Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

30 perccel korábban, Bence1997 írta:

Eddig baromi jó a holland-ukrán mérkőzés. A szomszédainktól nem ezt vártam pedig. :D

Az EB eddigi legjobb meccse volt. Nagyon tetszett az ukránok játéka, Sevcsenko jól gatyába rázta őket. :D A hollandok pedig szokás szerint zseniálisak voltak.

 

Tippem holnapra:

Skócia - Csehország: 2-0

Lengyelország - Szlovákia: 2-2

Spanyolország - Svédország: 3-2

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 perccel korábban, Donát írta:

A lengyelek már-már sportot űznek abból, hogyan legyenek irgalmatlanul gyengék EBken, VBken. 

Igazából azok is, én úgy érzem jóval előrébb predesztinálták őket, Lewandowski miatt. Csapatszinten kevesek, bár most rájuk fogadtam, mert úgy gondoltam, hogy a Szlovákok gyengébbek.

Persze a gyengeséget a saját szintjükön kell mérni, nem egy Letthez vagy Litvánhoz. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Adrián írta:

Igazából azok is, én úgy érzem jóval előrébb predesztinálták őket, Lewandowski miatt. Csapatszinten kevesek, bár most rájuk fogadtam, mert úgy gondoltam, hogy a Szlovákok gyengébbek.

Persze a gyengeséget a saját szintjükön kell mérni, nem egy Letthez vagy Litvánhoz. 

Az a furcsa velük kapcsolatban, hogy a selejtezőkben mindig magabiztosan veszik a szlovák szintű csapatok elleni akadályokat. Valahogy a tornákra elfogy a tudomány.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Donát írta:

Az a furcsa velük kapcsolatban, hogy a selejtezőkben mindig magabiztosan veszik a szlovák szintű csapatok elleni akadályokat.

Ausztria, Szlovénia, Lettország, Észak-Macedónia, Izrael ezek voltak az ellenfeleik a selejtezők során. Azért valljuk be ez nem volt nehéz.

 

16 perccel korábban, Donát írta:

Valahogy a tornákra elfogy a tudomány.

Igen, bezzeg 10 emberrel azt játszották amit lehetett várni tőlük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Adrián írta:

Ausztria, Szlovénia, Lettország, Észak-Macedónia, Izrael ezek voltak az ellenfeleik a selejtezők során. Azért valljuk be ez nem volt nehéz.

De nemcsak a mostani selejtezőre gondolok. Ezek voltak a mostani Eb-t megelőző selejtezőik és bár a 2016-os EB-n bejutottak a legjobb 8ba, az se volt egy fáklyás menet.

 

image.png

 

image.png

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt ma éppenséggel pontzápor. Az élen állók közül mindenki betlizett, kivéve Adrián, aki hozott 1 kerek pontot. Gratula @misafeco-nak, aki egyedüliként szerzett telitalálatot ma.

 

Tabella:

1. Adrián - 9 pont

Whill - 8 

3. Yoda - 7

Ody - 7 

MissKarrde - 7

6. Norbilordi - 6

misafeco - 6

8. Nute - 5

Donát - 5

10. Bence - 4

Wilde - 4

Fulcrum - 4

tomcsi80 - 4

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Donát írta:

Nem volt ma éppenséggel pontzápor. Az élen állók közül mindenki betlizett, kivéve Adrián, aki hozott 1 kerek pontot. Gratula @misafeco-nak, aki egyedüliként szerzett telitalálatot ma.

 

Tabella:

1. Adrián - 9 pont

Whill - 8 

3. Yoda - 7

Ody - 7 

MissKarrde - 7

6. Norbilordi - 6

misafeco - 6

8. Nute - 5

Donát - 5

10. Bence - 4

Wilde - 4

Fulcrum - 4

13. tomcsi80 - 3

A csehek győzelmére való fogadásomért jár az az egy pont.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.