Ugrás a kommentre

George Lucas


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Érdekes amúgy a youtube algoritmusa :) amikor megtaláltam a videót és betettem ide, még csak 800 ezer megtekintés volt rajta, most meg már több mint 2 millió. Augusztusi a videó, viszont a youtube mégis csak most döntött úgy, hogy megdobja kicsit a számait és feldobálja mindenkinek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 01. 04. - 1:38, Yoda József írta:

Érdekes amúgy a youtube algoritmusa :) amikor megtaláltam a videót és betettem ide, még csak 800 ezer megtekintés volt rajta, most meg már több mint 2 millió. Augusztusi a videó, viszont a youtube mégis csak most döntött úgy, hogy megdobja kicsit a számait és feldobálja mindenkinek :D

Ez inkább annak köszönhető, hogy az elmúlt két-három napban egy rahedli helyre felkerült (Redditre, a NeoGafra, Inside the Magicre, 9Gag-re), aztán a Star Wars tematikájú oldalak is átvették (például: mi). Semmi köze ennek a Youtube algoritmusához, ez az internet "közösségének" a jótékony hatása.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

48 perccel korábban, Dzséjt írta:

Ez inkább annak köszönhető, hogy az elmúlt két-három napban egy rahedli helyre felkerült (Redditre, a NeoGafra, Inside the Magicre, 9Gag-re), aztán a Star Wars tematikájú oldalak is átvették (például: mi). Semmi köze ennek a Youtube algoritmusához, ez az internet "közösségének" a jótékony hatása.

 

Na de a többi helyre is azért került fel, mert a youtube most valamiért előszeretettel elkezdte dobálni mindenkinek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért kezdte el előszeretettel feldobálni, mert felkerültek azokra a helyekre. Ez az ok-okozati összefüggés, nem a fordítottja. ;) Egy videó először felkerül egy népszerű helyre, ahol generál egy combos megtekintést (valójában csak kattintást, nem kell megnézni a videót), aztán lesz népszerű a Youtube algoritmusánál, ezzel elindítva az öngeneráló folyamatot (minél több oldalra kerül ki, annál népszerűbb lesz, és minél népszerűbb lesz, annál több oldalra kerül ki, ez így megy, míg a lufi ki nem pukkan). Innen a népszerűség. De egy videó sem lesz népszerű a Youtube algoritmusánál csak azért, mert "úgy döntött".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
  • 1 hónappal később...
  • 4 hónappal később...

Dokumentumfilm sorozat készül a Mesterről és az ILM-ről. Lawrence Kasdan rendezi.

 

https://www.gamestar.hu/masvilag/dokumentumfilm-sorozat-keszul-george-lucas-rol-es-az-ilm-rol-299575.html

Szerkesztve: - Darth Cupsy
  • Nagyon tetszik 3
  • Meglepő 1
  • Tetszik 4
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...
  • 5 hónappal később...

Biztos, hogy nem igazi. Elég megnézni milyen oldal rakta fel.

 

Mondjuk elég ingoványos talajon jár a csávó mert ezért be is lehet perelni, ha nem igazi. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, tomcsi80 írta:

George Lucas közzétett egy rövid videót, amiben kifejti, hogy a Disney Star Wars nem az ő kánonja.

Nem fejt ki semmit, pláne nem azt, hogy nem az ő kánonja, mivel neki nincs is kánonja. 11 másodperc meg még a reggeli WC-zésre sem lenne elég kifejtésre. Egyszerűen elmondja, ami 10 éve egyértelmű: nem ő irányítja a Star Wars-t és a Diseny/Lucasfilm nyilván nem abba az irányba ment el, amit ő elképzelt, mivel semmilyen formában nem vesz részt a filmek és sorozatok megalkotásában.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...
9 perccel korábban, Dzséjt írta:

Lucas sosem volt jó rendező,

Lucas piszok jó rendező, max. pocsék szövegíró. De még ezzel is vitatkoznék, maradjunk annyiban, hogy nem zseniális. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A "gyorsabban, intenzívebben" nem a jó rendező ismérve. :) A színészeit híresen nem tudja vezetni, márpedig egy jó rendezőnek ahhoz is értenie kell. És, ami azt illeti, egy rendezőnek alapból nem is kell értenie a szövegekhez, az a forgatókönyvíró dolga. Persze Lucas mindkettő egyben, így mindkettőhöz kell értenie, de egyikben sem volt mester. Amiben én szerintem teljes mértékben kiemelkedő, az a vizuális része a dolgoknak (vizuális rendezés?), ez főleg az ep1-3-ban látványos, sokszor szerintem zseniális, illetve az univerzumépítés, amiben kiemelkedő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

A "gyorsabban, intenzívebben" nem a jó rendező ismérve.

Nézzünk is rá példákat. :D Még szerencse, hogy a "gyorsabban és intenzívebben" eszköztárával arra sarkallta McGregort, hogy jobb legyen a Mustafar-i jelenetben, ahol elsőre nevetségesen gyenge. 

 

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...

Durva, hogy még meg se születtem, de Anakin Starkiller kalandjai már formálódtak. Nekem máig hihetetlen, hogy pusztán fantáziával egy ekkora dolgot létre lehetett hozni. Nagyon kivételes pillanat amikor erre lehetőség van, és páratlan géniusz kell, aki ezt meg is valósítja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem kétségtelen, hogy ő az. Azért már 78 éves. Sajnos a kor rajta is fog. :( 

 

Azt figyelitek, hogy az egyik emberke @SimonZ Saga képét nyújtotta oda dedikálásra? 0:28-nál látszik a legjobban. :) 

  • Nagyon tetszik 3
  • Szomorú 2
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.