Ugrás a kommentre

George Lucas


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

  • 1 hónappal később...
  • 6 hónappal később...

Josh Robert Thompson-nak talán ti is láttátok a döbbenetesen zseniális paródiáit.

 

Namármost készült egy kiváló interjú vele, a srác elképesztően tűpontosan fogalmaz George Lucas-ról és a prequelekről, ilyen jó, letisztult érvelést nem láttam még Lucas-ról, ráadásul a srác jól bizonyítja azt a tényt, hogy az, hogy valaki parodizál, az nem azt jelenti, hogy a paródiája tárgyát lenézi, hanem pont, hogy mélyen tiszteli, és épp ettől tudja megcsinálni az igazán találó, nem sértő, hanem a szatirikusságában is felmagasztaló paródiát.

Íme:

 

 

Szerkesztve: - IndianaAndrisSolo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Ti tudtátok, hogy a Keresztapa bandaháborús újságos-montázsos részét Lucas készítette Coppola kérésére? George barátunknak kis híján felkopott az álla, így barátja Francis Ford Coppola adott neki egy munkát a Keresztapában, amit persze ki is fizetett GL-nek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(Ha egy lakatlan szigetre - ahol van egy tv - 3 filmet vihetnék: eleve kidumálnám, hogy 3 sorozat lehessen... SW filmek, Keresztapa trilógia, Gandalfék története, igen, a Hobbitok is odaszámítanak! Hát ennyi. Jó sok filmről kéne fájó szívvel lemondanom, de ezeket választanám, azonnal. Az más kérdés, hogy valahogy odacsempészném a gatyámban a Trónok harca szériát is...)  :lol2:

 

A Tarantinókat meg valaki dobja le repülőről nekem, utólag...

Szerkesztve: - Darth Porg
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
  • 9 hónappal később...

Gondolom már láttátok egy páran, de azért belinkelem azoknak, akik még nem, mert érdemes megnézni:

 

 

Részemről azt hiszem ez az első interjú Lucasszal, amit annak idején láttam és ez szilárdította meg bennem igazán az iránta való tiszteletet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Az én gyerekkoromat nem bafta el, sőt! Ő volt a gyerekkorom, mázli, hogy '79-ben 12 éves voltam. Megalapozott nálam egy életre sok mindent, kb. általa lettem a mozi, a filmek szerelmese, a fantáziámat kilőtte az űrbe, szó szerint, és 40 éve élvezem a hatásait. 10 évvel ezelőtt béreltem egy kecót egy ideig, és a szomszéd lakás a Lukács György filozófus-író által lakott, majd kb. múzeummá alakított ingatlan volt. Mosolyogtam, mikor beköltöztem. ;) Isten éltet, Mester! 

Szerkesztve: - Darth Porg
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
  • 3 hónappal később...
  • 3 hónappal később...

Teszt anyag ami Gyuri bátyánk kaszát kapott Star Wars Underworld sorijához készült:

 

 

A sori a RotS és az ANH között játszódott volna és coruscant-i alvilágot mutatta volna be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy törlésre jogosult egyén kitörölné azt a videós és az azt követő összes kommentet? Nagyra tudnám értékelni.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.