Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

5 órával ezelőtt, Donát írta:

Szerintem ezekben a napokban bármit bejelenteni rossz húzás lenne. Most az egész világ Ukrajnára figyel. Lehet, hogy terveztek már valamilyen bejelentést / trailert, stb-t, de az aktuálpolitikai események keresztülhúzták a számításaikat.

Pontosan. A magam részéről mióta ez a háború van kizárólag ez érdekel, egész hétvégén ezzel foglalkoztam, elemzéseket olvastam, agyalgattam mi lehet ebből. Teljesen úgy érzem magam mint a 2001 szeptemberi események után. Persze ez el fog múlni de most sokk van. 

Most nem is örülnék neki hogyha jönne az előzetes mert nem tudnék annyira ráfigyelni mint kéne. Avval meg tényleg a hőcipőm tele van higy 2 év Covid után most jött volna nyugalom, erre most ez van. 

Na de ennyit erről. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Coreyék az éjjel egy livestreamet tartanak, ahol feltűntek a Kiner testvérek Kevinnel együtt. Itt a BB mellett elmondták, hogy egy új SW animációs sorozaton dolgoznak.

 

Kevin: "A Lucasfilm és a Disney minden epizódhoz teljes zenekart ad nekünk és ez egy nagyon különleges projekt. Néhány nagyszerű ember vesz részt benne és nagy megtiszteltetés, hogy a részesei lehetünk. És valószínűleg túl sokat mondtam." :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 héttel később...
2022. 03. 11. - 1:57, Bence1997 írta:

Coreyék az éjjel egy livestreamet tartanak, ahol feltűntek a Kiner testvérek Kevinnel együtt. Itt a BB mellett elmondták, hogy egy új SW animációs sorozaton dolgoznak.

 

Kevin: "A Lucasfilm és a Disney minden epizódhoz teljes zenekart ad nekünk és ez egy nagyon különleges projekt. Néhány nagyszerű ember vesz részt benne és nagy megtiszteltetés, hogy a részesei lehetünk. És valószínűleg túl sokat mondtam." :D

Remélem, valami Lázadók és Klónok háborúja szintű kaliber lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

GRAMMAR RODEO kódnevű sorozat - a pletykák szerint a High Republic idején fog játszódni.

 

Régebbi hír: valamelyik Luminous tag egy HR sorozaton/projekten dolgozik.

 

Mai hír: Charles Soule az utóbbi időben ki lett nevezve a Lucasfilm kreatív tanácsadójának.

 

i think not coincidence GIF :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az jó lenne. Remélem a szereplőkre is ügyelni fognak. A Sith Sötét Nagyura képregényél voltak azért bakik a szereplőkkel és a kontinuitással kapcsolatban is. Egy részüket utólag javították. De volt, amit nem sikerült, és én javítottam a magyar kiadás előkészítésénél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Az jó lenne. Remélem a szereplőkre is ügyelni fognak. A Sith Sötét Nagyura képregényél voltak azért bakik a szereplőkkel és a kontinuitással kapcsolatban is. Egy részüket utólag javították. De volt, amit nem sikerült, és én javítottam a magyar kiadás előkészítésénél.

Mik voltak ezek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ez élőszereplős lesz? A hivatkozott műről még csak nem is hallottam így ez egy sötét ló számomra. 

Igen, élőszereplős lesz. Ez a Grammar Rodeo kódnévre hallgató sorozat, amit júniusban forgatnak - persze lehet tolódott a forgatás. :)

  • Meglepő 1
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

37 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ez élőszereplős lesz? A hivatkozott műről még csak nem is hallottam így ez egy sötét ló számomra. 

Az Amblin amire hivatkoznak egy stúdió, amelyet többek között Spielberg és Kathleen Kennedy alapítottak. A 80-as években rengeteg népszerű kalandfilmet készítettek:

Vissza a jövőbe, Szörnyecskék, Kincsvadászok, E.T. - A földönkívűli, Az ifjú Sherlock Holmes és a félelem piramisa, Csoda a 8. utcában stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden kánon művel foglalkozik a Story Group. Viszont annak ellenére, hogy ők egy tömbként vannak kezelve, nem azt jelenti, hogy minden Story Group-os minden művel foglalkozik, hanem minden területre vannak dedikált emberek. Van a Story Group-ban aki mondjuk az új TV-sorozatokkal foglalkozik, más a képregényekkel stb. Hogy mekkora az átjárás azt nem tudom, de többször volt már például Twitteren, hogy egy-egy Story Group-ost amikor kérdeztek valami új SW műről akkor jelezte hogy az nem az ő területe. Ettől még persze minden Story Group-os követ minden SW művet, tehát ha már megjelent egy könyv , egy képregény egy játék stb. akkor azt megnézik, csak nem mindenki dolgozik minden készülő produktumon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

FS9pkv4XEAEMlQ_?format=jpg&name=small

 

Ez az SW jelene/jövője! A jelenleg prioritásban lévő sorozatok főszereplői szépen összegyűltek erre a fotóra. Eleve az is nagy dolog, hogy ilyen színészeket egy fotó kedvéért össze tudtak verbuválni. Fantasztikus! Egy hét múlva le fog szakadni az ég, be fog indulni a legnagyobb hype. :cool: A Disney egyszerűen ráérzett mi kell a népnek, és ezt ahogy @Bomarr is írta, hihetetlen jól menedzselik. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Minden kánon művel foglalkozik a Story Group. Viszont annak ellenére, hogy ők egy tömbként vannak kezelve, nem azt jelenti, hogy minden Story Group-os minden művel foglalkozik, hanem minden területre vannak dedikált emberek. Van a Story Group-ban aki mondjuk az új TV-sorozatokkal foglalkozik, más a képregényekkel stb. Hogy mekkora az átjárás azt nem tudom, de többször volt már például Twitteren, hogy egy-egy Story Group-ost amikor kérdeztek valami új SW műről akkor jelezte hogy az nem az ő területe. Ettől még persze minden Story Group-os követ minden SW művet, tehát ha már megjelent egy könyv , egy képregény egy játék stb. akkor azt megnézik, csak nem mindenki dolgozik minden készülő produktumon.

Akkor az a személy, aki a könyvekkel, képregényekkel foglalkozik extrém sokat hibázik a Köztársaság Fénykora regényeknél, képregényeknél. Eddig a legtöbb magyarul megjelent könyvben és képregényben előfordultak komoly hibák. Összekeverték a karakterek nemét, faját, fénykardszínét, időbeli dolgokat, a szereplők hátterének bizonyos elemeit. Eddig a legtöbbet lehetett javítani a magyar kiadásban. Én a Lopakodó árnyakra emlékszem, ahol a javításnál egy bekezdésnél átírtam pár mondatot, hogy passzoljon a Fenyegető sötétséghez. De most nemrég egy képregényt javítottam, ahol viszont nem tudtam korrigálni a hibát, a rajzokba ugyanis nem tudok beavatkozni. Egy szereplő volt két helyen egyszerre, ugyanabban az időben. Ezt maga az író is elismerte komoly hibának. Én úgy érzem, hogy ezeket a regényeket, képregényeket vagy nem nézik át egyáltalán, vagy csak kutyafuttában. Biztos úgy vannak vele, hogy új karakterek, kit érdekel hogy néznek ki, vagy mi a hátterük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

De hát nem az lenne a feladatuk, hogy az egységesség meglétén dolgozzanak?

Az univerzum egységességén, de nem azon, hogy egy képregényben egy szereplő ne tűnjön fel két helyen. Ezt észrevenni az adott mű szerkesztőjének a dolga (meg az írónak... elsődlegesen az írónak). Ők nem szerkesztők, még csak nem is sorozatszerkesztők, ezeket a tisztségeket továbbra is a kiadók alkalmazottai töltik be. Ha az író elcsesz egy nemet vagy egy fénykardszínt, azt például a sorozatszerkesztőnek kéne észrevennie. Mondjuk ebben az esetben már az író kompetenciáját is megkérdőjelezem, mint író. Hogy lehet úgy használni másvalaki karakterét, hogy azt sem tudod, mi a neme?

A Stroy Group feladata inkább a tanácsadás, ha például szükség van egy gengsztervezérre az ep3 és 4 között, akkor ők bedobhatják Darth Maul nevét, vagy ha valaki szerepeltetni akarná Saw Garrerát a The Mandalorianben, akkor ők jelzik, hogy az nem fog menni, mert halott. Vagy ne tűnjön fel Resurgent csillagromboló egy képregényben, ami a Birodalom idején játszódik, vagy elmesélik a Sith-ek eddig ismert történetét, ha egy alkotó nincs tisztában vele és megkérdi tőlük. Ilyenek. De nem ők ellenőrzik minden mű elkészülésének minden egyes szakaszát, az a különféle szerkesztők dolga.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

31 perccel korábban, Dzséjt írta:

Az univerzum egységességén, de nem azon, hogy egy képregényben egy szereplő ne tűnjön fel két helyen. Ezt észrevenni az adott mű szerkesztőjének a dolga (meg az írónak... elsődlegesen az írónak). Ők nem szerkesztők, még csak nem is sorozatszerkesztők, ezeket a tisztségeket továbbra is a kiadók alkalmazottai töltik be. Ha az író elcsesz egy nemet vagy egy fénykardszínt, azt például a sorozatszerkesztőnek kéne észrevennie. Mondjuk ebben az esetben már az író kompetenciáját is megkérdőjelezem, mint író. Hogy lehet úgy használni másvalaki karakterét, hogy azt sem tudod, mi a neme?

A Stroy Group feladata inkább a tanácsadás, ha például szükség van egy gengsztervezérre az ep3 és 4 között, akkor ők bedobhatják Darth Maul nevét, vagy ha valaki szerepeltetni akarná Saw Garrerát a The Mandalorianben, akkor ők jelzik, hogy az nem fog menni, mert halott. Vagy ne tűnjön fel Resurgent csillagromboló egy képregényben, ami a Birodalom idején játszódik, vagy elmesélik a Sith-ek eddig ismert történetét, ha egy alkotó nincs tisztában vele és megkérdi tőlük. Ilyenek. De nem ők ellenőrzik minden mű elkészülésének minden egyes szakaszát, az a különféle szerkesztők dolga.

De hát hogy ha a Story Group mondja meg, hogy ne tűnjön fel Saw A mandaloriban, mert halott, vagy ne tűnjön fel Resurgent csillagromboló egy képregényben, ami a Birodalom idején játszódik, akik nem nekik kéne szólni, hogy ne tűnjön fel OrbaLin a Mulitán egy képregényben, miközben ugyanabban az időpontban a Valón is jelen van egy regényben?

Charles Soule, Claudia Gray, Cavan Scott és Justina Ireland, az eddig Köztársaság Fénykora írók mind futottak bele ilyenbe már.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

58 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

hogy ne tűnjön fel OrbaLin a Mulitán egy képregényben, miközben ugyanabban az időpontban a Valón is jelen van egy regényben?

De, ez szerintem is a Story group dolga. A műveken belüli inkonzisztencia viszont mindenképpen az adott mű írójának, szerkesztőjének, stb-nek a felelőssége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.