Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, JakeSully írta:

Hogy fogunk így kijutni az EB-re? :( :hmm::clap2:

Jake ne legyél már ennyire naiv. :) Tegnap már Nagy pedzegette a Nemzetek ligája ágat. Szartak ők ebbe az egészbe. Remélem onnan se jut be ez a tetves banda.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Jake ne legyél már ennyire naiv. :) Tegnap már Nagy pedzegette a Nemzetek ligája ágat. Szartak ők ebbe az egészbe. Remélem onnan se jut be ez a tetves banda.

Ha nyerünk, akkor hajrá magyarok, ha vesztünk, tetves banda? 

 

Legalább sikerült itthon verni Horvátországot és Walest, ebben sokkal több ennél nem volt! Már akkor lehetett tudni, hogy itt nem lesz realitás a kijutás, mikor elcsesztük a nemzetek ligáját és belesorsoltak minket ebbe a 'tetves' csoportba. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Donát írta:

Ha nyerünk, akkor hajrá magyarok, ha vesztünk, tetves banda? 

 

Legalább sikerült itthon verni Horvátországot és Walest, ebben sokkal több ennél nem volt! Már akkor lehetett tudni, hogy itt nem lesz realitás a kijutás, mikor elcsesztük a nemzetek ligáját és belesorsoltak minket ebbe a 'tetves' csoportba. 

Egy meccset kellett volna hozni a Wales legyőzése után. Elb*sztuk. És igenis azok, mert tudták, hogy van még másik út és mint írtam, sz*rtak bele. Szoboszlai tíz méterről szinte a kapusba rúgja? Ne vicceljünk már! Ez nem EB szint. 

 

Itt az a baj, hogy nincs konstans teljesítmény, mondjuk 3-4 évig. Van 2-3 jó meccs és annyi. Ez pedig nagyon karcsú. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
2019. 08. 31. - 16:23, Ody Mandrell írta:

Espanyol egy spanyol középcsapat. Messze a CSZKA a legerősebb itt. A bolgárok pedig megint arcoskodnak. :lol: Ha négy pontunk lenne már örülnék.

 

2019. 08. 31. - 19:32, Yoda József írta:

Erre nem vennék mérget... Az Espanyol középcsapat Spanyolországban, a CSKA pedig élcsapat Oroszországban. Viszont a spanyol és az orosz bajnokság messze nem ugyanaz a szint.

 

Ha pusztán összevetjük a csapatok kereteinek az értékét, akkor az Espanyol tűnik jobbnak.

 

2019. 09. 01. - 0:16, Ody Mandrell írta:

Ezt majd a sorozat végén vitassuk meg.

 

 

Megmondtam, vagy megmondtam? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Jövőre itt fognak játszani a portugálok és a franciák is. Nagyon jó csoport lett a Budapest-München. 

Az a csoport, durva...:o Ha ne talán, valahogy szerencsével a Magyar válogatott kijutna, akkor ennél nehezebb csoportba, ha még akarták volna sem találhattak volna, nehezebb csoportot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...
  • 3 héttel később...

Mai nap margójára:

- Fucsovics sajnos a jó kezdet után esélytelen volt. :(

- A gyorskorcsolyásokkal jól kibabráltak a bírók a végén, de a 4 arany így is fantasztikus az EB végére.

- Ez a vízilabda EB-aranyérem talán azt jelzi, hogy fiaink végre visszajöttek a mélyből.

- És hát Kobe. :( Először nem akartam elhinni, mert a legpatinásabb lapok kivártak a hírrel. Gyerekkorom egyik újabb ikonja távozott. Ráadásul délelőtt még azt olvashattuk, hogy gratulált LeBronnak, aki megelőzte őt az örökranglistán. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én elsírtam magam, amikor meghallottam ezt a szörnyű hírt Kobe-ról. Imádtam nézni a játékát és nagyon szomorú, hogy ennyire fiatalon elhunyt. Ráadásul az egyik kislánya is. Borzasztó tragédia. RIP Legenda! :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már eltelt néhány nap, de azóta is nehezen tudok napirendre térni afölött, hogy meghalt Kobe Bryant. Személyesen persze nem ismertem, de az évek során annyira a szívemhez nőtt a játéka, hogy ez a hír nagyon lesújtott. Én leginkább a karrierje második felében láttam, amikor Michael Jordanhez hasonlóan a kora előrehaladtával már nem annyira a betörésekre, hanem a kinti dobásokra építette a játékát... ez másképpen volt látványos, mint a fiatal Kobe, de így is számomra öröm volt nézni azt a kérlelhetetlen győzni akarást, ami belőle áradt. Megosztó személyiség volt, játékosként sokan nem kedvelték, de sportemberként egyöntetűen mindenki respektálta. Volt körülötte egy olyan speciális aura, hogy szinte legyőzhetetlennek tűnt, annyira erős karakterű személyiség volt, hogy már-már halhatatlannak látszott... ezt az arcát leginkább akkor vetkőzte le, mikor már a visszavonulás után a családjával együtt lehetett látni. Amikor a lányával együtt kosarazott, vagy ahogy magyarázta neki a taktikát a lelátón, mikor nézőként együtt voltak egy meccsen, azokban a pillanatokban nem a Mambát, hanem Kobet az embert lehett látni. A visszavonulása óta szinte új ember lett, egy sokkal felszabadultabb arcát mutatta a világnak és nagyon eredményes "második karrier" elé nézett.

A régi korok nagyöregjeit rendszeresen láthatjuk mind a mai napig itt ott, Magic Johnsontól Michael Jordanig, Wilt Chamberlaintől Kareem Abdul-Jabbarig, még maga Bill Russell is megőszülve de ott volt minden döntőben, hogy a kissé remegő kezével átadja a róla elnevezett trófeát a döntő legjobb játékosának... jövőre mikor beiktatják Kobet a Hall of Famebe, nem mondhat személyesen beszédet és ő már nem fog sajnos ott ülni egyik stúdióban se elemzőként, kommentátorként, mint mondjuk Shaquille O'Neal.

Amikor elkezdtem nézni az amerikai sportokat, akkor az NFL, meg a baseball előtt a kosárlabda volt az első amit igazán megszerettem és ez nagyon nagy részben Kobe Bryantnek köszönhetően történt, nem mondom, hogyha ő nincs akkor ez nem történt volna meg, de így is egy kitörölhetetlen alak az emlékezetemből, gondolom még sokan vannak így ezzel! Sok emlékezetes buzzer beatert dobott már a karrierje során, de ez volt tőle a kedvenc dobásom (ennél jobban, ahogy a szintén legendás Dwyane Wade védekezett vele szemben ennél a dobásnál, szabályos körülmények között nem lehet):

 

A bajnoki gyűrűjei és olimpiai aranyérmei mellé néhány éve odakerült egy Oscar-díj is, amit lehetett csapatszinten, egyénileg azt szinte mindent megnyert, persze hullámvölgyektől és kínos pillanatoktól sem volt mentes ez az életpálya, de összességében egy nagyon tartalmas 41 évet és egy olyan örökséget hagyott hátra, ami nagyon sokakat inspirált!

“As is a tale, so is life: not how long it is, but how good it is, is what matters.”

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Miért jó, hogy van DRS a jelenlegi rendszerben:

 

 

Viszont remek hír, hogy 2021-től végre borul a bili, és az új autó kialakításokkal végre közelebb maradhatnak egymáshoz az autók mindenféle mesterséges kompenzáció nélkül is! :yeah: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.