valamint "különleges vendégek" is lesznek. Nem tartom kizártnak, hogy mrgtudunk ezt azt a jövőről :)

Március 5. nem más, mint a Rebels befejező epizódjának az évfordulója.

 

If you know what I mean ;)

 

https://www.starwarsnewsnet.com/2020/02/disney-plus-europe-launch.html

Az eseményt törölték... eredetileg a héten lett volna csütörtökön (és pénteken) azonban a... dobpergést kérek...

koronavírus és az utazás miatt nem lesz megtartva az esemény.

 

https://www.starwarsnewsnet.com/2020/03/disney-plus-european-launch-event-cancelled.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet. A héten volt ugye március 5., amikor is #RebelsRemembered napot tartottak. 2 éve, hogy véget ért a sorozat. Lehet lett volna valami bejelentés? Az meg, hogy Hamill kedvelte Dee bejegyzését, érdekes. Meglátjuk, hogy mi lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
29 perccel korábban, Yoda József írta:

Szerintetek augusztusra lecseng a koronavírus-járvány, vagy lehetséges, hogy a Celebrationt se tartják meg? :para:

Azt nem tudom, de lehet a jövőben az Apple fogja "gyártani" az SW filmeket? :hmm:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát az EB -t már jövőre csúsztatták. A kérdés tényleg az, hogy ha a tavasz végére nem csitul/szűnik meg ez a dolog, akkor szerintem nem lesz se Olimpia, se Celebration... :para:

 

És arra a kommentre reagálnék, miszerint az Avatar 2 forgatásának csúszása nem -e eredményezi a jövőbeli SW filmek dátumbeli érkezését: jelenleg még azt se tudjuk, hogy mi fán terem a dió nemhogy Rian trilógiájával, de még a 2022 -es premierről sincs semmi hírünk. Azon se lepődnék meg, ha a 2022 -es premier mögül kihátrálnának. Persze, ha nincsen forgatókönyvük a 2022 -es évre...

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért sem örülnék, ha elcsúsztatnák jövőre a Celebration-t, mert akkor tuti ugyanott rendeznék meg. Én pedig leginkább azt várom az ideitől, hogy bejelentik, a jövő évit ismét Európában rendezik.

 

Szerintem a vírusnak vége lesz augusztusra itt is, Amerikában is. A jegyek pedig már nagyrészt most elkeltek. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
2020. 03. 17. - 21:48, JakeSully írta:

Azt nem tudom, de lehet a jövőben az Apple fogja "gyártani" az SW filmeket? :hmm:

Hát a beszúrt cikkben annyi szerepel, hogy valami szakértő muksó szerint most hogy alacsony a Disney részvényárfolyama az Apple megvehetné a céget. De az Apple nem reagált a témában semmit. És igazából értelmetlen az egész hisz miért adná el magát a Disney egy válság közepén ráadásul pont az Applenek. Szóval a válasz röviden: nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megint az Ahsoka élőszereplős sorozatról van szó. Úgy hírlik, hogy nagyon korai még az egész, de már dolgoznak rajta. (Hallottam olyat is, hogy a korábban rebesgetett Rebels sequel igazából ez az élőszereplős sorozat lenne. :hmm:)

http://starwarsunity.net/2020/03/30/rumor-live-action-ahsoka-tano-series-being-planned-in-very-early-development/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Bakker... néhány másodpercig elhittem... azalatt megnyitottam 3 -szor a linket, youtubeon rákerestem... aztán leesett, hogy ma milyen nap van. :oops:

 

Yoda, te meg... Angry Koreantagangry GIF by swerk

 

(amúgy Riannek van saját topikja is, csak szólok... :whistle::D:P)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

https://thewaltdisneycompany.com/the-walt-disney-studios-announces-updated-release-schedule/

 

Továbbra is 2022. december 16. a következő SW film premierje :) Egyébként vannak benne változások a korábbi ütemtervhez képest (pl. az új Indiana Jones filmet 2022-re tolták), de a SW-t nem érinti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Szerintem a jövő animációs projektjeit itt beszéljük meg - vagy legyen létrehozva egy animációs sorozatok általában topik is.

 

7 perccel korábban, Brodie írta:

A másik pedig amit ne felejtsünk el: Mi legyen Filonival? Teljesen csak egy projekttel tud foglalkozni.

Az animációs sorozatokban brillírozik, de akkor most lépjen vissza a mandaloritól?? Én ezt nem szeretném, ez nyilvánvaló előrelépés neki.

Sokan meg azt szeretnék, hogy mozifilmeket készítsen. Ez meg szerintem sok lenne neki, mint rendező vagy forgatókönyvíró. De ha olyan lenne, mint Kevin Feige a Marvel-nél vagy, mint Lucas az ep5-nél, na abból már valami érdekes dolog sülhetne ki.

Az animációs sorozatok nélküle pedig nyilvánvalóan lényegesen gyengébbek. (Rebels S3, Resistance S1-2)

Szerintem a Resistance volt nagyon mellényúlás. Bár ott részt vett Filoni, mint kreátor, de azt kb. olyan szinten felügyelte, mint Lucas a TCW -t... sőt, még annyira se. A Rebels viszont maximálisan az ő munkája, igaz kezdetben volt Simon és Greg, de ők szépen lassan kikoptak. És az nem volt bukta, csak sokaknak a rajzstílus taszított...

 

Meglátjuk, hogy mit fognak bejelenteni a TCW után - mert valahogy evidens, hogy bejelentsenek valamit :D - legyen az egy Rebels sequel vagy egy másik sorozat. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Bence1997 írta:

Meglátjuk, hogy mit fognak bejelenteni a TCW után - mert valahogy evidens, hogy bejelentsenek valamit :D - legyen az egy Rebels sequel vagy egy másik sorozat.

Május 6-án lesz a Disney Q2 Earnings Call, szóval van esély rá, hogy bejelentsenek valamit. Egy ilyen Earnings Call-on jelentették be anno a Mandaloriant, a Rian-trilógiát, meg a Cassian Andor sorozatot is pl.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Yoda József írta:

Május 6-án lesz a Disney Q2 Earnings Call, szóval van esély rá, hogy bejelentsenek valamit. Egy ilyen Earnings Call-on jelentették be anno a Mandaloriant, a Rian-trilógiát, meg a Cassian Andor sorozatot is pl.

A május 6 -ról tudtam. De utóbbiakról - hogy ezek ilyen eseményeken lettek bejelentve - nem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Bence1997 írta:

A Rebels viszont maximálisan az ő munkája, igaz kezdetben volt Simon és Greg, de ők szépen lassan kikoptak. És az nem volt bukta, csak sokaknak a rajzstílus taszított...

Igen, de Filoni távozott a 2. évad után a sorozattól, mint supervising director, persze ettől még egyáltalán nem hagyta el a sorozatot. :)

Igazság szerint a 3. évadból a 4. évad első feléből már nem emlékszem olyan sok mindenre, csak Thrawn karakterére. A 4. évad vége viszont szintén ismét nagyon tetszett.

 

Nekem a rajzstílussal sem volt bajom, inkább csak azzal, hogy sokkal szegényesebb volt, mint a TCW.

De színvonalban olyan sokkal nem maradt el a sorozat az elődjétől.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.