Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Sokat nem változott tegnap a helyzet, de az 1-2 növelte az előnyét a többiekhez képest, Nute pedig zárkózott.

 

Tabella:

1. Ody - 24

2. misafeco - 21

3. Adrián - 18 

Donát - 18

MissKarrde - 18

Norbilordi - 18

Nute - 18

8. Wilde - 15

9.  Whill - 14

Yoda - 14

11. tomcsi - 12

12. Bence - 11

Fulcrum - 11

14. Fives - 0

 

Olaszország - Wales: 2-0

Svájc - Törökország: 1-0

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kellemes meglepetés volt ez a tegnapi nap a magyarok kapcsán. Igazából a portugálok ellen is jobban játszottunk, mint előzetesen vártam, de itt a franciák ellen majdnem még el is hittem, hogy a győzelem is meglehet. A döntetlen ellenére azért látszott a minőségbeli különbség a két csapat között, ezen a szinten leginkább a stabil védekezésünkben bízhatunk, de kombinatív játékot, folyamatos, felépített támadásokat csak elvétve tudunk megvalósítani. Rossi mindettől függetlenül nagyon jól összerakta ezt a csapatot! Lehet csak nekem tűnt így (magyar szemmel nézve), de Sallai kiemelkedően jó volt, hátha összejöhetne neki valami komolyabb kontraktus az eb után, mint a Freiburg. Kár azért a bekapott gólért, főleg amilyen szerencsétlen körülmények között született, de szerintem ezzel a hazai pontszerzéssel, ráadásul a világbajnok ellen már megvan amiben reménykedhettünk, innentől kezdve már minden extra. Szép volt! :clap:

 

Svájc - Törökország: 2-1

Olaszország - Wales: 2-0

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na úgy tűnik nem lesz ez olyan egyszerű a vb cím Hamiltonnak. végre volt egy nem csak vonatozós Francia GP. Mondjuk mindenki a nagy 2022-es változásokra gyúr, kérdés a Mercedes mennyire akar majd erőforrást átcsoportosítani az idei autóra

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 06. 20. - 17:15, NorbiLordi írta:

Na úgy tűnik nem lesz ez olyan egyszerű a vb cím Hamiltonnak. végre volt egy nem csak vonatozós Francia GP. Mondjuk mindenki a nagy 2022-es változásokra gyúr, kérdés a Mercedes mennyire akar majd erőforrást átcsoportosítani az idei autóra

Semennyire. Minden erőforrást már most a jövő évi autóra küldték rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elfelejtettem tippelni :(

Szóval akkor már most tippelek holnapra, nehogy úgy járjak, mint ma:

 

Ukrajna - Ausztria: 1-1

Észak-Macedónia - Hollandia: 0-2

Oroszország - Dánia: 1-0

Finnország - Belgium: 1-2

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól láttam, ma egy telitalálat sem született. Majd ellenőrizzétek le, hogy jól osztottam-e ki a pontokat, mert nem mindenki az Olasz-Wales, Svájc - Török meccs sorrendben tippelt, ami miatt véletlenül lehet felcseréltem valakinek a tippjét.

 

Tabella:

1. Ody - 25

2. misafeco - 23

3. Adrián - 20 

Donát - 20

Norbilordi - 20

6. Nute - 19

7. MissKarrde - 18

8. Wilde - 17

9.  Whill - 14

Yoda - 14

tomcsi - 14

12. Bence - 13

13. Fulcrum - 11

14. Fives - 2

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.