Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

14 perccel korábban, Yoda József írta:

Wales - Svájc 1-1

Dánia - Finnország 1-0

A harmadik meccs smafu?

 

Tabella:

1. Adrián - 3 pont

MissKarrde - 3 

3. Donát - 1
Ody - 1 
Norbilordi - 1
Yoda - 1
Bence - 1
Whill - 1
Wilde - 1
Nute - 1
misafeco - 1
12. Fulcrum - 0

tomcsi80 - 0

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagyok fociszakértő, úgyhogy ha valaki tudna válaszolni a kérdésemre, azt megköszönném. :D

Arra vagyok kíváncsi, hogy mi történik olyankor, hogyha az Eb-n valamelyik csoportban az összes mérkőzésnek 0-0 lesz a végeredménye? Tudom, hogy erre igen csekély esély van, de mégis mi történik ilyenkor? Ki jut tovább, meg milyen alapon? Próbáltam kutakodni a neten, de nem igazán találtam erre vonatkozó infót. 

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, caseyjones írta:

Nem vagyok fociszakértő, úgyhogy ha valaki tudna válaszolni a kérdésemre, azt megköszönném. :D

Arra vagyok kíváncsi, hogy mi történik olyankor, hogyha az Eb-n valamelyik csoportban az összes mérkőzésnek 0-0 lesz a végeredménye? Tudom, hogy erre igen csekély esély van, de mégis mi történik ilyenkor? Ki jut tovább, meg milyen alapon? Próbáltam kutakodni a neten, de nem igazán találtam erre vonatkozó infót. 

Vannak bizonyos szempontok, amiket figyelembe lehet venni. Ilyen esetben például akkor a szabálytalanságok száma dönt. Legvégső esetben úgy tudom, hogy a Fifa ranglistán elfoglalt hely alapján megy a továbbjutás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wales - Svájc: 0-1

Dánia - Finnország: 1-0

Belgium - Oroszország: 2-0

 

19 perccel korábban, Whill írta:

Legvégső esetben úgy tudom, hogy a Fifa ranglistán elfoglalt hely alapján megy a továbbjutás.

 

Pontosan így van, nem a legjobb módszer, de még mindig valamivel reálisabb képet ad a csapatok közötti különbségről, mint ha legvégső esetben pénzfeldobással döntenének (van ilyen szabály az NFL-ben).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Nem vagyok fociszakértő, úgyhogy ha valaki tudna válaszolni a kérdésemre, azt megköszönném. :D

Arra vagyok kíváncsi, hogy mi történik olyankor, hogyha az Eb-n valamelyik csoportban az összes mérkőzésnek 0-0 lesz a végeredménye? Tudom, hogy erre igen csekély esély van, de mégis mi történik ilyenkor? Ki jut tovább, meg milyen alapon? Próbáltam kutakodni a neten, de nem igazán találtam erre vonatkozó infót. 

A 2020-as Eb wikipédiás oldalán a következő szempontok vannak a sorrend meghatározására, ami már a legvégső: Magasabb Fair Play pontszám (1 pont egy sárga lapért, 3 pont két sárga lapot követő piros lapért, 3 pont egy azonnali piros lapért), Jobb helyezés a selejtező összesített rangsorában.

 https://hu.wikipedia.org/wiki/2020-as_labdarúgó-Európa-bajnokság

Szerkesztve: - tomcsi80
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.