Ugrás a kommentre

George Lucas


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

A vége táján Lucas elejt néhány gondolatot az SW 3D-sítéséről. Megfontoltan áll a témához azt meg kell hagyni.

Lenne rá igény, ebben biztos vagyok. A nézők megcsodálhatnák a vászonra bekúszó (majd ki a nézőtérbe :D ) csillagrombolót, vagy a gigantikus fénykardpárbajokat szintén 3D-ben, Coruscant acélóriásainak csodás látképét és még sorolhatnám. Gyönyörködhetnénk, de Lucas-ék sem járnának rosszul a bevétel szempontjából. Ha már "rókabőrlehúzás", akkor inkább ebbe kellene időt, pénzt és energiát fektetni, mint egy ovisoknak készült animációs sorozatba. Persze ha párhuzamosan is megoldható, akkor felőlem legyen. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lenne rá igény, ebben biztos vagyok. A nézők megcsodálhatnák a vászonra bekúszó (majd ki a nézőtérbe :D ) csillagrombolót, vagy a gigantikus fénykardpárbajokat szintén 3D-ben, Coruscant acélóriásainak csodás látképét és még sorolhatnám.
Lehet hogy Lucas fogja forradalmasítani a 3D-be konvertálást amire igencsak ráférne a fejlesztés. :D

 

Reméljük a közelébe engednek majd. :)
Majd megcsináljuk a saját Fanboys-unkat. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Milyen szép levelet küldött George a Lost alkotóinak:

" Congratulations on pulling off an amazing show.

 

Don?t tell anyone ? but when ?Star Wars? first came out, I didn?t know where it was going either. The trick is to pretend you?ve planned the whole thing out in advance. Throw in some father issues and references to other stories ? let?s call them homages ? and you?ve got a series.

 

In six seasons, you?ve managed to span both time and space, and I don?t think I?m alone in saying that I never saw what was around the corner. Now that it?s all coming to an end, it?s impressive to see how much was planned out in advance and how neatly you?ve wrapped up everything. You?ve created something really special. I?m sad that the series is ending, but I look forward to seeing what you two are going to do next."

 

Lindelof válasza se volt semmi:

"I just want to apologize to Mr. George Lucas for everything I said about the prequels.?

 

Tudtam én hogy George fiú is rajongó. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

Valószínúleg erről van szó:

http://www.jatekmakettcentrum.hu/aruhaz.tu...ld-az-erot.html

 

Nem, ez egy másik ilyen aggyal vezérelhető dolog, bocsi :(

ez:

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

Gondolom néhányan olvastátok hogy George Lucas állítólag fel akarja éleszteni a híres halott filmsztárokat a Tron (Jeff Bridfes fiatalított arca) és T4-ben (Swarci kompjuter generált teste) látott fotoreaál CGI technikával.

 

Pletyka egyenlőre nagyon is...de szerintetek ez jó ötlet? A régi nagy ikonok újra egy filmben..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom néhányan olvastátok hogy George Lucas állítólag fel akarja éleszteni a híres halott filmsztárokat a Tron (Jeff Bridfes fiatalított arca) és T4-ben (Swarci kompjuter generált teste) látott fotoreaál CGI technikával.

 

Pletyka egyenlőre nagyon is...de szerintetek ez jó ötlet? A régi nagy ikonok újra egy filmben..

Nem tudom...én valahogy nem rajongok az ötletért.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem sem jó ötlet, csak tudnám, hogy miért tulajdonítják George Lucasnak, mikor 2006-ban már szerepelt Marlon Brando filmben (Superman Returns), holott 2004-ben meghalt. Lucasnak már legfeljebb csak az ott alkalmazott ötletet kell tovább vinnie, hogy egy arc helyett egy teljes alakos ember jelenjen meg. Ha pedig kombinálják a mai CGI technológiát az Avatarban debütált motion capture eljárással, és találnak egy jó színészt, aki képes leutánozni a halott színész játékát (amire elvben minden színésznek képesnek kéne lennie), valamint valakit, aki jól utánozná a halott hangját (ez sem nagy kunszt, pl. James Arnold Taylor hangját szerintem majdnem lehetetlen megkülönböztetni Ewan McGregor hangjától). Aztán, kész is, feltámadt egy halott színész. Csak hát... szerintem kéne annyira tisztelni őket, hogy ilyennel nem szórakoznak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.