Ugrás a kommentre

A Walt Disney megvette a Lucasfilmet!


Zééé

Ajánlott hozzászólás

Igen, éppen írtam is Frenkie-nek Messengeren, hogy hála Istennek ez a kis közösség itt mára igazi kincs lett. De sajnos ezen kívül... és még 1-2 Rixon-hoz hasonlón kívül sajnos a hangoskodva gyűlölködőkkel van tele az éter. És amellett, hogy mi itt egy mondhatni védett közegben vagyunk, a szeretetünk tárgya olyan mértékű gyűlöletet és toxikus savazást kap, hogy amikor az ember szembe kerül ezzel (és ma már nem nehéz szembe kerülni vele, mert szinte minden cikkben vagy videóban, ami SW-vel foglalkozik (vagy csak megemlítik az SW-t) a negatívkodást kell hallgatni, olvasni, látni, ergo ma már kikerülhetetlen) bizony el tudja keseríteni. És megértem Rixont, hogy feladja a "küzdelmet" velük, mert a minősíthetetlen viselkedésük teljesen lehozza az életről. Ebbe simán bele lehet fáradni.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet hogy megnyugtat Riddick lehet hogy nem, de nekem az a tapasztalatom, hogy a neten a legtöbb rajongói tábor tele van utálkozókkal. Én két rajongói tábort ismertem meg a neten ezen kivül: a Trónok harcásat és a Doctor Who-sat és mindkettő arányaiban kb. pont annyi utálkozóval van tele mint az SW. 

Abban pedig nem tudok egyetérteni, hogy mindezt ne lehetne figyelmen kivül hagyni. Mert nagyon könnyű figyelmen kivül hagyni. Részemről semmiféle erőfeszitést nem igényel a dolog és igy hónapok óta nem találkoztam SW-t utáló kontenttel a neten.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemcsak azokat pontozzák le, hanem minden hivatalos videót, meg minden komment Kennedyről meg Gina Carano-ról szól. Kíváncsi leszek majd az esetleges Bad Batch trailer milyen "kezelést" kap.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mintha ez változtatna bármin is. :D

 

Egyébként Caranot ugyanezek gyalázták amikor kiderült, hogy szerepelni fog a Mandiba. Rixon videójában benne is van ez.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

58 perccel korábban, Yoda József írta:

Hát az egyik High Republic-os karaktervideót youtube-ra már fel sem tették csak Twitterre, szóval ja, már változtatott valamit...

Ez borzasztó nagy tragédia... De ha ezek az elmebetegek ettől élveznek el, ám legyen. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze el lehet bagatellizálni a dolgot meg legyinteni rá... szerintem a tendencia nem jó irányt vetít előre.

Addig jó, amíg KK-ék tojnak erre, de lehet hogy eljön egy pont, amikor már nem fognak tojni rá. Ennek előszele lehet az is, amit @Yoda József is írt és Rixon is említett! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

49 perccel korábban, Darth Riddick írta:

Persze el lehet bagatellizálni a dolgot meg legyinteni rá... szerintem a tendencia nem jó irányt vetít előre.

Tudod nagyon jól, hogy ez nem újkeletű dolog. Az pedig szerintem nem bagatelizálás ha egy világjárvány közepén csak röhögünk pár hülye gyereken, akik egy sci-fi film videói alatt hisztiznek a YouTube-on. 

Egyébként se tudunk semmit csinálni ez ellen. Sajnálkozzunk naphosszat? Háborodjunk fel itt? Megtesszük, de igazából nincs értelme az egésznek. A csendes többség csokizik arra mit görcsöl a fandoom menace. 

Ezért szerintem kár túlzottan komolyan venni őket. Max. arra jók ezek a balf*szok, hogy elrontsák a kedved. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én körülbelül '99 óta netezek. Azóta minden publikus fórumon a túlnyomó többség szivből gyűlöli a legújabb SW produktumokat. Én úgy az ep.3 táján fáradtam bele abba hogy ezt nyomon kövessem meg foglalozzak vele és visszanézve minden perc amit az utálkozókkal töltöttem elvesztegetett idő volt. Mindenki úgy tölti el a szabadidejét ahogy szeretné. Aki utálni szeretné az SW-t hát hajrá. Vannak ennél sokkal ártalmasabb hobbik is.

 

Én személy szerint úgy vagyok vele hogy aki hónapokon vagy éveken át intenziven foglalkozik olyan kulturális termékekkel, amik szinte csak haragot szülnek benne annak egyébként is valszeg van elég baja, mert ez minden csak nem normális. Legalábbis egy kiegyensúlyozott ember szerintem ha lát valamit amit utál, akkor utána miután látta kidühöngi magát aztán lép tovább. Szóval valszeg ezeknek akik állandóan fröcsögni akarnak valszeg van épp elég bajuk a magánéletükben. Ezért is fölöslegesnek érzem a szidásukat. A depresszió és az, hogy az emberek izolálva érzik magukat vagyis hogy nem tudnak emberi kapcsolatokat kiépiteni az egyre nagyobb probléma a fejlett társadalmakban. És sokuk igy vezeti le a benne gyűlő keserűséget. Látszik, hogy ez nem egy ideiglenes dolog: az ilyen emberek 20 éve is szerettek hangoskodni a neten és minden bizonnyal 20 év múlva is ezt fogják csinálni. Aki foglalkozni akar az olyan emberekkel akik egy rajongói táborban utálkoznak az jobb ha arra készül hogy a következő évtizedekben rendszeresen ezen fog bosszankodni. Mert változtatni biztos nem tud rajta. Megéri?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Darth Riddick írta:

Persze el lehet bagatellizálni a dolgot meg legyinteni rá... szerintem a tendencia nem jó irányt vetít előre.

Addig jó, amíg KK-ék tojnak erre, de lehet hogy eljön egy pont, amikor már nem fognak tojni rá. Ennek előszele lehet az is, amit @Yoda József is írt és Rixon is említett! 

Egyetértek abban, hogy riasztó mértéket ölt már ez az egész. De ezeknek a beteg embereknek pont ez a céljuk, főleg a fiatalabbakat akarják megcélozni és felhergelni, az ő oldalukra állítani. Bennem is él egy félelem érzés, hogy talán pár év múlva sikerrel járnak. Remélem, hogy azért mégse így lesz. Valahogy azt érzem, hogy ezeknek a hülyéknek a száma, mintha megtízszereződött volna. És aggasztónak tartom azt is, hogy többen közülük nyíltan vallják: azért csinálják ezt, hogy minél több fiatalt és "eltévelyedettet" állítsanak az ő oldalukra.

Én ezért undorodtam meg tőlük. Nekem ne mondja meg senki se, hogy mit és hogyan szeressek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Darth Revan9 írta:

 Valahogy azt érzem, hogy ezeknek a hülyéknek a száma, mintha megtízszereződött volna. És aggasztónak tartom azt is, hogy többen közülük nyíltan vallják: azért csinálják ezt, hogy minél több fiatalt és "eltévelyedettet" állítsanak az ő oldalukra.

Én ezért undorodtam meg tőlük. Nekem ne mondja meg senki se, hogy mit és hogyan szeressek.

 

A közösségi média hatása eleve ebből ku...lturálatlanul káros, az amúgy is meglévő gatekeeping (van erre értelmes és használatos magyar szó?) viselkedésformák hangját többszörösére nagyítja, tényleg a legjobb negligálni. Szinte már könyvet lehetne írni a SW-rajongóság szociológiájából, biztos sokaknak fájna. 

 

Amúgy is...

 

feb49d1409f79c678b24d873363a8041d8dcfbd2

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Iqvi írta:

Na kommenteltem egy kis pozitívat a legújabb youtube-ra felrakott High Republic videó alá, csakhogy legyen ott is világosság. Máris elhordtak vállalti botnak meg talpnyalónak.:lol::lol2:

Mert gondolom szerintük csak náluk lehet az igazság és mindenkinek sarat kéne dobálnia, mint nekik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Darth Revan9 írta:

Tudom, ilyenkor mindig bepöccennek, hogy mer valaki ellent mondani nekik.

Én is bepöccentem, hát hogy mernek ellentmondani nekem?:D Meg is kapták a magukét. De most ezután se fogok jobban foglalkoznk a baromságaikkal. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Iqvi írta:

Teljesen bullshit amit tolnak. De polgárpukkasztani vicces őket.:D

Kicsit én is beszálltam. :D Úgy is van pár üres percem erre a szarra. :D @Iqvi hogy találhatom meg a beírásod?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Kicsit én is beszálltam. :D Úgy is van pár üres perce merre a szarra. :D @Iqvi hogy találhatom meg a beírásod?

Jajj, én meg a tiédet nem találom. 21 perccel ezelőtt lett írva, azt feltünteti a youtube. Remélem ez segített.:peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.