Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

10 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Minek hívnak be ilyen szenny embereket? Persze értem én, hogy királyi TV, de akkor is na... Egyébként mit mondott? :D 

 

Teljesen érzéketlen volt, hogy nem kell a dán játékosok lelki világával foglalkozni, meg miért nem játsszák már tovább a meccset. Nehéz amúgy egy ilyen helyzetben megszólalni, folytatni a műsort, de ezt, hogy egy minimális érzékenységet sem tud tanúsítani egy ilyen helyzetben, az nagyon gáz volt. Szerencsére a játékos elvileg jobban van, most ez a lényeg, még Bognár bunkósága sem rontotta el most emiatt a kedvemet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

https://hvg.hu/elet/20210612_Bognar_Gyorgy_szakkomentatornak_nem_szabadna_visszaulnie_tobbet_a_studioba

 

"Engem már nem is Eriksen állapota aggaszt, hanem hogy hogyan lehetnek ilyen szinten döntésképtelenek" - magyarázta Bognár még akkor is, amikor háromnegyed nyolckor még nem közölték, lejátsszák-e a meccset.

 

Meg volt valami ilyesmi is:

 

Berkesi Judit: "Azért ez biztos egy nehéz döntés a finn játékosok részéről is, hogy le akarják-e játszani a meccset ezek után."

Bognár György: "Persze, hát nekik jó a 0-0."

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy legyen valami pozitívum is:

 

A dánok csapatkapitánya menthette meg Christian Eriksen életét

 

Idézet

Miután Eriksen összeesett, csapattársa, Simon Kjaer rohant oda hozzá, félretolta a középpályás nyelvét, majd elkezdte az újraélesztését - írja a Sport Bible.

 

Szintén a Milan játékosa volt az, aki megkérte társait, hogy állják körbe Eriksent, ameddig ellátják. Kjaer később Kasper Schmeichellel együtt Eriksen feleségét, Sabrinát próbálta vigasztalni.

 

Minden tiszteletem :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megszólalt a gyökér:

 

Bognár György: Figyelmen kívül hagytam a történtek lélektani hatását, elnézést kérek mindenkitől

 

Idézet

„Számomra is világossá vált, hogy rengeteg ember érzelmi világára bántóan hatott a Dánia-Finnország mérkőzés közbeni véleménnyilvánításom. Miután több forrásból is értesültünk a stúdióban, hogy a dán válogatott Christian Erikssen állapota stabil, szakmai szempontokat kezdtem figyelembe venni, figyelmen kívül hagyva a történtek komoly lélektani hatását. Utóbbi miatt ezúton szeretnék elnézést kérni minden sportrajongótól és mindenki mástól, aki félreértett, és akaratomon kívül megbántottam az érzéseiben” – írta bejegyzésében.

 

Majd így folytatta: „A történtek rám is sokkolóan hatottak, érzelmileg megviseltek, éppen ezért szerettem volna sürgetni, hogy ennek a találkozónak minél előbb vége legyen. Kívánom, hogy soha többé ne kelljen átélnünk ilyen esetet, hogy Christian, akiért egy világ aggódik, mielőbb felgyógyuljon, pályára léphessen, ahogy csapattársaitól is ezt kérte.”

 

Hogy rakná meg egy csapat gorilla

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.